نمایان
www.3manage.com
لایسنس آنتی ویروس

برگزاری اختتامیه دومین جشنواره دانشگاه پاک به میزبانی دانشگاه الزهرا

مدیرکل فرهنگی واجتماعی وزارت علوم، تحقیقات وفناوری گفت: اختتامیه دومین جشنواره و نمایشگاه فرهنگی و اجتماعی دانشگاه پاک به میزبانی دانشگاه الزهراء اول آذرماه برگزار می شود.

به گزارش سرویس دانشگاهی ایسنا، دکترمیرزایی مدیرکل فرهنگی واجتماعی وزارت علوم، تحقیقات وفناوری با اعلام این خبر گفت: دومین جشنواره و نمایشگاه فرهنگی و اجتماعی دانشگاه پاک به میزبانی دانشگاه الزهراء و همکاری اداره کل فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم و ستاد مبارزه با مواد مخدر درسطح دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی استان های تهران، البرز، مرکزی، قم و اصفهان برگزار شده است.

وی افزود: این جشنواره با هدف مشارکت بیشتر دانشجویان در مقوله پیشگیری از اعتیاد و ارتقای سطح سلامت وکاهش آسیب های اجتماعی محیط های آموزشی در قالب های متنوع فرهنگی، اجتماعی و هنری در سطح دانشگاه های کشور برنامه ریزی شده است.

مدیرکل فرهنگی و اجتماعی تاکید کرد: داوری آثار رسیده به این جشنواره انجام شده و درنظر است نمایشگاهی ازآثار رسیده دانشجویان به مدت چهار روز در دانشگاه الزهرا برپا شود.

به گزارش ایسنا و به نقل از روابط عمومی وزارت علوم دکترمیرزایی درادامه گفت: جشنواره فرهنگی و اجتماعی دانشگاه پاک به صورت منطقه ای و به میزبانی پنج دانشگاه که هریک دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی استان‌هایی را تحت پوشش خود دارند، برگزار می شود و

درنظر است سومین دوره آن در سال جاری به میزبانی دانشگاه های تبریز، بجنورد، یزد، کردستان و خلیج فارس برگزار شود.

انتهای پیام

یک نظر بگذارید

دسته‌ها
اين سايت را حمايت مي کنم