نمایان
www.3manage.com
لایسنس آنتی ویروس

بررسی نمودار جدید سازمانی دانشگاه آزاد

اولین جلسه کمیسیون دایمی هیات امنای دانشگاه آزاد اسلامی، به ریاست دکتر حمید میرزاده، جهت بررسی جزییات نمودار جدید سازمانی این دانشگاه برگزار شد.

به گزارش سرویس دانشگاهی ایسنا، اولین جلسه کمیسیون دایمی هیات امنای دانشگاه آزاد اسلامی در سال جدید، با حضور ۱۲ نفر عضو رسمی این کمیسیون و به ریاست دکتر میرزاده تشکیل شد.

در این جلسه، چارت سازمانی جدید سازمان مرکزی دانشگاه آزاد اسلامی یا تاپ چارت جدید دانشگاه با جزییات آن مورد توجه و بررسی اعضا قرار گرفت.

گفتنی است در نخستین جلسه کمیسیون دایمی هیات امنای دانشگاه آزاد اسلامی در سال ۹۳، ضمن بررسی جزییات نمودار جدید سازمانی دانشگاه، برای تثبیت یا جابه جایی قسمت های مختلف آن رای گیری شد و بخش هایی از آن با اصلاحاتی مورد تایید اعضا قرار گرفت.

همچنین مقرر شد درباره سایر بخش های نمودار سازمانی جدید دانشگاه آزاد اسلامی که هنوز در مورد آن ها تصمیم گیری نشده، اعضا نظرات و گزارش های خود را برای دکتر رهنما؛ معاون برنامه ریزی دانشگاه ارسال نمایند تا در جلسه بعد، در مورد سایر اصلاحات تصمیمی گیری شود.

شایان ذکر است؛ در جلسه آینده این کمیسیون که به زودی برگزار خواهد شد، چارت سازمانی جدید سازمان مرکزی دانشگاه آزاد اسلامی به تصویب نهایی اعضا رسیده و اجرایی می شود.

انتهای پیام

مطالب مرتبط

اعزام کاروان دانشگاهیان به عتبات عالیات تا ۲۰ فروردین
مرکز مشاوره دانشجویی دانشگاه تهران، ممتاز شد
اعزام دانشگاهیان به عتبات عالیات تا ۲۰ فروردین
معافیت مالیاتی خیرین آموزش عالی
اعزام نوروزی کاروان‌های دانشگاهی به عتبات عالیات
هیئت ممیزه دانشگاه شیراز اعلام کرد: اختلاف اراضی دانشگاه حل نشود استعفا می‌دهیم
راه‌اندازی دو رشته جدید در دانشگاه علوم پزشکی تهران
فردفرهنگی باید به دانش و آگاهی مجهز باشد/ نیروسازی برای انقلاب وظیفه معاونت فرهنگی است

یک نظر بگذارید

دسته‌ها
اين سايت را حمايت مي کنم