www.3manage.com
لایسنس آنتی ویروس

برگزاری جشنواره تجلی نور باحضور واحدهای اصفهان،سمنان و یزد در شاهرود

جشنواره تجلی نور با حضور استان‌های اصفهان، سمنان و یزد با سه محور اصلی سبک زندگی شهدا، نماز و حجاب با حضور ده‌ها فعال فرهنگی در دانشگاه آزاد اسلامی شاهرود برگزار شد.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)-منطقه سمنان، دکتر احمد دزیانیان رئیس دانشگاه آزاد اسلامی شاهرود با اشاره به روند تصویب این جشنواره از همکاری واحدهای دانشگاهی استان های اصفهان ، سمنان و یزد و به خصوص معاونت فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی کشور تشکر کرد و گفت: امور فرهنگی با سمت و سوی هنری از فعالیت های اثرگذار فرهنگی در مجموعه دانشگاه آزاد اسلامی است.

وی از ارسال۷۰۰ اثر هنری در بخشهای مختلف به دبیرخانه این جشنواره خبر داد و افزود: در این جشنواره آثار علمی مختلفی نظیر مقالات،کتب،نشریات، مجلات و آثار فرهنگی و هنری حضور دارند.

دزیانیان با اشاره به ارسال آثار تجسمی مثل(نقاشی ، طراحی و عکس )به دبیرخانه جشنواره خاطرنشان کرد: علاوه بر این به دبیرخانه این جشنواره آثار صنایع دستی، خوشنویسی، تئاتر، فیلمنامه، نمایشنامه و فیلم کوتاه، انیمیشن، وبلاگ نویسی، شعر ، داستان نویسی، خاطره نویسی، ایده ها و ابتکارات ارسال شد.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی شاهرود با اشاره به اتفاق بزرگ فرهنگی که در چند روز آینده همراه با تدفین دو پیکر پاک شهید گمنام در این دانشگاه خواهد افتاد اظهار امیدواری کرد همه بتوانند از رهروان واقعی این شهدا باشند .

انتهای پیام

مطالب مرتبط

پردیس دانشگاه علوم‌پزشکی کرمانشاه ساخته می‌شود
بیست و سومین جشنواره تقدیر از برگزیدگان کتاب سال دانشگاهی برگزار شد
تحصیل ۲۸ هزار دانشجو در دانشگاه​های دولتی خوزستان
بیانیه وزارت علوم به مناسبت روز ملی راهیان نور
راه اندازی سیستم اتوماسیون خوابگاه‌ها در دانشگاه شهید چمران
تقدیر از بازنشستگان دانشگاه الزهرا با کاشت نهال
تخصیص ۷۰۰ میلیارد تومانی به طرح‌های عمرانی دانشگاه آزاد در سال آینده
تدریس جراحی مغز و اعصاب از راه دور به دانشجویان افغانستان

یک نظر بگذارید

دسته‌ها

اين سايت را حمايت مي کنم