نمایان
www.3manage.com
لایسنس آنتی ویروس

باید با صبوری برابر دانشجو و سوالات و رفتارهایش برخورد کرد

معاون وزیر ورزش و جوانان در کارگاه «جوانان، عفاف و حجاب» با بیان اینکه صداقت موجب افزایش اعتماد جوانان می‌شود به معاونان و مدیران فرهنگی و اجتماعی دانشگاه آزاد اسلامی توصیه کرد: جوانان را نباید به خاطر بعضی رفتارهایی که در دانشگاه از خودشان بروز می‌دهند مواخذه و سرزنش کرد و باید با صبوری برابر جوان دانشجو و سوالات و رفتارهایش برخورد کرد.

به گزارش سرویس «دانشگاهی» ایسنا، محمود گلزاری در کارگاه‌های تخصصی همایش معاونان و مدیران فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی گفت : برای توفیق و اثرگذاری بر جوان باید ابتدا او را بشناسیم.

وی افزود: جوانان سرمایه کشور ما هستند و ما باید جوان باوری و جوان یاوری را مدنظر قرار دهیم و در مسایل اخلاقی باید به ظرفیت افراد و مرحله سنی افراد توجه کرد. چرا که دوره نوجوانی و جوانی دوره بسیار مهم و حساسی است و ناهمواری ها و دست اندازیهای این مسیر بسیار زیاد است و اگر نوجوان و جوان از این مرحله به سلامت بگذد و به عبارتی آسیب نبیند، آینده او تامین خواهد شد.

در دوره جوانی ، جوان نسبت به محیط اطراف خود حساس می شود و به همین خاطر است که در بیشتر جنبش ها جوانان حضور دارند زیرا جوان اهل محافظه کاری نیست.

معاون وزیر ورزش و جوانان با بیان اینکه صداقت موجب افزایش اعتماد جوانان می شود به معاونان و مدیران فرهنگی و اجتماعی دانشگاه آزاد اسلامی توصیه کرد: جوانان را نباید به خاطر بعضی رفتارهایی که در دانشگاه از خودشان بروز می دهند مواخذه و سرزنش کرد و باید با صبوری برابر جوان دانشجو و سوالات و رفتارهایش برخورد کرد.

انتهای پیام

یک نظر بگذارید

دسته‌ها
اين سايت را حمايت مي کنم