نمایان
www.3manage.com
لایسنس آنتی ویروس

بررسی حکم سرپرستان دانشگاه‌های تهران و فرهنگیان به سال بعد موکول شد

رییس نهاد نمایندگی ولی فقیه در دانشگاه ها با بیان اینکه مساله تعیین تکلیف دانشگاه تهران و فرهنگیان در جلسه شورا مطرح نشده است،افزود: شورا قبل از عید جلسه ندارد و بررسی حکم سرپرستان این دو دانشگاه به بعد از عید موکول می شود.

به گزارش خبرنگار سرویس دانشگاهی ایسنا، حجت‌الاسلام محمدیان در حاشیه کنگره ملی شهدای دانشجو در جمع خبرنگاران در مورد دلیل تعیین تکلیف نشدن سرپرست دانشگاه تهران گفت: این سوال را باید از دبیرخانه شورا بپرسید. این موضوع در جلسه مطرح نشد.

وی در مورد طولانی شدن حکم سرپرستی نیلی و هشدار نهادها اظهار کرد: این مساله باید در شورا مطرح شود تا در مورد آن نظر داده شود تا هنگامی که در دستور کار قرار نگیرد، نمی‌توان در مورد آن نظر داد.

رییس نهاد نمایندگی ولی فقیه در دانشگاه‌ها در مورد تعیین تکلیف ریاست دانشگاه فرهنگیان گفت: بررسی دانشگاه فرهنگیان نیز در جلسه مطرح نشد.

حجت‌الاسلام محمدیان به این سوال که فضای عمومی جلسه شورا نسبت به روسای دانشگاه فرهنگیان و دانشگاه تهران چگونه است، پاسخ داد: تاکنون بیش از ۸۰ رییس دانشگاه در شورا تایید شده‌اند و ممکن است چند مورد باشد که اعضای شورا نظرات متفاوتی در مورد آنها داشته باشند، اما مساله این دو دانشگاه هنوز در جلسه مطرح نشده و رییس جلسه باید موضوع را مطرح کند تا اعضای شورا در مورد آن رای بدهند.

انتهای پیام

مطالب مرتبط

آموزش روش‌های پیشگیری از ایدز به دانشجویان
پیام تسلیت جامعه دانشگاهی به مناسبت درگذشت مادر روحانی
صدور مجوز نشریه «تدبیر» معاونت دانشجویی وزارت بهداشت
چابک‌سازی و کاهش بروکراسی دانشگاه آزاد در سال جدید
بازدید معاون وزیرعلوم از طرح ها و پروژه های عمرانی دانشگاه زابل
ایتالیا و ایران همکاری‌های آموزشی و پژوهشی را افزایش می‌دهند
ایجاد رشته دکترای مهندسی عمران در دانشگاه یزد
پورتال جذب هیات علمی دانشگاه تهران مستقل عمل نمی کند

یک نظر بگذارید

دسته‌ها
اين سايت را حمايت مي کنم