نمایان
www.3manage.com
لایسنس آنتی ویروس

بازگشایی کانون «گردشگری» در دانشگاه فردوسی پس از ۴ سال

دبیر کانون‌های فرهنگی و هنری دانشگاه فردوسی مشهد گفت: کانون «گردشگری» پس از گذشت چهار سال از منحل شدنش، دوباره بازگشایی می‌شود.

محمد شریف قاصری در گفت‌وگو با خبرنگار دانشگاهی خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)- منطقه خراسان، با اشاره به فعالیت‌های کانون‌های فرهنگی دانشگاه در سال گذشته، اظهار کرد: کانون‌ها در سال گذشته بدون هیچ‌گونه محدودیتی فعالیت می‌کردند.

وی افزود: در بازه زمانی یک ماه و نیم تغییر روسای دانشگاه فعالیت کانون‌ها مقداری کاهش داشت که بعد از ریاست دکتر کافی فعالیت کانون‌ها افزایش پیدا کرد.

دبیر کانون‌های فرهنگی و هنری دانشگاه فردوسی مشهد با بیان اینکه در تابستان امسال کانون «جهادی» دانشگاه برنامه‌های اوقات فراغت برای دانش‌آموزان مناطق محروم برگزار نمود خاطرنشان کرد: ‌کانون جهادی با شعار «مبارزه با فقر فرهنگی ‌ناشی از فقر اقتصادی» ‌در حاشیه شهر، کلاس‌های اوقات فراغتی به مدت دو ماه و نیم برای دانش‌آموزان از ساعت ۶ صبح الی ۱۲ ظهر برگزار نمود.

قاصری گفت: این کلاس‌های اوقات فراغت به صورت رایگان از شنبه تا سه‌شنبه هر هفته توسط دانشجویان برگزار می‌شد.

وی خاطرنشان کرد: همچنین اردوی‌های تفریحی هر پنجشنبه برای دانش‌آموزان صورت می‌گرفت؛ فرهنگسراهای شهرداری، شهربازی‌ها از جمله اماکن تفریحی اردویی دانش‌آموزان بود.

دبیر کانون‌های فرهنگی و هنری دانشگاه فردوسی مشهد در خصوص فعالیت‌های این کانون‌ها در سال تحصیلی جدید گفت: برنامه‌های ما برای سال جدید این است که با ورود دانشجویان جدیدالورود، بتوانیم اعضای جدیدی بگیریم؛ کانون‌ها با معرفی خود به دانشجویان جدیدالورود سعی در جذب نیرو خواهند داشت.

قاصری از بازگشایی دوباره کانون «گردشگری» پس از گذشت چهار سال خبر داد و افزود: این کانون چهار سال گذشته منحل شده بود و دوباره بازگشایی می‌شود.

وی خاطرنشان کرد: «یارگران بنیاد» کانون جدیدی است که زمینه فعالیتش اقدامات خیرخواهانه بوده که در حوزه خوابگاه‌های دانشجویی حضور خواهد یافت.

دبیر کانون‌های فرهنگی و هنری دانشگاه فردوسی مشهد در ادامه گفت: کانون «سبز اندیشان» نیز کانون جدیدی است که زمینه فعالیتش در خصوص محیط زیست است که این نهاد نیز به زودی افتتاح می‌شود.

انتهای پیام

مطالب مرتبط

تاسیس دانشکده کارآفرینی در دانشگاه هنر اصفهان
توجه به همکاری های بین الملل، اولویت سال ۹۴ دانشگاه امیرکبیر
ضرورت تقویت دفاتر ارزیابی عملکرد در دانشگاه های علوم پزشکی از طریق آموزش
رئیس دانشگاه شهیدبهشتی به رئیس جمهور تسلیت گفت
تلاش دانشگاه فردوسی برای رفع مشکلات نشریات دانشجویی
انتشار کلید سئوالات آزمون های جامع علوم پایه، دندانپزشکی و داروسازی
کیفی سازی و حفظ فضاهای موجود درقالب تجمیع، هدف سال آینده دانشگاه آزاد
پردیس دانشگاه علوم‌پزشکی کرمانشاه ساخته می‌شود

یک نظر بگذارید

دسته‌ها
اين سايت را حمايت مي کنم