نمایان
www.3manage.com
لایسنس آنتی ویروس

برگزاری جشنواره آدم برفی در دانشگاه علوم پزشکی تهران

جشنواره یک‌روزه تفریحی-ورزشی ویژه دانشجویان دختر از سوی مدیریت تربیت‌بدنی دانشگاه علوم پزشکی تهران برگزار می شود.

به گزارش ایسنا منطقه علوم پزشکی تهران، در حالی که آخرین روزهای زمستان ۹۳ تهران، همچنان بدون برف سپری می شود، از سوی مدیریت تربیت‌بدنی دانشگاه علوم پزشکی تهران و به منظور توسعه و گسترش ورزش همگانی و افزایش میزان نشاط و فعالیت در بین دانشجویان دختر دانشگاه، جشنواره بزرگ تفریحی-ورزشی آدم برفی در منطقه فشم (روستای آب نیک) برگزار می شود.

در این برنامه تفریحی- ورزشی که در قالب تور یک‌روزه در روز جمعه اول اسفند سال جاری و به‌طور اختصاصی جهت دانشجویان دختر دانشگاه تنظیم‌شده است؛ شرکت‌کنندگان رأس ساعت ۷:۳۰ صبح از مقابل درب اصلی مجتمع کوی دانشگاه (دختران) حرکت کرده و یک روز زمستانی خود را دور از هیاهوی شهر و در فضایی پر از سفیدی برف در منطقه زیبای فشم (روستای آب نیک) سپری خواهند کرد.

مهلت ثبت نام جهت شرکت در جشنواره تفریحی- ورزشی آدم برفی تا ۲۹ بهمن‌ماه ۱۳۹۳ تعیین شده که در این رابطه بنا بر اعلام اداره توسعه ورزش‌های همگانی مدیریت تربیت‌بدنی دانشگاه، با توجه به محدودیت ظرفیت، اولویت بندی دانشجویان براساس زمان ثبت نام آنان صورت خواهد گرفت.

دانشجویان دختر علاقه‌مند می‌توانند جهت ثبت‌نام و کسب اطلاعات بیشتر در خصوص این جشنواره تفریحی- ورزشی به آدرس خیابان قدس، نبش کوچه فردانش، ساختمان معاونت دانشجویی، طبقه دوم، مدیریت تربیت‌بدنی دانشگاه، اداره توسعه ورزش‌های همگانی مراجعه کنند و یا با شماره تلفن ۸۸۹۷۴۳۵۹ تماس بگیرند.

پیرو برنامه‌ریزی‌های به عمل‌آمده در اداره توسعه ورزش‌های همگانی مدیریت تربیت‌بدنی دانشگاه، ویژه برنامه‌های تفریحی- ورزشی یک‌روزه در قالب جشنواره ها و برنامه های کوه گشت، طی ماه های آینده نیز به طور مستمر و به تفکیک جهت دانشجویان، کارکنان و اعضای هیأت علمی دانشگاه برگزار خواهد شد که اطلاعات مربوطه در این زمینه متعاقباً اعلام خواهد شد.

انتهای پیام

مطالب مرتبط

آموزش روش‌های پیشگیری از ایدز به دانشجویان
پیام تسلیت جامعه دانشگاهی به مناسبت درگذشت مادر روحانی
صدور مجوز نشریه «تدبیر» معاونت دانشجویی وزارت بهداشت
چابک‌سازی و کاهش بروکراسی دانشگاه آزاد در سال جدید
بازدید معاون وزیرعلوم از طرح ها و پروژه های عمرانی دانشگاه زابل
ایتالیا و ایران همکاری‌های آموزشی و پژوهشی را افزایش می‌دهند
ایجاد رشته دکترای مهندسی عمران در دانشگاه یزد
بهره برداری از ساختمان جدید دانشکده پزشکی تا سه سال آینده

یک نظر بگذارید

دسته‌ها
اين سايت را حمايت مي کنم