نمایان
www.3manage.com
لایسنس آنتی ویروس

بازگشت خوابگاه‌های دانشگاه علوم پزشکی تهران به ایران

معاون دانشجویی و فرهنگی وزارت بهداشت از بازگشت خوابگاه‌های دانشجویانی دانشگاه علوم پزشکی ایران بازگشته‌اند خبر داد و گفت: به تعداد دانشجوی خوابگاهی که از دانشگاه علوم پزشکی تهران به ایران بازگشته باشند، خوابگاه آنها نیز به این دانشگاه بازخواهد گشت.

دکتر فراهانی در گفت‌وگو با خبرنگار «دانشگاهی» خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، گفت: یکی از مهمترین اولویت‌هایی که مورد تاکید وزیر بهداشت نیز بوده ساماندهی وضعیت خوابگاه‌هاست. طی جلسه‌ای که با معاونین دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی ایران و تهران برگزار شد توافق شد تا اگر هر تعدادی از دانشجویان که درخواست بازگشت به دانشگاه ایران را دارند خوابگاه‌ها نیز به این دانشگاه‌ بازگردد.

وی با اشاره به این که قول وزیر علوم در مراسم افطار با دانشجویان محقق شد گفت: دانشجویانی که در گذشته به دانشگاه تهران منتقل شده بودند خوابگاه‌ها نیز به آن دانشگاه منتقل شد اما در حال حاضر تعداد زیادی از دانشجویان درخواست بازگشت به دانشگاه ایران را دارند و با کمبود خوابگاه مواجه بودند که با این توافق مشکلات حل خواهد شد.

به گزارش ایسنا ،طبق تفاهم نامه‌ای که در زمینه خوابگاه‌های دانشگاه‌های علوم پزشکی ایران و تهران منعقد شده بود تعدادی خوابگاه دانشجویی از جمله خوابگاه امام حسن (ع)، خوابگاه ابن سینا و تعدادی خوابگاه دختران در اختیار دانشگاه علوم پزشکی تهران قرار گرفته بود به این شرط که ورودی‌های ۹۰ و ۹۱ در دانشگاه تهران درس بخوانند اما پس از گذشت مدتی مقرر شد تا افراد محل تحصیلشان را خودشان انتخاب کنند. بنابر این تصمیم، حدود ۲۴۰ نفر به دانشگاه علوم پزشکی ایران مراجعه کردند و حال با مشکل کمبود خوابگاه مواجه بودند که با این تصمیم مشکلات آنا بر طرف خواهد شد .

انتهای پیام

مطالب مرتبط

تاسیس دانشکده کارآفرینی در دانشگاه هنر اصفهان
توجه به همکاری های بین الملل، اولویت سال ۹۴ دانشگاه امیرکبیر
ضرورت تقویت دفاتر ارزیابی عملکرد در دانشگاه های علوم پزشکی از طریق آموزش
رئیس دانشگاه شهیدبهشتی به رئیس جمهور تسلیت گفت
تلاش دانشگاه فردوسی برای رفع مشکلات نشریات دانشجویی
انتشار کلید سئوالات آزمون های جامع علوم پایه، دندانپزشکی و داروسازی
کیفی سازی و حفظ فضاهای موجود درقالب تجمیع، هدف سال آینده دانشگاه آزاد
نشست مشترک معاون فرهنگی و اجتماعی با ایثارگران وزارت علوم

یک نظر بگذارید

دسته‌ها
اين سايت را حمايت مي کنم