نمایان
www.3manage.com
لایسنس آنتی ویروس

برنامه‌های دانشجویی کانون فرهنگی خیریه دانشگاه علامه تشریح شد

دبیر کانون فرهنگی دانشگاه علامه جلب مشارکت عمومی دانشجویان در فعالیت‌های خیریه و تقویت فرهنگ کار خیر را از مهمترین اهداف‌ این کانون عنوان کرد.

نجیمی دبیر کانون فرهنگی خیریه دانشگاه علامه طباطبایی در گفت و گو با خبرنگار «دانشگاهی» خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، گفت: کانون فرهنگی خیریه دانشگاه علامه طباطبایی از مهرماه امسال فعالیت خود را آغاز کرده و تا کنون چند برنامه فرهنگی با عنوان‌های سهم من از تحصیل تر و سهم من از لبخند تو را اجرا کرده است.

وی ادامه داد: حدود یک سال پیش بود که ایده تشکیل یک کانون خیریه در دانشگاه علامه طباطبایی داشتیم با توجه به اینکه این دانشگاه یکی از بزرگترین دانشگاه‌های کشور است،ایده ایجاد یک مرکز خیریه در این دانشگاه شکل گرفت.

نجیمی با اشاره به لزوم جلب مشارکت عمومی دانشجویان و فرهنگ سازی برای اعلام کارهای خیر، تصریح کرد: اعضای این کانون دانشجو هستند و از هر دانشکده‌ یک نماینده کانون وجود دارد و فعالیتهای این مجموعه خیریه را بازتاب می‌دهد. این کانون شامل سه شورای موسس، شورای نظارت و شورای مرکزی است که از طریق برگزاری انتخابات سالانه انتخاب می‌شوند.

نجیمی با تاکید بر اینکه افراد عضو کانون باید فضا را برای هم سلایق بازبگذارند، خاطرنشان کرد:حفظ استقلال کانون در عین همکاری با سازمان ها از جمله مهمترین مسائلی است که همیشه سعی در حفظ آن داریم،

دبیر کانون فرهنگی خیریه علامه ضمن تشریح کمک ‌های خیریه جمع شده از محل اجرای طرح‌های پیشین گفت: مشارکت در طرح «سهم من از تحصیل تو» با اهدا دفتر و قلم و جمع آوری ۱۱۰ دست لباس گرم برای دانش آموزان مناطق نیازمند و همچنین اختصاص وام به ۱۳ دانشجوی بی بضاعت از جمله فعالیت‌های این کانون از آغاز سال تحصیلی بوده است.

انتهای پیام

مطالب مرتبط

پیام تسلیت جامعه دانشگاهی به مناسبت درگذشت مادر روحانی
صدور مجوز نشریه «تدبیر» معاونت دانشجویی وزارت بهداشت
چابک‌سازی و کاهش بروکراسی دانشگاه آزاد در سال جدید
آموزش روش‌های پیشگیری از ایدز به دانشجویان
بازدید معاون وزیرعلوم از طرح ها و پروژه های عمرانی دانشگاه زابل
ایتالیا و ایران همکاری‌های آموزشی و پژوهشی را افزایش می‌دهند
ایجاد رشته دکترای مهندسی عمران در دانشگاه یزد
پورتال جذب هیات علمی دانشگاه تهران مستقل عمل نمی کند

یک نظر بگذارید

دسته‌ها
اين سايت را حمايت مي کنم