www.3manage.com
لایسنس آنتی ویروس

برگزاری جشنواره تجلی نور در دانشگاه آزاد شاهرود

مسئول دفتر فرهنگ دانشگاه آزاد اسلامی شاهرود از برگزاری جشنواره تجلی نور استانهای اصفهان ، سمنان و یزد با سه محور اصلی سبک زندگی شهدا ،نماز و حجاب در این دانشگاه خبر داد .

به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)،منطقه سمنان،حجت الاسلام والمسلمین احمد نظری گفت: علاقمندان می توانند در بخشهایی چون آثار علمی مثل مقالات ، کتب ، نشریات و مجلات که از آیات و روایات قرآنی استفاده کرده باشد ، آثار فرهنگی و هنری مثل آثار تجسمی (نقاشی ، طراحی ، عکس ) ، صنایع دستی ، خوشنویسی ، تئاتر ، فیلنامه ، نمایشنامه و فیلم کوتاه ، انیمیشن ، وبلاگ نویسی ، شعر ، داستان نویسی ، خاطره نویسی ، ایده ها ، ابتکارات و اختراعات در این جشنواره شرکت کنند .

وی افزود: آثاری به جشنواره راه می یابند که در سه موضوع سبک زندگی شهدا ، نماز و حجاب طبق ضوابط جشنواره تدوین شده باشد و بدست آوردن حداقل ۷۰ درصد امتیاز کمیته داوری جهت منتخب شدن نیز لازم است .

نظری خاطرنشان کرد: داوری آثار با حضور نمایندگان سه استان انجام و پس از طی مراحل مدنظر آثار منتخب و برگزیده معرفی و در این راستا شرکت کنندگان و منتخبین از جوایز نقدی و و امتیازات آموزشی بهره مند خواهند شد.

مسئول دفتر فرهنگ دانشگاه آزاد اسلامی شاهرود گفت: آخرین مهلت ارسال آثار به دبیرخانه جشنواره تا ۳۰ بهمن ماه ۹۳ بوده و ۹ اسفند ماه ۹۳ نیز افتتاحیه جشنواره برگزار می شود .

وی افزود: این جشنواره به همت نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری و نمایندگان تام الاختیار ستادهای هماهنگی سه استان اصفهان ، سمنان و یزد و به میزبانی دانشگاه آزاد اسلامی شاهرود برگزار خواهد شد .

انتهای پیام

مطالب مرتبط

دانشگاه محل بده بستان سیاسی نیست
شرایط پذیرش در دانشگاه فرهنگیان در دستور کار شورای عالی آموزش و پرورش
ثبت‌نام ۸۷۹ هزار و ۴۳۱ داوطلب در آزمون سراسری ۹۴ /برگزاری کنکور ۲۱ خرداد
تحصیل مسن ترین دانشجوی علمی کاربردی در جهاددانشگاهی سمنان
کاهش سهمیه عمره دانشجویی
اعتراض شورای اسلامی شدن دانشگاه ها به مداخلات در فعالیت‌های دانشگاهها
درخواست اساتید دانشگاه‌های هنگ‌کنگ برای استقلال از چین
آموزش روش‌های پیشگیری از ایدز به دانشجویان

یک نظر بگذارید

دسته‌ها

اين سايت را حمايت مي کنم