نمایان
www.3manage.com
لایسنس آنتی ویروس

بدهی دانشگاه ایلام صفر است

رییس سابق دانشگاه ایلام گفت: دانشگاه را در حالی به سرپرست جدید می‌سپارم که بدهی آن صفر است.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) – منطقه ایلام، دکتر طاهر علی محمدی در مراسم تودیع خود اظهار کرد: عملکرد ما در دوران مدیریت دانشگاه حاصل تلاش مدیران این دانشگاه،کارکنان و حتی دانشجویان بوده که محصول کار آنها شرایط کنونی دانشگاه است.

وی افزود: دانشگاه در زمان من تابع هیچ گروه و باندی نبود و هیچ قدرتی نتوانست از مدیریت دانشگاه سوء استفاده کند و با این کار توانستیم هویت حقیقی دانشگاه که استقلال و عزت است را حفظ کنیم.

علی‌‎محمدی با اشاره به اینکه عزت دانشگاه را نفروختیم و اجازه ندادیم افرادی بدون ضابطه و به پشتوانه رابطه وارد این دانشگاه شوند، گفت:در دوره مدیریت از هیچ بخشی غافل نبودیم و همه بخش ها را اعم از آموزشی، فرهنگی، پژوهشی، دانشجویی و عمرانی مورد توجه قرار دادیم.

وی با اشاره به اینکه اعتبار ۲۸میلیارد تومان بودجه درسال اخیر برای دانشگاه پیش‌بینی کردیم گفت:دانشگاه ایلام از معدود دانشگاه‌هایی است که بدهی ندارد و این هدیه‌ای برای رییس جدید این دانشگاه است.

علی‌محمدی اراده و صرف فعل خواستن، نهراسیدن از مشکلات،برنامه‌ریزی و پیگیری‌های جدی ، مطالعه و بررسی، تعامل مثبت با مجموعه مدیریتی را از عوامل موثر در بدست آوردن موفقیت های بدست آمده دانست.

رییس سابق دانشگاه ایلام افتتاح ۱۹ پروژه، اخذ ۱۲ رشته دکتری، اخذ ۱۷ رشته ارشد، افزایش دانشجو به دوبرابر قبل، جذب و بورس هیات علمی بومی، هم ردیف شدن با دانشگاه‌های برتر در بخش فرهنگی، کسب مجوز پژوهشکده گیاهان دارویی، اخذ مجوز پردیس خودگردان دانشجویی و اخذ مجوز پذیرش دانشجوی خارجی از مهمترین فعالیت‌ها و موفقیت‌های خود از مرداد ۱۳۸۹ تا فروردین ۱۳۹۳ عنوان کرد.

انتهای پیام

یک نظر بگذارید

دسته‌ها
اين سايت را حمايت مي کنم