www.3manage.com
لایسنس آنتی ویروس

باید با صبوری برابر دانشجو و سوالات و رفتارهایش برخورد کرد

معاون وزیر ورزش و جوانان در کارگاه «جوانان، عفاف و حجاب» با بیان اینکه صداقت موجب افزایش اعتماد جوانان می‌شود به معاونان و مدیران فرهنگی و اجتماعی دانشگاه آزاد اسلامی توصیه کرد: جوانان را نباید به خاطر بعضی رفتارهایی که در دانشگاه از خودشان بروز می‌دهند مواخذه و سرزنش کرد و باید با صبوری برابر جوان دانشجو و سوالات و رفتارهایش برخورد کرد.

به گزارش سرویس «دانشگاهی» ایسنا، محمود گلزاری در کارگاه‌های تخصصی همایش معاونان و مدیران فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی گفت : برای توفیق و اثرگذاری بر جوان باید ابتدا او را بشناسیم.

وی افزود: جوانان سرمایه کشور ما هستند و ما باید جوان باوری و جوان یاوری را مدنظر قرار دهیم و در مسایل اخلاقی باید به ظرفیت افراد و مرحله سنی افراد توجه کرد. چرا که دوره نوجوانی و جوانی دوره بسیار مهم و حساسی است و ناهمواری ها و دست اندازیهای این مسیر بسیار زیاد است و اگر نوجوان و جوان از این مرحله به سلامت بگذد و به عبارتی آسیب نبیند، آینده او تامین خواهد شد.

در دوره جوانی ، جوان نسبت به محیط اطراف خود حساس می شود و به همین خاطر است که در بیشتر جنبش ها جوانان حضور دارند زیرا جوان اهل محافظه کاری نیست.

معاون وزیر ورزش و جوانان با بیان اینکه صداقت موجب افزایش اعتماد جوانان می شود به معاونان و مدیران فرهنگی و اجتماعی دانشگاه آزاد اسلامی توصیه کرد: جوانان را نباید به خاطر بعضی رفتارهایی که در دانشگاه از خودشان بروز می دهند مواخذه و سرزنش کرد و باید با صبوری برابر جوان دانشجو و سوالات و رفتارهایش برخورد کرد.

انتهای پیام

مطالب مرتبط

لزوم پرداختن اعضای هیات علمی دانشگاهها به آموزش الکترونیک
مرکز مشاوره دانشجویی دانشگاه تهران، ممتاز شد
اعزام دانشگاهیان به عتبات عالیات تا ۲۰ فروردین
معافیت مالیاتی خیرین آموزش عالی
اعزام نوروزی کاروان‌های دانشگاهی به عتبات عالیات
هیئت ممیزه دانشگاه شیراز اعلام کرد: اختلاف اراضی دانشگاه حل نشود استعفا می‌دهیم
راه‌اندازی دو رشته جدید در دانشگاه علوم پزشکی تهران
فردفرهنگی باید به دانش و آگاهی مجهز باشد/ نیروسازی برای انقلاب وظیفه معاونت فرهنگی است

یک نظر بگذارید

دسته‌ها

اين سايت را حمايت مي کنم