www.3manage.com
لایسنس آنتی ویروس

بازدید وزیر علوم از بخش قرنطینه آزمون کارشناسی ارشدسازمان سنجش

دکتر محمدفرهادی وزیرعلوم ، تحقیقات و فناوری در بازدید از بخش قرنطینه آزمون کارشناسی ارشد سازمان سنجش آموزش کشور با عوامل اجرایی و مسئولان چاپ و تکثیر سوالات این آزمون در پردیس کرج سازمان سنجش آموزش کشور دیدار و گفتگوکرد .


به گزارش سرویس دانشگاهی ایسنا ،
در این بازدید دکتر فرهادی با اشاره به گستردگی و حساسیت کار سازمان سنجش آموزش کشور اظهار داشت : این سازمان نقش مهمی در شیوه ارزیابی داوطلبان آزمون های سراسری و انتخاب مناسب ترین رشته ها ی تحصیلی توسط داوطلبان دارد .

وزیر علوم در ادامه با بیان اینکه در حال حاضر انبوه حجم داوطلبان به سمت کارشناسی ارشد سوق داده شده است ، گفت : سازمان سنجش با این گستردگی عملکرد و فعالیت که دارد باید از امکانات و تجهیزات مناسب تری برخوردار شود و پشتوانه مناسبی برای توسعه و ترمیم زیر ساخت های آن فراهم شود .

همچنین دکتر ابراهیم خدایی معاون وزیر علوم و رئیس سازمان سنجش آموزش کشور در نشستی با حضور وزیر علوم و هیئت همراه ، گزارشی از تاریخچه ، عملکرد ، وظایف و اهداف تاسیس این سازمان را ارائه کرد .

به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، در ادامه این برنامه وزیر علوم از قسمت چاپ و تکثیر و دفتر خدمات ماشینی سازمان سنجش آموزش کشور بازدید کرد .

انتهای پیام

یک نظر بگذارید

دسته‌ها

اين سايت را حمايت مي کنم