نمایان
www.3manage.com
لایسنس آنتی ویروس

برگزاری اختتامیه دومین جشنواره دانشگاه پاک به میزبانی دانشگاه الزهرا

مدیرکل فرهنگی واجتماعی وزارت علوم، تحقیقات وفناوری گفت: اختتامیه دومین جشنواره و نمایشگاه فرهنگی و اجتماعی دانشگاه پاک به میزبانی دانشگاه الزهراء اول آذرماه برگزار می شود.

به گزارش سرویس دانشگاهی ایسنا، دکترمیرزایی مدیرکل فرهنگی واجتماعی وزارت علوم، تحقیقات وفناوری با اعلام این خبر گفت: دومین جشنواره و نمایشگاه فرهنگی و اجتماعی دانشگاه پاک به میزبانی دانشگاه الزهراء و همکاری اداره کل فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم و ستاد مبارزه با مواد مخدر درسطح دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی استان های تهران، البرز، مرکزی، قم و اصفهان برگزار شده است.

وی افزود: این جشنواره با هدف مشارکت بیشتر دانشجویان در مقوله پیشگیری از اعتیاد و ارتقای سطح سلامت وکاهش آسیب های اجتماعی محیط های آموزشی در قالب های متنوع فرهنگی، اجتماعی و هنری در سطح دانشگاه های کشور برنامه ریزی شده است.

مدیرکل فرهنگی و اجتماعی تاکید کرد: داوری آثار رسیده به این جشنواره انجام شده و درنظر است نمایشگاهی ازآثار رسیده دانشجویان به مدت چهار روز در دانشگاه الزهرا برپا شود.

به گزارش ایسنا و به نقل از روابط عمومی وزارت علوم دکترمیرزایی درادامه گفت: جشنواره فرهنگی و اجتماعی دانشگاه پاک به صورت منطقه ای و به میزبانی پنج دانشگاه که هریک دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی استان‌هایی را تحت پوشش خود دارند، برگزار می شود و

درنظر است سومین دوره آن در سال جاری به میزبانی دانشگاه های تبریز، بجنورد، یزد، کردستان و خلیج فارس برگزار شود.

انتهای پیام

مطالب مرتبط

بیست و سومین جشنواره تقدیر از برگزیدگان کتاب سال دانشگاهی برگزار شد
تحصیل ۲۸ هزار دانشجو در دانشگاه​های دولتی خوزستان
بیانیه وزارت علوم به مناسبت روز ملی راهیان نور
راه اندازی سیستم اتوماسیون خوابگاه‌ها در دانشگاه شهید چمران
تدریس رشته «مطالعه آکادمیک نینجاها» در یک دانشگاه ژاپنی
تقدیر از بازنشستگان دانشگاه الزهرا با کاشت نهال
تخصیص ۷۰۰ میلیارد تومانی به طرح‌های عمرانی دانشگاه آزاد در سال آینده
تدریس جراحی مغز و اعصاب از راه دور به دانشجویان افغانستان

یک نظر بگذارید

دسته‌ها
اين سايت را حمايت مي کنم