نمایان
www.3manage.com
لایسنس آنتی ویروس

برنامه دانشگاه پیام‌نور برای شایسته‌سالاری با شناسایی مدیران مستعد

سرپرست معاونت حقوقی، امور مجلس و هماهنگی اموراستانها دانشگاه پیام نور درباره انتصاب مدیران دانشگاه تاکید کرد که اگرچه مدیریت دانشگاه برای انتصاب مدیران به طور جد و به دور از هرگونه سیاسی کاری تاکید بر استعداد یابی دانشگاهی دارند، ولی ممکن است نتوانیم به همه ایدآل‌ها دست یابیم و همه استعدادها را شناسایی کنیم.

به گزارش سرویس «دانشگاهی» ایسنا، آریامنش همچنین گفت:‌ ازهمه کسانی که در خود توان مدیریتی می‌بینند درخواست می‌کنیم که رزومه کاری و توانمندی های خود را به این معاونت ارسال نمایند و از آنجائی که مهمترین اصل در انتصابات شایسته سالاری است مورد بررسی و مطالعه جدی قرار خواهد گرفت.

عضو شورای انتصابات دانشگاه پیام‌نور اضافه کرد: کسانی که برای مسئولیت معرفی می‌شوند باید شاخص های علمی، مدیریتی، فرهنگی و عمومی لازم را داشته باشند در غیر اینصورت اصرار بر انتصاب افرادی که فاقد شرایط مذکور باشند جز آسیب به اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی چیز دیگری در بر نخواهد داشت.

وی تاکید نمود که اندیشه‌های ملوک الطوایفی در سیاست‌های جدید دانشگاه جایگاهی ندارد و بدون شک برای رسیدن به یک دانشگاه مطلوب باید به جای به خود فکر کردن به فکر کشور باشیم.

انتهای پیام

مطالب مرتبط

بهره برداری از ساختمان جدید دانشکده پزشکی تا سه سال آینده
پورتال جذب هیات علمی دانشگاه تهران مستقل عمل نمی کند
اعتراض شورای اسلامی شدن دانشگاه ها به دخالت مراجع غیر دانشگاهی
دولت تاکنون مصوبه‌ای در خصوص اراضی دانشگاه شیراز نداشته است
ساخت ۱۰ خوابگاه مطلوب و استاندارد در سال آینده/ تدوین دانشنامه برخطر سلامت
پیام تسلیت وزیرعلوم به رئیس جمهور
رتبه‌بندی دانشگاه‌های مشهور جهان در ۲۰۱۵
امسال ۱۲۰۰ برنامه فرهنگی در دانشگاه پیام‌نور لرستان برگزار شد

یک نظر بگذارید

دسته‌ها
اين سايت را حمايت مي کنم