www.3manage.com
لایسنس آنتی ویروس

برخورد شدید با دانشجویان متخلف در نیوزیلند

خرید پروژه‌های درسی، امضای جعلی و استفاده از تلفن همراه در امتحانات، بیشترین موارد تخلفات دانشجویان نیوزیلند را در سال تحصیلی گذشته تشکیل می‌دهند.

به گزارش سرویس «دانشگاهی» خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، دانشجویان متخلفِ دانشگاه‌های نیوزیلند با شدیدترین جریمه‌ها از مجازات‌هایی نظیر اخراج و تعلیق گرفته تا جریمه نقدی ۶۰۰ دلاری و یا دریافت نمره صفر مواجه شده‌اند. همچنین این آمار نشان‌دهنده تفاوت فاحش در تعداد تقلب‌های اخذ شده در دانشگاه‌های مختلف این کشور است. به عنوان مثال، دانشگاه «وایکاتو» که از نظر تعداد دانشجو یکی از کوچکترین دانشگاه‌های این کشور محسوب می‌شود در سال تحصیلی گذشته شاهد ۲۵۴ مورد پرونده تخلفات علمی بوده اما دانشگاه «کانتربری» تنها ۱۷ پرونده تخلف داشته که این اختلاف فاحش، نشان‌دهنده تفاوت‌های رویکردی است که دانشگاه‌های مختلف در بحث برخورد با تخلف اعمال می‌کنند.

به گزارش ایسنا به نقل از روزنامه نیوزیلند هرالد، سخنگوی دانشگاه کانتربری در مورد دلیل پایین بودن آمار تقلب در این دانشگاه در مقایسه با دانشگاه کوچک وایکاتو گفت: دلیل این مساله هوشیاری دائم کارکنان و اعمال قوانین سختگیرانه شامل جریمه‌های نقدی سنگین است.

انتهای پیام

مطالب مرتبط

بهره برداری از ساختمان جدید دانشکده پزشکی تا سه سال آینده
پورتال جذب هیات علمی دانشگاه تهران مستقل عمل نمی کند
اعتراض شورای اسلامی شدن دانشگاه ها به دخالت مراجع غیر دانشگاهی
دولت تاکنون مصوبه‌ای در خصوص اراضی دانشگاه شیراز نداشته است
نقش دانشگاه پیام نور در افزایش توانمندی بازارکار
ساخت ۱۰ خوابگاه مطلوب و استاندارد در سال آینده/ تدوین دانشنامه برخطر سلامت
پیام تسلیت وزیرعلوم به رئیس جمهور
رتبه‌بندی دانشگاه‌های مشهور جهان در ۲۰۱۵

یک نظر بگذارید

دسته‌ها

اين سايت را حمايت مي کنم