www.3manage.com
لایسنس آنتی ویروس

باید فضای دانشگاه را در مسیر خدمت‌رسانی به علم و عالم مستعدتر کنیم

سرپرست دانشگاه رازی کرمانشاه گفت: باید فضای دانشگاه را در مسیر خدمت‌رسانی هرچه بیشتر به علم و عالم مستعدتر کنیم.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) -منطقه کرمانشاه، دکتر محمد ابراهیم اعلمی آل آقا در مراسم تودیع و معارفه رییس دانشکده علوم دانشگاه رازی اظهارکرد: دانشکده علوم با سابقه ترین دانشکده این دانشگاه است، به گونه ای که نام دانشگاه رازی با این دانشکده پیوند خورده است.

وی افزود: دانشکده علوم از نظر شاخص های کیفی آموزشی، پژوهشی و اداری نیز برای دانشگاه رازی اهمیت زیادی دارد.

سرپرست دانشگاه رازی کرمانشاه اظهارکرد: امیدواریم بتوانیم در همه ابعاد با همدلی و صمیمیت فضای دانشگاه را در مسیر خدمت رسانی هرچه بیشتر به علم و عالم مستعدتر سازیم و دانشجویانی را که جویای دانش هستند به سمت فضای علمی سوق دهیم .

اعلمی آل آقا تصریح کرد: امید است با کمک و همراهی همه اساتید و دانشجویان این دانشگاه بتوانیم در مسیر پویندگی هرچه بیشتر دانشکده علوم گام های موثرتری برداریم.

دکتر سیدرضا هاشمی رییس سابق دانشکده علوم نیز گفت: طی این مدت مسئولیتم دو مورد را سرلوحه کار خود قرار دادم. اول اینکه همیشه سعی کردم منافع جمعی را بر منافع شخصی ترجیح دهم و تصمیماتی که به مسائل کل دانشگاه مربوط بوده را در اولویت کاری خود قرار دهم. نکته دوم اینکه سعی کردم با تأسی از رفتار امیرمؤمنان حضرت علی (ع) آنچه را که برای خود می پسندم برای دیگران نیز بپسندم و طوری برخورد کنم که تمایل دارم با من برخورد کنند.

عبدالرضا سیاره رییس جدید دانشکده علوم نیز گفت: امیدوارم با همفکری و همراهی و تجارب عزیزانی که در دانشکده علوم هستند بتوانیم دغدغه ها و مسائل و مشکلات این دانشکده را حل کنیم و به پذیرش دانشجو و خروجی هایی که از این دانشگاه و دانشکده داریم توجه بیشتری کنیم.

وی افزود: با توجه به فضای حاکم برجامعه بیرون از دانشگاه باید دانشجویانی را تربیت کنیم که نیاز جامعه امروز را برآورده سازند.

انتهای پیام

مطالب مرتبط

آموزش روش‌های پیشگیری از ایدز به دانشجویان
پیام تسلیت جامعه دانشگاهی به مناسبت درگذشت مادر روحانی
صدور مجوز نشریه «تدبیر» معاونت دانشجویی وزارت بهداشت
چابک‌سازی و کاهش بروکراسی دانشگاه آزاد در سال جدید
بازدید معاون وزیرعلوم از طرح ها و پروژه های عمرانی دانشگاه زابل
ایتالیا و ایران همکاری‌های آموزشی و پژوهشی را افزایش می‌دهند
ایجاد رشته دکترای مهندسی عمران در دانشگاه یزد
لزوم پرداختن اعضای هیات علمی دانشگاهها به آموزش الکترونیک

یک نظر بگذارید

دسته‌ها

اين سايت را حمايت مي کنم