نمایان
www.3manage.com
لایسنس آنتی ویروس

بازنشستگان به همکاری در بانک گردشگری دعوت شدند

بانک گردشگری از بازنشستگان سیستم بانکی کشور برای همکاری در شعب جدیدالتاسیس خود در چند استان دعوت به همکاری کرده است.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، بانک گردشگری به منظور تامین کادر مدیریتی مورد نیاز جهت شعب جدید التاسیس و در حال افتتاح خود در شهرهای یاسوج، بوشهر، شهرکرد، بیرجند، بجنورد، همدان، زنجان، ایلام، سمنان، زنجان، بانه از پرسنل بازنشسته سیستم بانکی که از تاریخ بازنشستگی آنان بیش از ۲سال نگذشته باشد و یا بعد از بازنشستگی با بانکهای خصوصی همکاری داشته اند در سمت رئیس شعبه ، معاون شعبه دعوت به همکاری کرده است.

متقاضیان می‌توانند با مراجعه به سایت این بانک به آدرس http://tourismbank.ir قسمت دعوت به همکاری برای ثبت نام اقدام کنند.

روش ثبت نام فقط از طریق سایت و به صورت اینترنتی است ، لذا ازمتقاضیان درخواست می شود به هیچ عنوان مدارکی به شعب و ادارات بانک ارسال نکنند.

تکمیل نمونه دعوت به همکاری هیچ تعهدی برای بانک ایجاد نمی‌کند و دعوت از متقاضی پس از بررسی های لازم و در صورت نیاز بانک ، در آتی صورت می گیرد. لذا از هر گونه تماس (حضوری – تلفنی – اینترنتی ) در بانک خودداری فرمایید.

مدت زمان انتظار متقاضیان نیز بستگی به شرایط متقاضی و اولویت های بانک دارد. بدیهی است در صورت نیاز از طریق پست الکترونیک یا تلفن مستقیم با شما تماس گرفته خواهد شد.

انتهای پیام

یک نظر بگذارید

دسته‌ها
اين سايت را حمايت مي کنم