www.3manage.com
لایسنس آنتی ویروس

برگزاری بیست و نهمین جشنواره ملی قرآن و عترت دانشجویان به میزبانی دانشگاه پیام نور

مدیرکل فرهنگی و فوق برنامه دانشگاه پیام نور از حضور ۴۵۰ نخبه قرآنی در بیست و نهمین جشنواره ملی قرآن و عترت دانشجویان سراسر کشور خبرداد.

“فاطمه رضایی کوخدان” در گفت‌و‌گو با خبرنگار سرویس دانشگاهی ایسنا، درخصوص جزییات برگزاری این جشنواره گفت : بیست و هشت دوره جشنواره ملی قرآن و عترت تا کنون برگزار شده و هرسال با کمک تجربیات سنوات گذشته هم از نظر کمی و هم کیفی ارتقاء یافته است. امسال نیز بیست و نهمین دوره این جشنواره به میزبانی دانشگاه پیام نور کشور در استان اصفهان برگزار خواهد شد.

دبیر بیست و نهمین جشنواره ملی قرآن و عترت دانشجویان سراسر کشور با بیان اینکه این جشنواره شامل بخش های کتبی، شفاهی، فناوری و پژوهشی است گفت: مسابقات شفاهی در بخش خواهران و برادران با حضور ۴۵۰ نفر از برگزیدگان قرآنی برگزار و در اختتامیه این جشنواره از منتخبین مسابقات تقدیر می شود.

مدیرکل فرهنگی و فوق برنامه دانشگاه پیام نور یادآور شد : این جشنواره می تواند شور و نشاط قرآنی که در طی یکسال در میان دانشجویان ایجاد شده است را در قالب مسابقات قرآنی به نمایش بگذارد.

وی گفت : یکی از نقاط قوت این دوره از مسابقات حضور داوران شاخص ملی و بین المللی است. سطح افراد شرکت کننده بسیار بالاست و در این دوره آیین نامه جامع جشنواره نیز تدوین گردید و برای اطلاع عموم بر روی سایت نیز قرار داده شده است.

رضایی افزود : در پایان این دوره از جشنواره جوایز نفیسی به برگزیدگان اهدا و به طور نمادین نیز مدال خادمین قرآن به چهار نفر از شرکت کنندگان داده خواهد شد.

وی در پایان خاطرنشان کرد : بیست و نهمین جشنواره ملی قرآن و عترت با همکاری شورای هماهنگی قرآن برگزار شده است و تولید محتوای این جشنواره به عهده این شورا بوده است.در مدت برگزاری جشنواره علاوه بر فضای رقابتی، برنامه های فرهنگی متنوعی از جمله نمایشگاه های قرآنی، نرم افزار ها و تولیدات قرآنی دایر خواهد بود.

صبح امروز در حاشیه بیست و نهمین جشنواره ملی قرآن و عترت دانشجویان “نمایشگاه فیروزه های آسمانی” باحضور دکتر کریم نجفی برزگر نایب رییس بیست و نهمین جشنواره ملی قرآن و عترت، فاطمه رضایی کوخدان دبیر این جشنواره، دکتر مهدی یوسفی دبیرعلمی و اجرایی جشنواره، غرفه داران و جمعی از علاقمندان در مجتمع فرهنگی-هنری فرشچیان افتتاح شد.

در این نمایشگاه آثار و دستاوردهای قرآنی در قالب ۲۷ غرفه به نمایش گذاشته شده است. نکته حائز اهمیت در این نمایشگاه، حضور دانشگاه ها، موسسات فرهنگی، نهادهای دولتی و متولیان ترویج فرهنگ قرآنی درکنار یکدیگر است که با استقبال چشمگیر شرکت کنندگان روبرو شد.

شایان ذکر است بیست و نهمین جشنواره ملی قرآن و عترت از تاریخ ۲۰ تا ۲۳ آبان ماه به میزبانی دانشگاه پیام نور در استان اصفهان برگزار می شود.

انتهای پیام

مطالب مرتبط

روند جذب اعضای هیئت علمی در دانشگاه تهران همان مسیر وزارت علوم است
آموزش مهارت های زندگی به دانشجویان ضرورتی اساسی است
توسعه ۲۰ رشته تحصیلات تکمیلی در دانشگاه فرهنگیان
سرپرست دانشگاه صنعتی شهدای هویزه منصوب شد
پیام تسلیت رئیس دانشگاه خواجه نصیرالدین طوسی به رییس جمهور
راه اندازی رشته های بین المللی در دانشکده مجازی علوم پزشکی تهران
آمادگی ایران برای افزایش ظرفیت پذیرش دانشجویان تحصیلات تکمیلی ترکیه
اختلاف اراضی دانشگاه حل نشود استعفا می‌دهیم

یک نظر بگذارید

دسته‌ها

اين سايت را حمايت مي کنم