www.3manage.com
لایسنس آنتی ویروس

برگزاری جشنواره نشریات دانشجویی منطقه یک، به میزبانی دانشگاه‌ علامه

معاون فرهنگی و اجتماعی دانشگاه علامه طباطبائی از برگزاری جشنواره نشریات دانشجوئی منطقه یک کشور در دانشگاه علامه طباطبائی خبر داد.


به گزارش سرویس دانشگاهی ایسنا،‌
دکتر غلامرضا ذکیانی، دبیر جشنواره نشریات دانشجویی منطقه یک با اعلام این خبر، با اشاره به زمان‌بندی ارسال آثار و برگزاری این جشنواره افزود: این جشنواره با هدف کشف و تقویت ظرفیت‌های دانشجویی در حوزه رسانه و فعالیت‌های فرهنگی مرتبط و ایجاد زمینه آشنایی و تعامل میان نشریات دانشجویی با حضور نشریات دانشجویی از ۳۲ دانشگاه اصلی تهران در سطح دانشگاه‌های منطقه برگزار می‌شود.

وی افزود: مهلت ارسال آثار تا پایان دی ماه ۱۳۹۳ خواهد بود و مراسم افتتاحیه جشنواره ۲۹ بهمن ماه، نمایشگاه نشریات نیز ۳۰ بهمن و مراسم اختتامیه اول اسفندماه برگزار خواهد شد.

معاون فرهنگی دانشگاه علامه طباطبائی اظهار داشت: مکان برگزاری جشنواره در پردیس اصلی دانشگاه علامه طباطبائی خواهد بود. اما با توجه به جایگاه برجسته دانشکده علوم ارتباطات دانشگاه علامه طباطبائی به عنوان قطب علوم ارتباطات کشور در صورت موافقت وزارت علوم، یکی از مراسم‌های افتتاحیه یا اختتامیه در دانشکده علوم اجتماعی و ارتباطات دانشگاه علامه طباطبائی برگزار خواهد شد.

همچنین در دسته‌بندی و ارزیابی آثار واصله به دبیرخانه جشنواره از ظرفیت علمی اعضای هیئت علمی در پژوهشکده ارتباطات دانشگاه استفاده خواهد شد و علاقه‌مندان می‌توانند با مراجعه به پایگاه اطلاعاتی دانشگاه علامه طباطبائی به آدرس : www.atu.ac.ir اطلاعات تکمیلی در این زمینه را دریافت نمایند.

انتهای پیام

مطالب مرتبط

توجه به همکاری های بین الملل، اولویت سال ۹۴ دانشگاه امیرکبیر
ضرورت تقویت دفاتر ارزیابی عملکرد در دانشگاه های علوم پزشکی از طریق آموزش
رئیس دانشگاه شهیدبهشتی به رئیس جمهور تسلیت گفت
تاسیس دانشکده کارآفرینی در دانشگاه هنر اصفهان
تلاش دانشگاه فردوسی برای رفع مشکلات نشریات دانشجویی
انتشار کلید سئوالات آزمون های جامع علوم پایه، دندانپزشکی و داروسازی
کیفی سازی و حفظ فضاهای موجود درقالب تجمیع، هدف سال آینده دانشگاه آزاد
تدریس رشته «مطالعه آکادمیک نینجاها» در یک دانشگاه ژاپنی

یک نظر بگذارید

دسته‌ها

اين سايت را حمايت مي کنم