نمایان
www.3manage.com
لایسنس آنتی ویروس

برگزاری بیش از ۴۰ کرسی نظریه پردازی در دانشگاه پیام نور اصفهان از ابتدای سال

رییس اداره فرهنگی، اجتماعی و دانشجویی پیام نور استان اصفهان از عملکرد این دانشگاه در بحث مسائل فرهنگی در سال ۹۳ گفت.

سید مجتبی فیاضی در گفت وگو با خبرنگار ی خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) منطقه اصفهان، با بیان اینکه کرسی های آزاد اندیشی یکی از مهمترین برنامه های فرهنگی دانشگاه بوده است، اظهار کرد: از سال ۹۲ مدیریت اجرایی کرسی های آزاد اندیشی از طرف سازمان مرکزی پیام نور به استان اصفهان واگذار شد که در همین راستا سامانه ای برای کرسی های آزاد اندیشی راه اندازی شد و به دنبال آن کارگاه ها و نشست های تخصصی نیز برگزار کردیم.

وی خاطرنشان کرد: بعد از آن دانشگاه پیام نور استان اصفهان کارگاه های آموزشی برگزاری کرسی های آزاد اندیشی و استفاده از سامانه کرسی های آزاد اندیشی را در کل استان ها برگزار و مدیریت کرد که تاکنون حدود ۲۴ کارگاه در کل کشور برگزار کردیم.

فیاضی افزود: در سال جاری استاد از اصفهان اعزام و یک کارگاه آموزشی یک روزه برای مسئولان فرهنگی واحدها و اعضای هیئت علمی و دانشجویان فعال برگزار کردیم؛ البته پایگاه کرسی های آزاد اندیشی نیز به گونه ای است که درخواست برگزاری کرسی از طرف دانشجویان را ثبت می کند و پس از مجوز داده شده کرسی مورد نظر برگزار می شود.

وی با بیان اینکه در استان اصفهان از ابتدای سال ۹۳ تاکنون حدود ۴۰ کرسی برگزار کردیم، ادامه داد: کرسی هایی که برگزار می شود هم شامل کرسی های آزاد اندیشی و هم نظریه پردازی است که در دانشگاه بیشتر کرسی های آزاد اندیشی را برگزار کردیم.

رییس اداره فرهنگی، اجتماعی و دانشجویی پیام نور استان اصفهان ادامه داد: در حال حاضر توجه ما به بحث دانشجویی است تا به موارد روز دانشجویان پرداخته شود البته در مراحل بعدی نیز در بحث نظریه پردازی با حضور اعضای هیئت علمی کرسی هایی را برگزار خواهیم کرد.

وی افزود: سعی می کنیم بیشتر کرسی های برگزار شده مربوط به نقد، نظر و پاسخ به شبهات باشد.

فیاضی با بیان اینکه در سال ۹۳ از لحاظ اعتباری تفاوتی با سال ۹۲ نداشتیم، اضافه کرد: سرانه در نظر گرفته شده جوابگوی نیازهای ما نیست، اما با برنامه ریزی های صورت گرفته فعالیت های دانشگاه در سال ۹۳ بهتر از سال قبل بوده است که یکی از مهمترین این برنامه ها بحث مسائل قرآنی است که دانشگاه پیام نور استان توانسته مقام های خوبی را کسب کند.

وی با بیان اینکه در جشنواره شعر و ادب دانشگاه های پیام نور سراسر کشور و نشریات دانشجویی توانستیم مقام شایسته ای کسب کنیم، افزود: یکی از فعالیت های اساسی فرهنگی در سال ۹۳ میزبانی بیست و نهمین جشنواره ملی قرآن و عترت دانشجویان سراسر کشور بود.

رییس اداره فرهنگی، اجتماعی و دانشجویی پیام نور استان اصفهان با بیان اینکه دانشگاه پیام نور استان در بین دانشگاههای پیام نور کل کشور پیشتاز است، عنوان کرد: امسال پنجمین جشنواره حرکت استانی را برگزار کردیم، البته در بخش جشنواره کشوری نیز شرکت کردیم که شش مقام برتر به دست آوردیم.

فیاضی تصریح کرد: فعال ترین مراکز دانشگاه پیام نور در استان مرکز اصفهان، دولت آباد، آران و بیدگل، مبارکه و زرین شهر بوده است، البته فعالیت برخی مراکز پیام نور استان به لحاظ تعداد دانشجو از مراکز دیگر بیشتر است و بالطبع فعالیت های فرهنگی آنها نیز بیشتر خواهد بود.

وی با بیان اینکه مرکز اصفهان با ۱۶ هزار دانشجو بیشترین فعالیت را در مسائل فرهنگی دارد، اظهار امیدواری کرد که در سال ۹۴ اعتبارات افزایش یابد تا بتوانیم برنامه های فرهنگی دانشگاه را ساماندهی کرده و افزایش دهیم.

انتهای پیام

مطالب مرتبط

آئین نامه اداره خوابگاه‌های خصوصی و غیر دولتی به زودی ابلاغ می شود
کمک خیرین به دانشجویان بی‌بضاعت
مسؤلان، دانشجویان را ملزم به رعایت پوشش حرفه ای پزشکی کنند
اعزام کاروان دانشگاهیان به عتبات عالیات تا ۲۰ فروردین
حذف آزمون علوم پایه برای داروسازان ورودی مهر ۹۴ به بعد
تخصیص بیش از ۹۲ میلیارد ریال وام به دانشجویان علوم و تحقیقات
بازدید معاون اداری، مالی وزارت علوم از دانشگاه سیستان وبلوچستان
نتیجه کمیته تجدیدنظر بورسیه‌­ها اعلام نشده است

یک نظر بگذارید

دسته‌ها
اين سايت را حمايت مي کنم