نمایان
www.3manage.com
لایسنس آنتی ویروس

برگزاری جشنواره تجلی نور در دانشگاه آزاد شاهرود

مسئول دفتر فرهنگ دانشگاه آزاد اسلامی شاهرود از برگزاری جشنواره تجلی نور استانهای اصفهان ، سمنان و یزد با سه محور اصلی سبک زندگی شهدا ،نماز و حجاب در این دانشگاه خبر داد .

به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)،منطقه سمنان،حجت الاسلام والمسلمین احمد نظری گفت: علاقمندان می توانند در بخشهایی چون آثار علمی مثل مقالات ، کتب ، نشریات و مجلات که از آیات و روایات قرآنی استفاده کرده باشد ، آثار فرهنگی و هنری مثل آثار تجسمی (نقاشی ، طراحی ، عکس ) ، صنایع دستی ، خوشنویسی ، تئاتر ، فیلنامه ، نمایشنامه و فیلم کوتاه ، انیمیشن ، وبلاگ نویسی ، شعر ، داستان نویسی ، خاطره نویسی ، ایده ها ، ابتکارات و اختراعات در این جشنواره شرکت کنند .

وی افزود: آثاری به جشنواره راه می یابند که در سه موضوع سبک زندگی شهدا ، نماز و حجاب طبق ضوابط جشنواره تدوین شده باشد و بدست آوردن حداقل ۷۰ درصد امتیاز کمیته داوری جهت منتخب شدن نیز لازم است .

نظری خاطرنشان کرد: داوری آثار با حضور نمایندگان سه استان انجام و پس از طی مراحل مدنظر آثار منتخب و برگزیده معرفی و در این راستا شرکت کنندگان و منتخبین از جوایز نقدی و و امتیازات آموزشی بهره مند خواهند شد.

مسئول دفتر فرهنگ دانشگاه آزاد اسلامی شاهرود گفت: آخرین مهلت ارسال آثار به دبیرخانه جشنواره تا ۳۰ بهمن ماه ۹۳ بوده و ۹ اسفند ماه ۹۳ نیز افتتاحیه جشنواره برگزار می شود .

وی افزود: این جشنواره به همت نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری و نمایندگان تام الاختیار ستادهای هماهنگی سه استان اصفهان ، سمنان و یزد و به میزبانی دانشگاه آزاد اسلامی شاهرود برگزار خواهد شد .

انتهای پیام

مطالب مرتبط

لزوم بازنگری جدی در آموزش داروسازی عمومی
امیدواریم اتفاقات اخیر دانشگاه فردوسی موجب تحکیم استقلال دانشگاه شود
مصرانه پیگیر راه اندازی مرکز بین المللی دانشگاه پیام نور هستیم
برگزاری اولین آزمون استخدامی مشترک فراگیر دستگاه‌های اجرایی
آغاز ثبت نام اعتکاف مسجد دانشگاه تهران
ابلاغ آیین‌نامه جدید استعدادهای درخشان به دانشگاه‌ها+ جزییات تغییرات
دانشگاه های علوم پزشکی آموزش را فدای پژوهش های غیر کاربردی کرده اند
اعلام اولویت‌های کاری دانشگاه پیام نور در سال ۹۴

یک نظر بگذارید

دسته‌ها
اين سايت را حمايت مي کنم