نمایان
www.3manage.com
لایسنس آنتی ویروس

برگزاری جلسات هیئت امنای استانی دانشگاه آزاد از ۱۳ دی

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی از برگزاری جلسات هیئت امنای استانی از ۱۳ دی ماه به مدت ۱۰ روز خبر داد و گفت: این جلسات به منظور تصویب بودجه استان‌ها برای سال ۹۴ و نهایی کردن آن برگزار می‌شود.

به گزارش سرویس دانشگاهی ایسنا، میرزاده در جلسه شورای نمایندگان تام الاختیار رئیس دانشگاه آزاد، اظهار کرد: طبق مصوبه شورای عالی انقلاب فرهنگی ، ما نهایتا در دانشگاه آزاد اسلامی، ۳۱ دانشگاه آزاد خواهیم داشت که به نام دانشگاه آزاد اسلامی استان نامیده می شود .

وی با بیان اینکه وقتی که دانشگاه آزاد را تحویل گرفتم طبق گزارش خزانه‌دار مرکزی دارای ۲۳۵ واحد زیان‌ده بود، گفت: این آمار تا پایان سال ۹۲ به ۱۷۱ واحد رسید و پیش‌بینی من این است که تا پایان سال جاری به ۵۰ واحد برسد.

میرزاده خطاب به نمایندگان تام‌الاختیار رئیس دانشگاه آزاد، خواستار تصویب رشته‌های مورد نیاز در استان و منطقه شد و با تاکید بر شناسایی و پیشنهاد این رشته‌ها، گفت: قطعا رشته‌های جدید و نوظهور بیشتر مورد استقبال وزارت علوم است.

همچنین در جلسه شورای نمایندگان تام‌الاختیار مصوب شد که تا پایان اسفند ۹۳ به واحدهای زیان‌ده فرصت داده شود تا از حالت زیان‌دهی خارج شوند و در غیر این صورت تا خرداد ۹۴ تعیین تکلیف شوند.

انتهای پیام

مطالب مرتبط

مرکز مشاوره دانشجویی دانشگاه تهران، ممتاز شد
اعزام دانشگاهیان به عتبات عالیات تا ۲۰ فروردین
معافیت مالیاتی خیرین آموزش عالی
اعزام نوروزی کاروان‌های دانشگاهی به عتبات عالیات
هیئت ممیزه دانشگاه شیراز اعلام کرد: اختلاف اراضی دانشگاه حل نشود استعفا می‌دهیم
راه‌اندازی دو رشته جدید در دانشگاه علوم پزشکی تهران
فردفرهنگی باید به دانش و آگاهی مجهز باشد/ نیروسازی برای انقلاب وظیفه معاونت فرهنگی است
پیام تسلیت رئیس دانشگاه امیرکبیر به روحانی

یک نظر بگذارید

دسته‌ها
اين سايت را حمايت مي کنم