نمایان
www.3manage.com
لایسنس آنتی ویروس

برگزاری اختتامیه دومین جشنواره دانشگاه پاک به میزبانی دانشگاه الزهرا

مدیرکل فرهنگی واجتماعی وزارت علوم، تحقیقات وفناوری گفت: اختتامیه دومین جشنواره و نمایشگاه فرهنگی و اجتماعی دانشگاه پاک به میزبانی دانشگاه الزهراء اول آذرماه برگزار می شود.

به گزارش سرویس دانشگاهی ایسنا، دکترمیرزایی مدیرکل فرهنگی واجتماعی وزارت علوم، تحقیقات وفناوری با اعلام این خبر گفت: دومین جشنواره و نمایشگاه فرهنگی و اجتماعی دانشگاه پاک به میزبانی دانشگاه الزهراء و همکاری اداره کل فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم و ستاد مبارزه با مواد مخدر درسطح دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی استان های تهران، البرز، مرکزی، قم و اصفهان برگزار شده است.

وی افزود: این جشنواره با هدف مشارکت بیشتر دانشجویان در مقوله پیشگیری از اعتیاد و ارتقای سطح سلامت وکاهش آسیب های اجتماعی محیط های آموزشی در قالب های متنوع فرهنگی، اجتماعی و هنری در سطح دانشگاه های کشور برنامه ریزی شده است.

مدیرکل فرهنگی و اجتماعی تاکید کرد: داوری آثار رسیده به این جشنواره انجام شده و درنظر است نمایشگاهی ازآثار رسیده دانشجویان به مدت چهار روز در دانشگاه الزهرا برپا شود.

به گزارش ایسنا و به نقل از روابط عمومی وزارت علوم دکترمیرزایی درادامه گفت: جشنواره فرهنگی و اجتماعی دانشگاه پاک به صورت منطقه ای و به میزبانی پنج دانشگاه که هریک دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی استان‌هایی را تحت پوشش خود دارند، برگزار می شود و

درنظر است سومین دوره آن در سال جاری به میزبانی دانشگاه های تبریز، بجنورد، یزد، کردستان و خلیج فارس برگزار شود.

انتهای پیام

مطالب مرتبط

بهره برداری از ساختمان جدید دانشکده پزشکی تا سه سال آینده
پورتال جذب هیات علمی دانشگاه تهران مستقل عمل نمی کند
اعتراض شورای اسلامی شدن دانشگاه ها به دخالت مراجع غیر دانشگاهی
دولت تاکنون مصوبه‌ای در خصوص اراضی دانشگاه شیراز نداشته است
ساخت ۱۰ خوابگاه مطلوب و استاندارد در سال آینده/ تدوین دانشنامه برخطر سلامت
پیام تسلیت وزیرعلوم به رئیس جمهور
رتبه‌بندی دانشگاه‌های مشهور جهان در ۲۰۱۵
امسال ۱۲۰۰ برنامه فرهنگی در دانشگاه پیام‌نور لرستان برگزار شد

یک نظر بگذارید

دسته‌ها
اين سايت را حمايت مي کنم