نمایان
www.3manage.com
لایسنس آنتی ویروس

بازگشت خوابگاه‌های دانشگاه علوم پزشکی تهران به ایران

معاون دانشجویی و فرهنگی وزارت بهداشت از بازگشت خوابگاه‌های دانشجویانی دانشگاه علوم پزشکی ایران بازگشته‌اند خبر داد و گفت: به تعداد دانشجوی خوابگاهی که از دانشگاه علوم پزشکی تهران به ایران بازگشته باشند، خوابگاه آنها نیز به این دانشگاه بازخواهد گشت.

دکتر فراهانی در گفت‌وگو با خبرنگار «دانشگاهی» خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، گفت: یکی از مهمترین اولویت‌هایی که مورد تاکید وزیر بهداشت نیز بوده ساماندهی وضعیت خوابگاه‌هاست. طی جلسه‌ای که با معاونین دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی ایران و تهران برگزار شد توافق شد تا اگر هر تعدادی از دانشجویان که درخواست بازگشت به دانشگاه ایران را دارند خوابگاه‌ها نیز به این دانشگاه‌ بازگردد.

وی با اشاره به این که قول وزیر علوم در مراسم افطار با دانشجویان محقق شد گفت: دانشجویانی که در گذشته به دانشگاه تهران منتقل شده بودند خوابگاه‌ها نیز به آن دانشگاه منتقل شد اما در حال حاضر تعداد زیادی از دانشجویان درخواست بازگشت به دانشگاه ایران را دارند و با کمبود خوابگاه مواجه بودند که با این توافق مشکلات حل خواهد شد.

به گزارش ایسنا ،طبق تفاهم نامه‌ای که در زمینه خوابگاه‌های دانشگاه‌های علوم پزشکی ایران و تهران منعقد شده بود تعدادی خوابگاه دانشجویی از جمله خوابگاه امام حسن (ع)، خوابگاه ابن سینا و تعدادی خوابگاه دختران در اختیار دانشگاه علوم پزشکی تهران قرار گرفته بود به این شرط که ورودی‌های ۹۰ و ۹۱ در دانشگاه تهران درس بخوانند اما پس از گذشت مدتی مقرر شد تا افراد محل تحصیلشان را خودشان انتخاب کنند. بنابر این تصمیم، حدود ۲۴۰ نفر به دانشگاه علوم پزشکی ایران مراجعه کردند و حال با مشکل کمبود خوابگاه مواجه بودند که با این تصمیم مشکلات آنا بر طرف خواهد شد .

انتهای پیام

مطالب مرتبط

آغاز عملیات احداث دانشکده علوم قرآنی خرم‎آباد
آغاز ثبت نام اعتکاف در مسجد دانشگاه تهران
لزوم ایجاد دفاتر منطقه‌ای پیام نور در سراسر دنیا
دانشگاه زابل نقش محوری را در توسعه منطقه سیستان ایفا کرده است
تدریس رشته «مطالعه آکادمیک نینجاها» در یک دانشگاه ژاپنی
اعلام زمان مصاحبه پذیرفته شدگان ۷ رشته دکتری پژوهش محور آزاد
احتمال اشتغال ۹۰ درصد رزیدنت ها در بیرون از محیط آموزشی
تفاهم نامه همکاری دانشگاه علوم اقتصادی و مرکز تحقیقات سیاست علمی

یک نظر بگذارید

دسته‌ها
اين سايت را حمايت مي کنم