نمایان
www.3manage.com
لایسنس آنتی ویروس

برگزاری اولین جشنواره دانشگاهی «حرکت»

مدیر کل فرهنگی و فوق برنامه دانشگاه پیام نور از برگزاری اولین جشنواره کشوری حرکت (بخش نمایشگاهی) به میزبانی دانشگاه پیام نور استان تهران و با همکاری وزارت علوم، تحقیقات و فناوری در روزهای ۱۹ و ۲۰ مهرماه، در سازمان مرکزی دانشگاه خبر داد.

فاطمه رضایی در گفت‌و‌گو با خبرنگار دانشگاهی خبرگزاری ایسنا، درمورد تفاوت این جشنواره با جشنواره ملی حرکت که هر سال توسط وزارت علوم برگزار می‌شود، توضیح داد: در جشنواره ملی حرکت که هر ساله توسط وزارت علوم برگزارمی‌شود ارائه آثار از سوی همه واحدهای دانشگاه پیام‌نور وجود نداشت، به همین دلیل دانشگاه پیام‌نور اقدام به برگزاری جشنواره کشوری حرکت کرد که طی آن همه واحدهای دانشگاه پیام‌نور در همه استان‌های کشور قادربه ارائه آثار خود دراین جشنواره شدند.

وی با بیان اینکه این جشنواره در دو مرحله برگزار می‌شود، اظهار کرد: در مرحله اول، آثار دانشجویان توسط استان‌ها جمع‌آوری شده و پس از ارسال به سازمان مرکزی، توسط اساتید داوری می‌شود و در مرحله دوم این جشنواره دانشجویان با قومیت‌های مختلف، با آثار و دستاوردهای دانشجویی شرکت کرده و به رقابت می‌پردازند.

وی تاکید کرد: همچنین دراین جشنواره از دانشجویان دانشگاه پیام نور که در سال‌های قبل در «جشنواره ملی حرکت» که هر ساله توسط وزارت علوم، تحقیقات و فناوری برگزار می‌شود، حائز رتبه شدند دعوت شده و مورد تشویق و تقدیر قرار می‌گیرند.

رضایی درمورد اهداف این جشنواره گفت: آشنایی بیشتر دانشجویان با این جشنواره و فعال‌تر شدن انجمن‌های علمی دانشجویی، ایجاد شور و نشاط و حس رقابت در بین انجمن‌های علمی،آشنایی و معرفی دستاوردهای از انجمن‌های علمی و تقویت فضای علمی فعالیت‌های فرهنگی از اهداف برگزاری این جشنواره است.

انتهای پیام

مطالب مرتبط

شرایط پذیرش در دانشگاه فرهنگیان در دستور کار شورای عالی آموزش و پرورش
ثبت‌نام ۸۷۹ هزار و ۴۳۱ داوطلب در آزمون سراسری ۹۴ /برگزاری کنکور ۲۱ خرداد
تحصیل مسن ترین دانشجوی علمی کاربردی در جهاددانشگاهی سمنان
برنامه‌های دانشگاهها برای بزرگداشت روزشهدا
کاهش سهمیه عمره دانشجویی
اعتراض شورای اسلامی شدن دانشگاه ها به مداخلات در فعالیت‌های دانشگاهها
درخواست اساتید دانشگاه‌های هنگ‌کنگ برای استقلال از چین
آموزش روش‌های پیشگیری از ایدز به دانشجویان

یک نظر بگذارید

دسته‌ها
اين سايت را حمايت مي کنم