نمایان
www.3manage.com
لایسنس آنتی ویروس

برگزاری جشنواره تجلی نور در دانشگاه آزاد شاهرود

مسئول دفتر فرهنگ دانشگاه آزاد اسلامی شاهرود از برگزاری جشنواره تجلی نور استانهای اصفهان ، سمنان و یزد با سه محور اصلی سبک زندگی شهدا ،نماز و حجاب در این دانشگاه خبر داد .

به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)،منطقه سمنان،حجت الاسلام والمسلمین احمد نظری گفت: علاقمندان می توانند در بخشهایی چون آثار علمی مثل مقالات ، کتب ، نشریات و مجلات که از آیات و روایات قرآنی استفاده کرده باشد ، آثار فرهنگی و هنری مثل آثار تجسمی (نقاشی ، طراحی ، عکس ) ، صنایع دستی ، خوشنویسی ، تئاتر ، فیلنامه ، نمایشنامه و فیلم کوتاه ، انیمیشن ، وبلاگ نویسی ، شعر ، داستان نویسی ، خاطره نویسی ، ایده ها ، ابتکارات و اختراعات در این جشنواره شرکت کنند .

وی افزود: آثاری به جشنواره راه می یابند که در سه موضوع سبک زندگی شهدا ، نماز و حجاب طبق ضوابط جشنواره تدوین شده باشد و بدست آوردن حداقل ۷۰ درصد امتیاز کمیته داوری جهت منتخب شدن نیز لازم است .

نظری خاطرنشان کرد: داوری آثار با حضور نمایندگان سه استان انجام و پس از طی مراحل مدنظر آثار منتخب و برگزیده معرفی و در این راستا شرکت کنندگان و منتخبین از جوایز نقدی و و امتیازات آموزشی بهره مند خواهند شد.

مسئول دفتر فرهنگ دانشگاه آزاد اسلامی شاهرود گفت: آخرین مهلت ارسال آثار به دبیرخانه جشنواره تا ۳۰ بهمن ماه ۹۳ بوده و ۹ اسفند ماه ۹۳ نیز افتتاحیه جشنواره برگزار می شود .

وی افزود: این جشنواره به همت نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری و نمایندگان تام الاختیار ستادهای هماهنگی سه استان اصفهان ، سمنان و یزد و به میزبانی دانشگاه آزاد اسلامی شاهرود برگزار خواهد شد .

انتهای پیام

مطالب مرتبط

اختلاف اراضی دانشگاه حل نشود استعفا می‌دهیم
اساتید وقت کافی برای آموزش دانشجویان پزشکی صرف نمی‌کنند
تغییر نام دانشکده خبر دانشگاه آزاد / راه اندازی «نیوز روم»
دانشجویان خارجی به اردوهای نوروزی می‌روند
عدم افزایش شهریه دانشگاه علمی کاربردی در سال ۹۴/ حذف ۱۰درصد رشته‌ها
سیستم درمان، فشار زیادی به آموزش در دانشگاه های پزشکی وارد می‌کند
افزایش خطاهای پزشکی با کشیک‌های سنگین در بیمارستان های آموزشی
نشست مشترک معاون فرهنگی و اجتماعی با ایثارگران وزارت علوم

یک نظر بگذارید

دسته‌ها
اين سايت را حمايت مي کنم