نمایان
www.3manage.com
لایسنس آنتی ویروس

برگزاری اجلاس هیات امنای استانی دانشگاه آزاد از هفته آینده

اجلاس هیات امنای استانی دانشگاه آزاد اسلامی شامل ۳۱ استان کشور از ۱۳ تا ۳۰ دی‌ماه سال جاری به ریاست دکتر حمید میرزاده در سازمان مرکزی تهران برگزار می‌شود.

به گزارش سرویس دانشگاهی ایسنا، دکتر حیدرعلی شایانفر رییس مرکز هیات امناهای استانی، گفت: تصویب بودجه ۹۴، تصویب اصلاحیه برنامه راهبردی استان‌ها و تصویب نمودار سازمانی استان‌ها و واحدها به عنوان دستور جلسه اصلی در این اجلاس تعیین شده است که پس از آن برای تصویب نهایی به هیات امنای مرکزی فرستاده می‌شود.

وی افزود:در جلسه مذکور فقط اعضایی که دارای حکم عضویت از رئیس دانشگاه آزاد اسلامی هستند، حق رای دارند و نمایندگان تام الاختیار رئیس دانشگاه آزاد اسلامی در صورتی که به استناد مصوبه شورای عالی انفلاب فرهنگی عضو هیات امنای استان نباشند و در صورت عدم حضور رئیس دانشگاه آزاد اسلامی در جلسه حق رای دارند.

شایانفر با بیان اینکه دستور جلسه قبل از طرح در هیات امنای استان، باید در کمیسون دایمی هیات امنای استان طرح و مورد بررسی دقیق و کارشناسی قرار گیرد، گفت: قرار شده است که صورت جلسه این اجلاس برای هر استان به صورت مستقل تنظیم شود که مسئول تنظیم آن دبیر هیات امنای هر استان است.

انتهای پیام

مطالب مرتبط

پردیس دانشگاه علوم‌پزشکی کرمانشاه ساخته می‌شود
آغاز ثبت نام اعتکاف در مسجد دانشگاه تهران
لزوم ایجاد دفاتر منطقه‌ای پیام نور در سراسر دنیا
دانشگاه زابل نقش محوری را در توسعه منطقه سیستان ایفا کرده است
آغاز عملیات احداث دانشکده علوم قرآنی خرم‎آباد
اعلام زمان مصاحبه پذیرفته شدگان ۷ رشته دکتری پژوهش محور آزاد
احتمال اشتغال ۹۰ درصد رزیدنت ها در بیرون از محیط آموزشی
تفاهم نامه همکاری دانشگاه علوم اقتصادی و مرکز تحقیقات سیاست علمی

یک نظر بگذارید

دسته‌ها
اين سايت را حمايت مي کنم