نمایان
www.3manage.com
لایسنس آنتی ویروس

برگزاری جشنواره نشریات دانشجویی منطقه یک، به میزبانی دانشگاه‌ علامه

معاون فرهنگی و اجتماعی دانشگاه علامه طباطبائی از برگزاری جشنواره نشریات دانشجوئی منطقه یک کشور در دانشگاه علامه طباطبائی خبر داد.


به گزارش سرویس دانشگاهی ایسنا،‌
دکتر غلامرضا ذکیانی، دبیر جشنواره نشریات دانشجویی منطقه یک با اعلام این خبر، با اشاره به زمان‌بندی ارسال آثار و برگزاری این جشنواره افزود: این جشنواره با هدف کشف و تقویت ظرفیت‌های دانشجویی در حوزه رسانه و فعالیت‌های فرهنگی مرتبط و ایجاد زمینه آشنایی و تعامل میان نشریات دانشجویی با حضور نشریات دانشجویی از ۳۲ دانشگاه اصلی تهران در سطح دانشگاه‌های منطقه برگزار می‌شود.

وی افزود: مهلت ارسال آثار تا پایان دی ماه ۱۳۹۳ خواهد بود و مراسم افتتاحیه جشنواره ۲۹ بهمن ماه، نمایشگاه نشریات نیز ۳۰ بهمن و مراسم اختتامیه اول اسفندماه برگزار خواهد شد.

معاون فرهنگی دانشگاه علامه طباطبائی اظهار داشت: مکان برگزاری جشنواره در پردیس اصلی دانشگاه علامه طباطبائی خواهد بود. اما با توجه به جایگاه برجسته دانشکده علوم ارتباطات دانشگاه علامه طباطبائی به عنوان قطب علوم ارتباطات کشور در صورت موافقت وزارت علوم، یکی از مراسم‌های افتتاحیه یا اختتامیه در دانشکده علوم اجتماعی و ارتباطات دانشگاه علامه طباطبائی برگزار خواهد شد.

همچنین در دسته‌بندی و ارزیابی آثار واصله به دبیرخانه جشنواره از ظرفیت علمی اعضای هیئت علمی در پژوهشکده ارتباطات دانشگاه استفاده خواهد شد و علاقه‌مندان می‌توانند با مراجعه به پایگاه اطلاعاتی دانشگاه علامه طباطبائی به آدرس : www.atu.ac.ir اطلاعات تکمیلی در این زمینه را دریافت نمایند.

انتهای پیام

مطالب مرتبط

احداث ۱۰ خوابگاه دانشجویی در دانشگاه‎های علوم پزشکی کشور
دانشگاه امروز محور و موتور محرک توسعه اجتماعی و سیاسی کشور است
لغو اعزام کاروان‌های دانشگاهیان عمره گزار تا دهم فروردین
تدریس رشته «مطالعه آکادمیک نینجاها» در یک دانشگاه ژاپنی
نقش نفت در برنامه‌های توسعه‌ای کشور بررسی می‌شود
تسلیت رئیس دانشگاه شریف به روحانی
ایجاد مقاطع ارشد و دکتری رشته های معماری داخلی در دانشگاه آزاد همدان
همکاری‌های دانشگاه‌های علوم پزشکی ایران و استرالیا گسترش می یابد

یک نظر بگذارید

دسته‌ها
اين سايت را حمايت مي کنم