نمایان
www.3manage.com
لایسنس آنتی ویروس

برگزاری دوره الکترونیک ۶ رشته در دانشگاه خوارزمی

رئیس دانشگاه خوارزمی با اشاره به دوره های الکترونیک این دانشگاه گفت: دوره مهندسی صنایع، MBA، زنجیره تامین، مدیریت آموزشی، مهندسی عمران و مدیریت منابع انسانی به صورت الکترونیک درحال برگزاری است.

به گزارش خبرنگار دانشگاهی ایسنا، دکتر سبحان اللهی در نهمین کنفرانس یادگیری الکترونیکی ایران گفت: رشد روزافزون ابزارهای الکترونیکی، بسترهای مناسبی برای یادگیری بوجود آورده و فرصتی برای توسعه آموزش است.

وی با بیان اینکه تهدیدی به نام محدودیت منابع وجود دارد، افزود: میتوان از ابزارهای الکترونیکی برای کاهش تهدید استفاده کرد و این ابزار میتواند نشان دهنده یک استراتژی باشد.

رئیس دانشگاه خوارزمی سپس با اشاره به سیاستهای این دانشگاه اظهار کرد: یادگیری الکترونیک می تواند به اجرای بهتر سیاست ها کمک کند. چنانچه آزمون برخی رشته های تحصیلی به صورت الکترونیک برگزار می‌شود و همچنین دانشکده الکترونیکی را در دانشگاه تاسیس کرده ایم.

وی تصریح کرد: دوره مهندسی صنایع، MBA، زنجیره تامین، مدیریت آموزشی، مهندسی عمران و مدیریت منابع انسانی به صورت الکترونیک درحال برگزاری است.

سبحان اللهی درباره دانشگاه خوارزمی گفت: این دانشگاه دو سایت در تهران و کرج دارد و دو پردیس بین المللی در این سایتها فعال است. هم چنین ۱۵ دانشکده و چند پژوهشکده در حال فعالیت هستند.

انتهای پیام

مطالب مرتبط

اختلاف اراضی دانشگاه حل نشود استعفا می‌دهیم
اساتید وقت کافی برای آموزش دانشجویان پزشکی صرف نمی‌کنند
تغییر نام دانشکده خبر دانشگاه آزاد / راه اندازی «نیوز روم»
دانشجویان خارجی به اردوهای نوروزی می‌روند
عدم افزایش شهریه دانشگاه علمی کاربردی در سال ۹۴/ حذف ۱۰درصد رشته‌ها
سیستم درمان، فشار زیادی به آموزش در دانشگاه های پزشکی وارد می‌کند
افزایش خطاهای پزشکی با کشیک‌های سنگین در بیمارستان های آموزشی
تداوم مسمومیت دانشجویان دانشگاه شیراز

یک نظر بگذارید

دسته‌ها
اين سايت را حمايت مي کنم