نمایان
www.3manage.com
لایسنس آنتی ویروس

باید با صبوری برابر دانشجو و سوالات و رفتارهایش برخورد کرد

معاون وزیر ورزش و جوانان در کارگاه «جوانان، عفاف و حجاب» با بیان اینکه صداقت موجب افزایش اعتماد جوانان می‌شود به معاونان و مدیران فرهنگی و اجتماعی دانشگاه آزاد اسلامی توصیه کرد: جوانان را نباید به خاطر بعضی رفتارهایی که در دانشگاه از خودشان بروز می‌دهند مواخذه و سرزنش کرد و باید با صبوری برابر جوان دانشجو و سوالات و رفتارهایش برخورد کرد.

به گزارش سرویس «دانشگاهی» ایسنا، محمود گلزاری در کارگاه‌های تخصصی همایش معاونان و مدیران فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی گفت : برای توفیق و اثرگذاری بر جوان باید ابتدا او را بشناسیم.

وی افزود: جوانان سرمایه کشور ما هستند و ما باید جوان باوری و جوان یاوری را مدنظر قرار دهیم و در مسایل اخلاقی باید به ظرفیت افراد و مرحله سنی افراد توجه کرد. چرا که دوره نوجوانی و جوانی دوره بسیار مهم و حساسی است و ناهمواری ها و دست اندازیهای این مسیر بسیار زیاد است و اگر نوجوان و جوان از این مرحله به سلامت بگذد و به عبارتی آسیب نبیند، آینده او تامین خواهد شد.

در دوره جوانی ، جوان نسبت به محیط اطراف خود حساس می شود و به همین خاطر است که در بیشتر جنبش ها جوانان حضور دارند زیرا جوان اهل محافظه کاری نیست.

معاون وزیر ورزش و جوانان با بیان اینکه صداقت موجب افزایش اعتماد جوانان می شود به معاونان و مدیران فرهنگی و اجتماعی دانشگاه آزاد اسلامی توصیه کرد: جوانان را نباید به خاطر بعضی رفتارهایی که در دانشگاه از خودشان بروز می دهند مواخذه و سرزنش کرد و باید با صبوری برابر جوان دانشجو و سوالات و رفتارهایش برخورد کرد.

انتهای پیام

مطالب مرتبط

اختلاف اراضی دانشگاه حل نشود استعفا می‌دهیم
اساتید وقت کافی برای آموزش دانشجویان پزشکی صرف نمی‌کنند
تغییر نام دانشکده خبر دانشگاه آزاد / راه اندازی «نیوز روم»
دانشجویان خارجی به اردوهای نوروزی می‌روند
عدم افزایش شهریه دانشگاه علمی کاربردی در سال ۹۴/ حذف ۱۰درصد رشته‌ها
سیستم درمان، فشار زیادی به آموزش در دانشگاه های پزشکی وارد می‌کند
افزایش خطاهای پزشکی با کشیک‌های سنگین در بیمارستان های آموزشی
برنامه‌های دانشگاهها برای بزرگداشت روزشهدا

یک نظر بگذارید

دسته‌ها
اين سايت را حمايت مي کنم