نمایان
www.3manage.com
لایسنس آنتی ویروس

برگزاری اجلاس هیات امنای استانی دانشگاه آزاد از هفته آینده

اجلاس هیات امنای استانی دانشگاه آزاد اسلامی شامل ۳۱ استان کشور از ۱۳ تا ۳۰ دی‌ماه سال جاری به ریاست دکتر حمید میرزاده در سازمان مرکزی تهران برگزار می‌شود.

به گزارش سرویس دانشگاهی ایسنا، دکتر حیدرعلی شایانفر رییس مرکز هیات امناهای استانی، گفت: تصویب بودجه ۹۴، تصویب اصلاحیه برنامه راهبردی استان‌ها و تصویب نمودار سازمانی استان‌ها و واحدها به عنوان دستور جلسه اصلی در این اجلاس تعیین شده است که پس از آن برای تصویب نهایی به هیات امنای مرکزی فرستاده می‌شود.

وی افزود:در جلسه مذکور فقط اعضایی که دارای حکم عضویت از رئیس دانشگاه آزاد اسلامی هستند، حق رای دارند و نمایندگان تام الاختیار رئیس دانشگاه آزاد اسلامی در صورتی که به استناد مصوبه شورای عالی انفلاب فرهنگی عضو هیات امنای استان نباشند و در صورت عدم حضور رئیس دانشگاه آزاد اسلامی در جلسه حق رای دارند.

شایانفر با بیان اینکه دستور جلسه قبل از طرح در هیات امنای استان، باید در کمیسون دایمی هیات امنای استان طرح و مورد بررسی دقیق و کارشناسی قرار گیرد، گفت: قرار شده است که صورت جلسه این اجلاس برای هر استان به صورت مستقل تنظیم شود که مسئول تنظیم آن دبیر هیات امنای هر استان است.

انتهای پیام

یک نظر بگذارید

دسته‌ها
اين سايت را حمايت مي کنم