نمایان
www.3manage.com
لایسنس آنتی ویروس

برپایی نمایشگاه کتب دانشگاهی واحد علوم وتحقیقات

رئیس کتابخانه مرکزی واحد علوم و تحقیقات از انتقال ۲۰۰هزار عنوان کتاب به کتابخانه مرکزی واحد علوم و تحقیقات خبرداد.

به گزارش سرویس دانشگاهی ایسنا، دکتر کریم زارع رئیس باشگاه پژوهشگران و نخبگان جوان دانشگاه آزاد اسلامی درافتتاحیه نمایشگاه کتب دانشگاهی واحد علوم وتحقیقات گفت : کتاب بهترین راهنما برای ارتباط انسان امروز با انسان های گذشته و آینده است.

وی افزود: خداوند دانش و حکمت را به افراد شایسته و کسانی که برای کسب آن تلاش می کنند اعطا می کند و در همین راستا انسان‌های قلیل می توانند کارهای بزرگی انجام دهند .

وی با اشاره به ۳۲ سال سابقه فعالیت علمی و پژوهشی دانشگاه آزاد اسلامی، ادامه داد: این دانشگاه، با همت و تلاش های بسیار به این مدارج عالی علمی رسیده و هم اکنون به عنوان بازوی توانمند جامعه علمی کشور در حال پیشرفت است.

به گزارش ایسنا به نقل از روابط عمومی واحد علوم و تحقیقات، دکترعرفان لطفی رئیس کتابخانه مرکزی واحد علوم و تحقیقات نیز در این مراسم، کتاب را دوست جاودانه و چراغ راه انسان دانست و گفت:کتاب و کتابخانه به عنوان معیاری ارزنده و مقدس در مسیر اطلاع رسانی و دانش شناسی مطرح است.

وی با بیان اینکه کتابدار حلقه واسط تولید علم است، ادامه داد: هنر کتابداری، شامل مدیریت، سازماندهی و فهرست نویسی کتب است و کتابدار باید با دانش روز در حوزه اطلاع رسانی آشنا باشد.

دکتر لطفی با اشاره به تجمیع ۱۹ کتابخانه ی دانشکده ای واحد علوم و تحقیقات در کتابخانه مرکزی این واحد دانشگاهی، اظهارداشت: در این راستا، تاکنون ۲۰۰هزار عنوان کتاب به کتابخانه دکتر حسن حبیبی منتقل شده است.

رئیس کتابخانه مرکزی واحد علوم و تحقیقات تصریح کرد: در حال حاضر، کتابخانه مرکزی این واحد دانشگاهی دارای ۱۰۷۴۰عضو فعال، ۲۱۸ هزار و ۵۰۰ جلد کتاب و ۸۰ هزار جلد پایان نامه است.

نمایشگاه کتب دانشگاهی واحد علوم و تحقیقات از ۲۵ لغایت ۲۸ آبان ماه جاری با ۳۰ درصد تخفیف در مرکز نمایشگاهی نور برپا است .

انتهای پیام

مطالب مرتبط

شرایط پذیرش در دانشگاه فرهنگیان در دستور کار شورای عالی آموزش و پرورش
ثبت‌نام ۸۷۹ هزار و ۴۳۱ داوطلب در آزمون سراسری ۹۴ /برگزاری کنکور ۲۱ خرداد
تحصیل مسن ترین دانشجوی علمی کاربردی در جهاددانشگاهی سمنان
کاهش سهمیه عمره دانشجویی
نقش دانشگاه پیام نور در افزایش توانمندی بازارکار
اعتراض شورای اسلامی شدن دانشگاه ها به مداخلات در فعالیت‌های دانشگاهها
درخواست اساتید دانشگاه‌های هنگ‌کنگ برای استقلال از چین
آموزش روش‌های پیشگیری از ایدز به دانشجویان

یک نظر بگذارید

دسته‌ها
اين سايت را حمايت مي کنم