نمایان
www.3manage.com
لایسنس آنتی ویروس

برگزاری جشنواره کشوری نشریات دانشجویی به میزبانی دانشگاه پیام نور

مدیرکل فرهنگی و فوق برنامه دانشگاه پیام نور از برگزاری جشنواره کشوری نشریات دانشجویی دانشگاه های پیام نور سراسر کشور از ۴ تا ۶ آذرماه به میزبانی استان مرکزی خبر داد.

به گزارش سرویس دانشگاهی ایسنا، “فاطمه رضایی کوخدان” مدیرکل فرهنگی و فوق برنامه دانشگاه پیام نوربا اعلام این خبر افزود : با برنامه ریزی‌های صورت گرفته در دانشگاه پیام نور و نگاه فرهنگی رییس دانشگاه نسبت به این نوع فعالیت‌ها در سالی که طبق فرمایش مقام معظم رهبری، دغدغه فرهنگی یکی از مهمترین مسایلی است که مدیران باید به ان توجه نمایند، جشنواره سراسری نشریات برگزار خواهد شد.

وی گفت : امسال بیست و پنجمین سال تلاش و بالندگی دانشگاه پیام نور است و به یُمن همین موضوع، پس از راه اندازی سامانه جامع نشریات دانشگاه پیام نور که در نوع خود کم‌نظیر است، برآن شدیم تا با برگزاری جشنواره کشوری نسبت به محک زدن کیفی نشریات و همچنین ایجاد حس رقابتی سالم درمیان دانشجویان اقدام نماییم. این نوع جشنواره منطبق بر استانداردهای جشنواره نشریات وزارت علوم، تحقیقات و فناوری است.

وی تصریح کرد: به دلیل وجود تجربیات قبلی در استان مرکزی، میزبانی جشنواره به این استان سپرده شد تا ضمن بهره گیری از تجربیات گذشته، سنگ بنای مستحکمی برای سال های آتی ایجاد شود و هرساله شاهد بالندگی هرچه بیشتر این جشنواره باشیم.

مدیرکل فرهنگی و فوق برنامه دانشگاه پیام نور گفت : در این جشنواره ۴۰۰ نشریه دانشجویی از همه استان های کشور شرکت خواهند کرد که فرآیند ثبت نام تا ۱۵ آبان ماه ادامه داشت و پس از آن مراحل داوری انجام گرفته است.

وی تاکید کرد : داوران این جشنواره همگی از سابقون این نوع جشنواره ها هستند که با هماهنگی خانه نشریات وزارت علوم برای سنجش نشریات دانشگاه پیام نور منتخب شدند تا از نظر سطح داوری در بالاترین حد ممکن قرار گیرد.

به گزارش ایسنا و به نقل از روابط عمومی دانشگاه پیام نور، رضایی اضافه کرد: در حاشیه این جشنواره، نمایشگاهی از نشریات دانشگاه پیام نور که در سالهای اخیر به چاپ رسیده اند تشکیل خواهدشد تا در معرض بازدید عموم قرارگیرد.

وی با تاکید بر ضرورت رعایت قوانین مربوط به نشریات دانشجویی توسط دانشگاه های کشور تاکید کرد : با توجه به لزوم رعایت دستورالعمل های وزارتی و رعایت حقوق فعالین این عرصه و همچنین کیفی سازی نشریات دانشجویی، برنامه های متنوع و گسترده ای در دستور کار اداره کل فرهنگی و فوق برنامه قرار گرفته است که ان‌شاءالله به مرور زمان این فعالیت‌ها انجام خواهد گرفت.

انتهای پیام

مطالب مرتبط

اختلاف اراضی دانشگاه حل نشود استعفا می‌دهیم
اساتید وقت کافی برای آموزش دانشجویان پزشکی صرف نمی‌کنند
تغییر نام دانشکده خبر دانشگاه آزاد / راه اندازی «نیوز روم»
دانشجویان خارجی به اردوهای نوروزی می‌روند
عدم افزایش شهریه دانشگاه علمی کاربردی در سال ۹۴/ حذف ۱۰درصد رشته‌ها
سیستم درمان، فشار زیادی به آموزش در دانشگاه های پزشکی وارد می‌کند
افزایش خطاهای پزشکی با کشیک‌های سنگین در بیمارستان های آموزشی
تدریس رشته «مطالعه آکادمیک نینجاها» در یک دانشگاه ژاپنی

یک نظر بگذارید

دسته‌ها
اين سايت را حمايت مي کنم