نمایان
www.3manage.com
لایسنس آنتی ویروس

برگزاری جشن ۵۰ سالگی دانشکده سینما تئاتر دانشگاه تهران

جشن بزرگ پنجاه سالگی دانشکده سینما- تئاتر دانشگاه هنر تهران توسط معاونت فرهنگی این دانشگاه برگزار می شود.

به گزارش سرویس دانشگاهی ایسنا، دانشکده سینما – تئاتر دانشگاه هنر تهران، اولین و بزرگترین دانشکده ی سینما و تئاتر خاورمیانه در نظر دارد جشن ۵۰ سالگی خود را با حضور اساتید، دانش آموختگان ، دانشجویان و هم چنین بزرگان سینما و تئاتر ایران و جهان در اسفندماه ۹۳ برگزار کند.

دانشکده سینما – تئاتر از دی ماه ۴۳ به ریاست دکتر مهدی فروغ آغاز به کار کرد و هنرمندان مشهوری از این دانشکده فارغ التحصیل شدند.

دانشکده سینما تئاتر دانشگاه هنر بیش از پنج دهه است که به تربیت و آموزش هنرجویان و هنرمندان تئاتر انیمیشن و سینما پرداخته است که از این تعداد دانشجویان بسیاری از هنرمندان پیشکسوت و نامی امروزهستند .

اسفند ماه سال ۱۳۹۳ مصادف است با پنجاهمین سالگرد تأسیس دانشکده سینما تئاتر که در ابتدا به دانشکده هنرهای دراماتیک معروف بود. به همین مناسبت دانشگاه هنر تهران قصد دارد در جشن با شکوهی با حضور دانشجویان وفارغ التحصیلان و پیشکسوتان این رخداد را گرامی دارد.

به گزارش ایسنا و به نقل از روابط عمومی این جشن ، محمدعلی کشاورز، جمشید مشایخی، علی حاتمی، کمال تبریزی، ابراهیم حاتمی کیا، محمد آلادپوش، نازنین مفخم، رخشان بنی اعتماد، جهانگیر کوثری، کامبیز صمیمی مفخم، بهروز بقایی، مهدی فخیم زاده، گوهر خیراندیش، رضا نبوی، همایون امامی، شهاب الدین عادل، مجید اسلامی، علی لقمانی، حسن معجونی، هوشنگ گلمکانی، مسعود مهرابی و فرهاد توحیدی، باستانی پاریزی، نعمت حقیقی، کاوه گلستان، خسرو سینایی، ناصر تقوایی، سعید عقیقی، احمد الستی، حمید سمندریان، بهرام بیضایی، بهمن فرمان آرا و هنگامه مفید از فارغ التحصیلان و اساتید این دانشکده هستند.

انتهای پیام

مطالب مرتبط

احداث ۱۰ خوابگاه دانشجویی در دانشگاه‎های علوم پزشکی کشور
دانشگاه امروز محور و موتور محرک توسعه اجتماعی و سیاسی کشور است
لغو اعزام کاروان‌های دانشگاهیان عمره گزار تا دهم فروردین
نقش دانشگاه پیام نور در افزایش توانمندی بازارکار
نقش نفت در برنامه‌های توسعه‌ای کشور بررسی می‌شود
تسلیت رئیس دانشگاه شریف به روحانی
ایجاد مقاطع ارشد و دکتری رشته های معماری داخلی در دانشگاه آزاد همدان
همکاری‌های دانشگاه‌های علوم پزشکی ایران و استرالیا گسترش می یابد

یک نظر بگذارید

دسته‌ها
اين سايت را حمايت مي کنم