نمایان
www.3manage.com
لایسنس آنتی ویروس

برنامه دانشگاه‌های علوم پزشکی برای گرامیداشت دهه فجر

معاون فرهنگی دانشجویی وزیر بهداشت در مورد برنامه‌های دانشگاه‌های علوم پزشکی برای گرامیداشت ایام دهه فجر گفت: وزارت علوم دارای کمیته ای برای برگزاری دهه فجر است که وزارت بهداشت عضو آن کمیته است. در این کمیته برنامه ریزی‌هایی انجام شده و به دانشگاه‌ها ابلاغ کرده‌ایم.

محمدرضا داوودآبادی فراهانی در گفتگو با خبرنگار «دانشگاهی» خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، اظهار کرد: با وجود اینکه دهه فجر بین دو ترم تحصیلی است، برنامه‌هایی برای این دهه پیش بینی شده است.

وی در مورد این برنامه‌ها توضیح داد: برگزاری کرسی‌های آزاد اندیشی با محوریت مباحث مرتبط با پیروزی و شکل گیری انقلاب اسلامی و نقشی که دانشگاهیان در این خصوص داشته‌اند، برپایی جشن‌های دانشجویان با حضور طیف‌های مختلف و مشارکت کانون‌ها، تشکل‌ها و انجمن‌ها، اطلاع رسانی و تبلیغات گسترده در مورد راهپیمایی ۲۲ بهمن، برگزاری مسابقات کتابخوانی از وصیت نامه و اندیشه‌های حضرت امام،(ره)، ‌برپایی محافل شعر و بیان خاطرات با حضور چهره‌های ادبی و استادان دانشگاه‌، برپایی پیاده راه انقلاب، که در مسیر این راهپیمایی برنامه‌های مصوبی از فعالیت‌های دانشگاه در حوزه انقلاب به نمایش گذاشته می‌شود از جمله این برنامه‌ها است.

معاون فرهنگی اجتماعی وزیر بهداشت در پایان تاکید کرد: این برنامه‌ها هم در سطح دانشگاه و هم در سطح دانشکده قابلیت برگزاری دارد اما در دانشگاه‌های علوم پزشکی به صورت متمرکز و در دانشگاه برگزار می‌شود.

انتهای پیام

یک نظر بگذارید

دسته‌ها
اين سايت را حمايت مي کنم