نمایان
www.3manage.com
لایسنس آنتی ویروس

برنامه های کمیته دانشگاهیان ستاد دهه فجر انقلاب اسلامی اعلام شد

دکتر سید ضیا هاشمی ، معاون فرهنگی و اجتماعی وزیر علوم ، تحقیقات و فناوری در نشست کمیته دانشگاهیان ستاد دهه فجر انقلاب اسلامی، بر ضرورت حضور پر رنگ دانشگاهیان و دانشجویان در برنامه های بزرگداشت پیروزی انقلاب اسلامی در ایام دهه مبارک فجرانقلاب اسلامی امسال تاکید کرد .

به گزارش سرویس دانشگاهی ایسنا ، دکتر هاشمی در این نشست با اشاره به نقش موثر دانشگاهیان و دانشجویان در پیروزی انقلاب اسلامی اظهار داشت : در دهه فجر انقلاب اسلامی باید برای ارتقای کیفیت برنامه ها و همچنین افزایش کمی این برنامه ها تلاش شود و در این بخش می توان از ظرفیت ها ، پتانسیل ها و توانایی های تشکل ها و کانون های فرهنگی و هنری دانشجویی استفاده کرد .

رئیس کمیته دانشگاهیان ستاد دهه فجر انقلاب اسلامی با تاکید بر لزوم برگزاری کرسی های آزاد اندیشی در ایام الله دهه فجر با موضوعات مرتبط به این ایام گفت : از برنامه هایی که می توان در این دهه برگزار کرد ، برپایی کرسی های آزاد اندیشی و تولید گفتمان علمی با محوریت موضوعاتی همچون نقش دانشجویان و دانشگاهیان در پیروزی انقلاب اسلامی ، نقش انقلاب اسلامی در باورهای دینی مردم ، استکبار ستیزی و بیداری اسلامی ،وحدت ملی – وحدت اسلامی ، الگوی دینی حکومت و مردم سالاری دینی است .

به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، وی همچنین به ذکر مواردی از قبیل برگزاری مسابقات کتاب خوانی از فهرست کتاب های منتشر شده در خصوص انقلاب اسلامی ، برگزاری نمایشگاه های فیلم و عکس از دوران پیروزی انقلاب اسلامی و افتتاح پروژه های عمرانی دانشگاه ها ، مراکز پژوهشی و فناوری در این ایام اشاره کرد .

گفتنی است دانشگاهیان و دانشجویان کشور چهاردهم بهمن ماه با حضور در حرم مطهر امام راحل با آرمان های انقلاب اسلامی و حضرت امام خمینی (ره) تجدید میثاق و با مقام معظم رهبری تجدید بیعت می کنند .

انتهای پیام

مطالب مرتبط

لزوم بازنگری جدی در آموزش داروسازی عمومی
امیدواریم اتفاقات اخیر دانشگاه فردوسی موجب تحکیم استقلال دانشگاه شود
مصرانه پیگیر راه اندازی مرکز بین المللی دانشگاه پیام نور هستیم
برگزاری اولین آزمون استخدامی مشترک فراگیر دستگاه‌های اجرایی
آغاز ثبت نام اعتکاف مسجد دانشگاه تهران
ابلاغ آیین‌نامه جدید استعدادهای درخشان به دانشگاه‌ها+ جزییات تغییرات
دانشگاه های علوم پزشکی آموزش را فدای پژوهش های غیر کاربردی کرده اند
اعلام اولویت‌های کاری دانشگاه پیام نور در سال ۹۴

یک نظر بگذارید

دسته‌ها
اين سايت را حمايت مي کنم