نمایان
www.3manage.com
لایسنس آنتی ویروس

بانک‌های لرستان به زوج‌های دانشجو وام خرید کالا پرداخت می‌کنند

مسئول ستاد ازدواج دانشجویی دانشگاه‎های لرستان: بانک‌های لرستان به زوج‌های دانشجو وام خرید کالا پرداخت می‌کنند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) منطقه لرستان، حجت الاسلام قدرتی با بیان اینکه طبق توافق صورت گرفته با بانک‌های استان زوج‌های دانشجو در اولویت دریافت وام ازدواج قرار می‌گیرند اظهارکرد: براساس این توافقنامه زوجهای دانشجوی استان می‌توانند با اخذ معرفی نامه از طرف ستاد ازدواج دانشجویی نهاد نسبت به دریافت وام ازدواج اقدام کنند.

وی گفت: با برخی از بانک‌های استان نیز توافق شده است که به زوج‌های دانشجوی استان بین چهار تا پنج میلیون تومان وام خرید کالا با بهره ۲۲ درصد پرداخت شود.

قدرتی اضافه کرد: ۷۵۰ زوج دانشجوی استان در سامانه ثبت نام ازدواج دانشجویی ثبت نام کرده‌اند که طبق توافق صورت گرفته با بانک‌ها یک سوم از این زوج‌ها از وام خرید کالا بهره‌مند می‌شوند؛ البته احتمال افزایش این میزان نیز وجود دارد.

وی ادامه داد: انتظار داریم که بانک‌های استان در راستای ترویج ازدواج‌های دانشجویی که با شعار ازدواج‌های آسان دنبال می‌شوند مساعدت بیشتری از خود نشان دهند.

مسئول ستاد ازدواج دانشجویی دانشگاه‎های لرستان از انجام پیگیری‌های لازم در راستای برگزاری نشست مشترک بین ستاد ازدواج دانشجویی استان با خیرین خبر داد و گفت: این نشست به زودی با هدف جلب کمک‌های خیرین در راستای پشتیبانی از ازدواج‌های دانشجویی برگزار می‌شود.

انتهای پیام

مطالب مرتبط

روند جذب اعضای هیئت علمی در دانشگاه تهران همان مسیر وزارت علوم است
آموزش مهارت های زندگی به دانشجویان ضرورتی اساسی است
توسعه ۲۰ رشته تحصیلات تکمیلی در دانشگاه فرهنگیان
برنامه‌های دانشگاهها برای بزرگداشت روزشهدا
سرپرست دانشگاه صنعتی شهدای هویزه منصوب شد
پیام تسلیت رئیس دانشگاه خواجه نصیرالدین طوسی به رییس جمهور
راه اندازی رشته های بین المللی در دانشکده مجازی علوم پزشکی تهران
آمادگی ایران برای افزایش ظرفیت پذیرش دانشجویان تحصیلات تکمیلی ترکیه

یک نظر بگذارید

دسته‌ها
اين سايت را حمايت مي کنم