نمایان
www.3manage.com
لایسنس آنتی ویروس

برنامه دانشگاه شهید بهشتی برای جذب ۷۰ عضو هیات علمی

رییس دانشگاه شهید بهشتی از برنامه‌ریزی برای جذب ۷۰ عضو هیات علمی در دانشگاه خبر داد.

دکتر محمد مهدی طهرانچی در گفت‌وگو با خبرنگار دانشگاهی ایسنا باشاره به فراخوان جذب هیات علمی گفت: حدود ۲۳۰ نفر در دو سال اخیر در دانشگاه جذب شده‌اند و امسال نیز درنظر داریم حدود ۷۰ عضو هیات علمی جدید جذب کنیم.

وی اولین اولویت دانشگاه شهید بهشتی را مرجعیت علمی دانست و با بیان اینکه جهت کسب مرجعیت علمی چند برنامه عملیاتی وجود دارد، اظهار کرد: می‌خواهیم تعداد پذیرش دانشجویان خارجی دانشگاه را افزایش دهیم. اکنون ۱۵۰ نفر دانشجوی خارجی داریم و در برنامه سه ساله، باید ۳ تا ۵ برابر شود.

وی همچنین افزود: بحث طرح‌های پژوهشی نیازمحور و تجاری‌سازی دانش را پیش‌رو داریم و تلاش می‌کنیم که دستاوردهای دانشجویی و فناوری را به صحنه تجاری‌سازی ببریم.

وی با بیان اینکه تحقیقات نیازمند تجهیزات است، گفت: بهره‌مندی از تجهیزات به صورت یکپارچه یکی دیگر از اولویت‌های دانشگاه است و در این راستا سامانه جدیدی تحت عنوان ” بهره‌برداری یکپارچه از تجهیزات” راه‌اندازی شده است.

رییس دانشگاه شهیدبهشتی با اشاره به اینکه دانشگاه شهیدبهشتی در عرصه درآمدزایی موفق بوده است، گفت: دنبال این هستیم بتوانیم معادل ۴۰ درصد بودجه‌ای که از دولت می‌گیریم را خودمان تامین کنیم.

طهرانچی در پایان همچنین بیان کرد: تا پایان مهرماه خوابگاه ۴۰۰ نفره‌ای را افتتاح می‌کنیم. همچنین استقرار اولیه دانشکده علوم تربیتی و دانشکده روانشناسی و علوم تربیتی صورت گرفته است.

انتهای پیام

مطالب مرتبط

دانشگاه محل بده بستان سیاسی نیست
اعتراض جمعی از دانشجویان داروسازی به برخی تحولات در این رشته
کمبود نیروی متخصص پرستاری، از مشکلات دانشجویان علوم پزشکی تهران
ثبت نام متقاضیان ادامه تحصیل کارشناسی بدون آزمون دانشگاه آزاد
انتصاب دبیرعلمی مسابقات مناظره دانشجویان
امشب،آخرین مهلت ثبت نام کنکور۹۴/کاهش ۱۶درصدی داوطلبان
مصرانه پیگیر راه اندازی مرکز بین الملی دانشگاه پیام نور هستیم
اعلام نتایج آزمون جامع علوم پایه و پیش کاروزی دانشگاه آزاد

یک نظر بگذارید

دسته‌ها
اين سايت را حمايت مي کنم