نمایان
www.3manage.com
لایسنس آنتی ویروس

برگزاری بیست و نهمین جشنواره ملی قرآن و عترت دانشجویان به میزبانی دانشگاه پیام نور

مدیرکل فرهنگی و فوق برنامه دانشگاه پیام نور از حضور ۴۵۰ نخبه قرآنی در بیست و نهمین جشنواره ملی قرآن و عترت دانشجویان سراسر کشور خبرداد.

“فاطمه رضایی کوخدان” در گفت‌و‌گو با خبرنگار سرویس دانشگاهی ایسنا، درخصوص جزییات برگزاری این جشنواره گفت : بیست و هشت دوره جشنواره ملی قرآن و عترت تا کنون برگزار شده و هرسال با کمک تجربیات سنوات گذشته هم از نظر کمی و هم کیفی ارتقاء یافته است. امسال نیز بیست و نهمین دوره این جشنواره به میزبانی دانشگاه پیام نور کشور در استان اصفهان برگزار خواهد شد.

دبیر بیست و نهمین جشنواره ملی قرآن و عترت دانشجویان سراسر کشور با بیان اینکه این جشنواره شامل بخش های کتبی، شفاهی، فناوری و پژوهشی است گفت: مسابقات شفاهی در بخش خواهران و برادران با حضور ۴۵۰ نفر از برگزیدگان قرآنی برگزار و در اختتامیه این جشنواره از منتخبین مسابقات تقدیر می شود.

مدیرکل فرهنگی و فوق برنامه دانشگاه پیام نور یادآور شد : این جشنواره می تواند شور و نشاط قرآنی که در طی یکسال در میان دانشجویان ایجاد شده است را در قالب مسابقات قرآنی به نمایش بگذارد.

وی گفت : یکی از نقاط قوت این دوره از مسابقات حضور داوران شاخص ملی و بین المللی است. سطح افراد شرکت کننده بسیار بالاست و در این دوره آیین نامه جامع جشنواره نیز تدوین گردید و برای اطلاع عموم بر روی سایت نیز قرار داده شده است.

رضایی افزود : در پایان این دوره از جشنواره جوایز نفیسی به برگزیدگان اهدا و به طور نمادین نیز مدال خادمین قرآن به چهار نفر از شرکت کنندگان داده خواهد شد.

وی در پایان خاطرنشان کرد : بیست و نهمین جشنواره ملی قرآن و عترت با همکاری شورای هماهنگی قرآن برگزار شده است و تولید محتوای این جشنواره به عهده این شورا بوده است.در مدت برگزاری جشنواره علاوه بر فضای رقابتی، برنامه های فرهنگی متنوعی از جمله نمایشگاه های قرآنی، نرم افزار ها و تولیدات قرآنی دایر خواهد بود.

صبح امروز در حاشیه بیست و نهمین جشنواره ملی قرآن و عترت دانشجویان “نمایشگاه فیروزه های آسمانی” باحضور دکتر کریم نجفی برزگر نایب رییس بیست و نهمین جشنواره ملی قرآن و عترت، فاطمه رضایی کوخدان دبیر این جشنواره، دکتر مهدی یوسفی دبیرعلمی و اجرایی جشنواره، غرفه داران و جمعی از علاقمندان در مجتمع فرهنگی-هنری فرشچیان افتتاح شد.

در این نمایشگاه آثار و دستاوردهای قرآنی در قالب ۲۷ غرفه به نمایش گذاشته شده است. نکته حائز اهمیت در این نمایشگاه، حضور دانشگاه ها، موسسات فرهنگی، نهادهای دولتی و متولیان ترویج فرهنگ قرآنی درکنار یکدیگر است که با استقبال چشمگیر شرکت کنندگان روبرو شد.

شایان ذکر است بیست و نهمین جشنواره ملی قرآن و عترت از تاریخ ۲۰ تا ۲۳ آبان ماه به میزبانی دانشگاه پیام نور در استان اصفهان برگزار می شود.

انتهای پیام

مطالب مرتبط

احداث ۱۰ خوابگاه دانشجویی در دانشگاه‎های علوم پزشکی کشور
دانشگاه امروز محور و موتور محرک توسعه اجتماعی و سیاسی کشور است
لغو اعزام کاروان‌های دانشگاهیان عمره گزار تا دهم فروردین
نقش نفت در برنامه‌های توسعه‌ای کشور بررسی می‌شود
تسلیت رئیس دانشگاه شریف به روحانی
ایجاد مقاطع ارشد و دکتری رشته های معماری داخلی در دانشگاه آزاد همدان
همکاری‌های دانشگاه‌های علوم پزشکی ایران و استرالیا گسترش می یابد
برنامه‌های دانشگاهها برای بزرگداشت روزشهدا

یک نظر بگذارید

دسته‌ها
اين سايت را حمايت مي کنم