نمایان
www.3manage.com
لایسنس آنتی ویروس

برنامه‌های فرهنگی دانشگاه در انحصار هیچ گروهی نیست

‌معاون فرهنگی، اجتماعی و دانشجویی دانشگاه پیام نور گفت: برگزاری برنامه‌های فرهنگی در دانشگاه‌های پیام‌نور سراسر کشور، موضوعی انحصاری نیست و همه گروه‌ها می‌توانند در آن مشارکت داشته باشند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) منطقه فارس، کریم نجفی برزگر در جمع خبرنگاران در شیراز، گفت: محیط این دانشگاه در انحصار گروه خاصی نبوده و دانشجویان سراسر کشور می‌توانند در تمام فعالیت‌ها حضور داشته باشند.

وی با بیان اینکه جایگاه ارزشمند دانشگاه‌های پیام نور استان فارس با بیش از ۴۰ مرکز، در کشور غیر قابل انکار است، گفت: در راستای رشد و ترقی دانشجویان و گسترش ابعاد فرهنگی گام‌های ارزنده ای در استان فارس برداشته شده است.

نجفی‌برزگر به موفقیت دانشگاه پیام نور فارس در برگزاری جشنواره سراسری مفاخر ملی و منطقه‌ای شعر و ادب اشاره و اضافه کرد: با توجه به تاکید مقام معظم رهبری بر موضوع فرهنگ، گردهمایی مدیران این عرصه دستاوردهای قابل توجهی خواهد داشت.

نجفی‌برزگر از برگزاری جشنواره ملی قرآنی دانشجویان در آبانماه سال جاری خبر داد و افزود: این جشنواره به میزبانی اصفهان و در ۳۰ رشته برگزار می‌شود.

وی بر لزوم خودجوش بودن فعالیت‌های فرهنگی در دانشگاه‌های پیام نور تاکید و خاطرنشان کرد: دانشگاه‌های پیام نور در کشور به عنوان مراکز فرهنگی شناخته می‌شوند.

نجفی‌برزگر نسبت به وضعیت پوشش دانشجویان پیام‌نور سراسر کشور ابراز خرسندی کرده و تصریح کرد: طبق بررسی‌ها، رعایت حجاب و عفاف توسط دانشجویان این دانشگاه وضعیت مطلوبی دارد.

معاون فرهنگی، اجتماعی و دانشجویی دانشگاه پیام‌نور کشور همچنین گفت: به زودی جشن بیست و پنجمین سال تاسیس دانشگاه پیام نور با حضور ۵۲۰ مرکز دانشگاهی در سراسر کشور برگزار می‌شود.

انتهای پیام

مطالب مرتبط

دولت تاکنون مصوبه‌ای در خصوص اراضی دانشگاه شیراز نداشته است
لزوم پرداختن اعضای هیات علمی دانشگاهها به آموزش الکترونیک
بهره برداری از ساختمان جدید دانشکده پزشکی تا سه سال آینده
پورتال جذب هیات علمی دانشگاه تهران مستقل عمل نمی کند
اعتراض شورای اسلامی شدن دانشگاه ها به دخالت مراجع غیر دانشگاهی
امسال ۱۲۰۰ برنامه فرهنگی در دانشگاه پیام‌نور لرستان برگزار شد
ساخت ۱۰ خوابگاه مطلوب و استاندارد در سال آینده/ تدوین دانشنامه برخطر سلامت
پیام تسلیت وزیرعلوم به رئیس جمهور

یک نظر بگذارید

دسته‌ها
اين سايت را حمايت مي کنم