نمایان
www.3manage.com
لایسنس آنتی ویروس

برگزاری جشنواره تجلی نور باحضور واحدهای اصفهان،سمنان و یزد در شاهرود

جشنواره تجلی نور با حضور استان‌های اصفهان، سمنان و یزد با سه محور اصلی سبک زندگی شهدا، نماز و حجاب با حضور ده‌ها فعال فرهنگی در دانشگاه آزاد اسلامی شاهرود برگزار شد.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)-منطقه سمنان، دکتر احمد دزیانیان رئیس دانشگاه آزاد اسلامی شاهرود با اشاره به روند تصویب این جشنواره از همکاری واحدهای دانشگاهی استان های اصفهان ، سمنان و یزد و به خصوص معاونت فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی کشور تشکر کرد و گفت: امور فرهنگی با سمت و سوی هنری از فعالیت های اثرگذار فرهنگی در مجموعه دانشگاه آزاد اسلامی است.

وی از ارسال۷۰۰ اثر هنری در بخشهای مختلف به دبیرخانه این جشنواره خبر داد و افزود: در این جشنواره آثار علمی مختلفی نظیر مقالات،کتب،نشریات، مجلات و آثار فرهنگی و هنری حضور دارند.

دزیانیان با اشاره به ارسال آثار تجسمی مثل(نقاشی ، طراحی و عکس )به دبیرخانه جشنواره خاطرنشان کرد: علاوه بر این به دبیرخانه این جشنواره آثار صنایع دستی، خوشنویسی، تئاتر، فیلمنامه، نمایشنامه و فیلم کوتاه، انیمیشن، وبلاگ نویسی، شعر ، داستان نویسی، خاطره نویسی، ایده ها و ابتکارات ارسال شد.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی شاهرود با اشاره به اتفاق بزرگ فرهنگی که در چند روز آینده همراه با تدفین دو پیکر پاک شهید گمنام در این دانشگاه خواهد افتاد اظهار امیدواری کرد همه بتوانند از رهروان واقعی این شهدا باشند .

انتهای پیام

مطالب مرتبط

اعتراض جمعی از دانشجویان داروسازی به برخی تحولات در این رشته
کمبود نیروی متخصص پرستاری، از مشکلات دانشجویان علوم پزشکی تهران
ثبت نام متقاضیان ادامه تحصیل کارشناسی بدون آزمون دانشگاه آزاد
انتصاب دبیرعلمی مسابقات مناظره دانشجویان
امشب،آخرین مهلت ثبت نام کنکور۹۴/کاهش ۱۶درصدی داوطلبان
مصرانه پیگیر راه اندازی مرکز بین الملی دانشگاه پیام نور هستیم
اعلام نتایج آزمون جامع علوم پایه و پیش کاروزی دانشگاه آزاد
پردیس دانشگاه علوم‌پزشکی کرمانشاه ساخته می‌شود

یک نظر بگذارید

دسته‌ها
اين سايت را حمايت مي کنم