www.3manage.com
لایسنس آنتی ویروس

برگزاری جشن‌های فارغ التحصیلی در ۸ سال گذشته تاسف‌بار بوده است

رئیس سازمان دانشجویی وزارت علوم به اوضاع دانشگاه‌ها در سال‌های گذشته اشاره کرد و افزود: در هشت سال گذشته دوره تاسف باری در برگزاری جشن های فارغ التحصیلی داشتیم و دانشجویان برای برگزاری جشن فارغ التحصیلی با ممانعت مواجه می‌شدند.

به گزارش خبرنگار دانشگاهی خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، مجتبی صدیقی در مراسم جشن فارغ التحصیلی ۵۰۰نفر از دانشجویان دانشگاه امیر کبیر گفت: به فارغ التحصیلان تبریک میگویم که یک دوره پر افتخار از زندگی را با موفقیت به پایان می برید، دوره دانشجویی شیرین ترین و بهترین دوره زندگی هر فردی است چرا که تخصصی پیدا و مهمتر این که دوستان خوبی را پیدا کرده اید که بهترین هستند و البته کار جمعی را در دوران دانشجویی یاد گرفته اید.

وی با تاکید بر اینکه دانشگاه امیر کبیر از بهترین دانشگاه های کشور است، افزود: دانشگاه امیرکبیر تخصص و مسئولیت اجتماعی را با هم دارد و اشکال ندارد که تعصب دانشگاهی داشته باشید و عرق دانشگاهی را در کنار عرق ملی و میهنی خود حفظ کنید.

رئیس سازمان دانشجویی وزارت علوم ادامه داد: در هشت سال گذشته دوره تاسف باری در برگزاری جشن های فارغ التحصیلی داشتیم و دانشجویان فارغ التحصیل اجازه نداشتند در دانشکده ها جشن برگزار کنند و دانشگاه نظرش این بود که تنها یک جشن برگزار شود و شاید تصور می کردند نمی توان جشن دانشکده ها را کنترل کرد و امیدوارم این ممانعت ها برداشته شود و باید در جشن مشترک دانشگاه باشید و هم در دانشکده های خود جشن برگزار کنید.

وی افزود: در چند سال اخیر دانشجویان مجبور می‌شدند جشن فارغ‌التحصیلی را خارج از دانشگاه برگزار کنند. من به عنوان عضو هیئت علمی دانشگاه وقتی در این جشن های بیرون دانشگاه شرکت می کردم شرمنده پدر و مادرها بودم که چرا دانشگاه فضای مطلوبی را ایجاد نمی کند که حفظ خاطره کنند. امیدواریم با سیاست های جدیدی که در وزارت علوم ایجاد شده فضای دانشگاه پر طراوت باشد و دانشجو دانشگاه را از خودش بداند و زمانی که فارغ التحصیل شد بتوانند با خانه دوم خود ارتباط برقرار کنند و هم در گرفتاریی های دانشگاه شریک باشد و هم از این ارتباط بهره ببرد.

انتهای پیام

مطالب مرتبط

آئین نامه اداره خوابگاه‌های خصوصی و غیر دولتی به زودی ابلاغ می شود
کمک خیرین به دانشجویان بی‌بضاعت
مسؤلان، دانشجویان را ملزم به رعایت پوشش حرفه ای پزشکی کنند
حذف آزمون علوم پایه برای داروسازان ورودی مهر ۹۴ به بعد
تخصیص بیش از ۹۲ میلیارد ریال وام به دانشجویان علوم و تحقیقات
نشست مشترک معاون فرهنگی و اجتماعی با ایثارگران وزارت علوم
بازدید معاون اداری، مالی وزارت علوم از دانشگاه سیستان وبلوچستان
نتیجه کمیته تجدیدنظر بورسیه‌­ها اعلام نشده است

یک نظر بگذارید

دسته‌ها

اين سايت را حمايت مي کنم