نمایان
www.3manage.com
لایسنس آنتی ویروس

برپایی نمایشگاه کتب دانشگاهی واحد علوم وتحقیقات

رئیس کتابخانه مرکزی واحد علوم و تحقیقات از انتقال ۲۰۰هزار عنوان کتاب به کتابخانه مرکزی واحد علوم و تحقیقات خبرداد.

به گزارش سرویس دانشگاهی ایسنا، دکتر کریم زارع رئیس باشگاه پژوهشگران و نخبگان جوان دانشگاه آزاد اسلامی درافتتاحیه نمایشگاه کتب دانشگاهی واحد علوم وتحقیقات گفت : کتاب بهترین راهنما برای ارتباط انسان امروز با انسان های گذشته و آینده است.

وی افزود: خداوند دانش و حکمت را به افراد شایسته و کسانی که برای کسب آن تلاش می کنند اعطا می کند و در همین راستا انسان‌های قلیل می توانند کارهای بزرگی انجام دهند .

وی با اشاره به ۳۲ سال سابقه فعالیت علمی و پژوهشی دانشگاه آزاد اسلامی، ادامه داد: این دانشگاه، با همت و تلاش های بسیار به این مدارج عالی علمی رسیده و هم اکنون به عنوان بازوی توانمند جامعه علمی کشور در حال پیشرفت است.

به گزارش ایسنا به نقل از روابط عمومی واحد علوم و تحقیقات، دکترعرفان لطفی رئیس کتابخانه مرکزی واحد علوم و تحقیقات نیز در این مراسم، کتاب را دوست جاودانه و چراغ راه انسان دانست و گفت:کتاب و کتابخانه به عنوان معیاری ارزنده و مقدس در مسیر اطلاع رسانی و دانش شناسی مطرح است.

وی با بیان اینکه کتابدار حلقه واسط تولید علم است، ادامه داد: هنر کتابداری، شامل مدیریت، سازماندهی و فهرست نویسی کتب است و کتابدار باید با دانش روز در حوزه اطلاع رسانی آشنا باشد.

دکتر لطفی با اشاره به تجمیع ۱۹ کتابخانه ی دانشکده ای واحد علوم و تحقیقات در کتابخانه مرکزی این واحد دانشگاهی، اظهارداشت: در این راستا، تاکنون ۲۰۰هزار عنوان کتاب به کتابخانه دکتر حسن حبیبی منتقل شده است.

رئیس کتابخانه مرکزی واحد علوم و تحقیقات تصریح کرد: در حال حاضر، کتابخانه مرکزی این واحد دانشگاهی دارای ۱۰۷۴۰عضو فعال، ۲۱۸ هزار و ۵۰۰ جلد کتاب و ۸۰ هزار جلد پایان نامه است.

نمایشگاه کتب دانشگاهی واحد علوم و تحقیقات از ۲۵ لغایت ۲۸ آبان ماه جاری با ۳۰ درصد تخفیف در مرکز نمایشگاهی نور برپا است .

انتهای پیام

یک نظر بگذارید

دسته‌ها
اين سايت را حمايت مي کنم