نمایان
www.3manage.com
لایسنس آنتی ویروس

برگزاری دوره‌های کوتاه مدت مجازی از سوی دانشگاه آزاد

درهشتاد و نهمین جلسه هیات رئیسه دانشگاه آزاد اسلامی به ریاست دکتر حمید میرزاده نحوه تاسیس پژوهشکده امام خمینی (ره) و انقلاب اسلامی و برگزاری دوره‌های کوتاه مدت مجازی از سوی دانشگاه آزاد اسلامی از سوی اعضا بررسی شد.

به گزارش سرویس دانشگاهی ایسنا، هشتاد و نهمین جلسه هیات رئیسه دانشگاه با حضور اعضا و به ریاست دکتر حمید میرزاده تشکیل شد.

در ابتدای این جلسه رئیس دانشگاه آزاد اسلامی درگذشت حضرت آیت الله مهدوی کنی ریاست مجلس خبرگان را به پیشگاه رهبر معظم انقلاب، خانواده معزز ایشان، حوزه های علمیه و علاقمندان ایشان تسلیت گفت و خاطرنشان کرد: سیره عملی، حسن خلق و مشی اعتدالی آیت الله مهدوی کنی سرمشق و نمونه ارزشمندی برای همگان است.

میرزاده افزود: همراهی و پشتیبانی قاطع و مستمر آیت الله مهدوی کنی از امام راحل (ره)، مقام معظم رهبری، آرمان ها، اصول و ارزش های انقلاب اسلامی در تاریخ انقلاب اسلامی ماندگار وجاودانه است.

در ادامه این جلسه اعضای هیات رئیسه دانشگاه آزاد اسلامی وارد بررسی دستور جلسه شدند که بحث و تبادل نظر پیرامون تعداد مراکز معاونت های پژوهشی و فناوری، آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه، پیشنهاد واحد الکترونیکی در خصوص برگزاری دوره های کوتاه مدت مجازی نحوه صدور و ابلاغ بخشنامه ها از موارد مطرح شده در این جلسه بود .

همچنین بررسی نحوه تاسیس پژوهشکده امام خمینی (ره) و انقلاب اسلامی، گزارش معاونت سنجش و پذیرش در خصوص پذیرش در مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری نیز در این جلسه مطرح و مورد بررسی اعضا قرار گرفت.

انتهای پیام

مطالب مرتبط

شرایط پذیرش در دانشگاه فرهنگیان در دستور کار شورای عالی آموزش و پرورش
ثبت‌نام ۸۷۹ هزار و ۴۳۱ داوطلب در آزمون سراسری ۹۴ /برگزاری کنکور ۲۱ خرداد
تحصیل مسن ترین دانشجوی علمی کاربردی در جهاددانشگاهی سمنان
کاهش سهمیه عمره دانشجویی
اعتراض شورای اسلامی شدن دانشگاه ها به مداخلات در فعالیت‌های دانشگاهها
درخواست اساتید دانشگاه‌های هنگ‌کنگ برای استقلال از چین
آموزش روش‌های پیشگیری از ایدز به دانشجویان
پیام تسلیت جامعه دانشگاهی به مناسبت درگذشت مادر روحانی

یک نظر بگذارید

دسته‌ها
اين سايت را حمايت مي کنم