نمایان
www.3manage.com
لایسنس آنتی ویروس

برگزاری جشنواره تجلی نور باحضور واحدهای اصفهان،سمنان و یزد در شاهرود

جشنواره تجلی نور با حضور استان‌های اصفهان، سمنان و یزد با سه محور اصلی سبک زندگی شهدا، نماز و حجاب با حضور ده‌ها فعال فرهنگی در دانشگاه آزاد اسلامی شاهرود برگزار شد.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)-منطقه سمنان، دکتر احمد دزیانیان رئیس دانشگاه آزاد اسلامی شاهرود با اشاره به روند تصویب این جشنواره از همکاری واحدهای دانشگاهی استان های اصفهان ، سمنان و یزد و به خصوص معاونت فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی کشور تشکر کرد و گفت: امور فرهنگی با سمت و سوی هنری از فعالیت های اثرگذار فرهنگی در مجموعه دانشگاه آزاد اسلامی است.

وی از ارسال۷۰۰ اثر هنری در بخشهای مختلف به دبیرخانه این جشنواره خبر داد و افزود: در این جشنواره آثار علمی مختلفی نظیر مقالات،کتب،نشریات، مجلات و آثار فرهنگی و هنری حضور دارند.

دزیانیان با اشاره به ارسال آثار تجسمی مثل(نقاشی ، طراحی و عکس )به دبیرخانه جشنواره خاطرنشان کرد: علاوه بر این به دبیرخانه این جشنواره آثار صنایع دستی، خوشنویسی، تئاتر، فیلمنامه، نمایشنامه و فیلم کوتاه، انیمیشن، وبلاگ نویسی، شعر ، داستان نویسی، خاطره نویسی، ایده ها و ابتکارات ارسال شد.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی شاهرود با اشاره به اتفاق بزرگ فرهنگی که در چند روز آینده همراه با تدفین دو پیکر پاک شهید گمنام در این دانشگاه خواهد افتاد اظهار امیدواری کرد همه بتوانند از رهروان واقعی این شهدا باشند .

انتهای پیام

مطالب مرتبط

مرکز مشاوره دانشجویی دانشگاه تهران، ممتاز شد
اعزام دانشگاهیان به عتبات عالیات تا ۲۰ فروردین
معافیت مالیاتی خیرین آموزش عالی
اعزام نوروزی کاروان‌های دانشگاهی به عتبات عالیات
اعزام کاروان دانشگاهیان به عتبات عالیات تا ۲۰ فروردین
هیئت ممیزه دانشگاه شیراز اعلام کرد: اختلاف اراضی دانشگاه حل نشود استعفا می‌دهیم
راه‌اندازی دو رشته جدید در دانشگاه علوم پزشکی تهران
فردفرهنگی باید به دانش و آگاهی مجهز باشد/ نیروسازی برای انقلاب وظیفه معاونت فرهنگی است

یک نظر بگذارید

دسته‌ها
اين سايت را حمايت مي کنم