نمایان
www.3manage.com
لایسنس آنتی ویروس

برگزاری اختتامیه دومین جشنواره دانشگاه پاک به میزبانی دانشگاه الزهرا

مدیرکل فرهنگی واجتماعی وزارت علوم، تحقیقات وفناوری گفت: اختتامیه دومین جشنواره و نمایشگاه فرهنگی و اجتماعی دانشگاه پاک به میزبانی دانشگاه الزهراء اول آذرماه برگزار می شود.

به گزارش سرویس دانشگاهی ایسنا، دکترمیرزایی مدیرکل فرهنگی واجتماعی وزارت علوم، تحقیقات وفناوری با اعلام این خبر گفت: دومین جشنواره و نمایشگاه فرهنگی و اجتماعی دانشگاه پاک به میزبانی دانشگاه الزهراء و همکاری اداره کل فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم و ستاد مبارزه با مواد مخدر درسطح دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی استان های تهران، البرز، مرکزی، قم و اصفهان برگزار شده است.

وی افزود: این جشنواره با هدف مشارکت بیشتر دانشجویان در مقوله پیشگیری از اعتیاد و ارتقای سطح سلامت وکاهش آسیب های اجتماعی محیط های آموزشی در قالب های متنوع فرهنگی، اجتماعی و هنری در سطح دانشگاه های کشور برنامه ریزی شده است.

مدیرکل فرهنگی و اجتماعی تاکید کرد: داوری آثار رسیده به این جشنواره انجام شده و درنظر است نمایشگاهی ازآثار رسیده دانشجویان به مدت چهار روز در دانشگاه الزهرا برپا شود.

به گزارش ایسنا و به نقل از روابط عمومی وزارت علوم دکترمیرزایی درادامه گفت: جشنواره فرهنگی و اجتماعی دانشگاه پاک به صورت منطقه ای و به میزبانی پنج دانشگاه که هریک دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی استان‌هایی را تحت پوشش خود دارند، برگزار می شود و

درنظر است سومین دوره آن در سال جاری به میزبانی دانشگاه های تبریز، بجنورد، یزد، کردستان و خلیج فارس برگزار شود.

انتهای پیام

مطالب مرتبط

آموزش روش‌های پیشگیری از ایدز به دانشجویان
پیام تسلیت جامعه دانشگاهی به مناسبت درگذشت مادر روحانی
صدور مجوز نشریه «تدبیر» معاونت دانشجویی وزارت بهداشت
چابک‌سازی و کاهش بروکراسی دانشگاه آزاد در سال جدید
بازدید معاون وزیرعلوم از طرح ها و پروژه های عمرانی دانشگاه زابل
ایتالیا و ایران همکاری‌های آموزشی و پژوهشی را افزایش می‌دهند
ایجاد رشته دکترای مهندسی عمران در دانشگاه یزد
بهره برداری از ساختمان جدید دانشکده پزشکی تا سه سال آینده

یک نظر بگذارید

دسته‌ها
اين سايت را حمايت مي کنم