نمایان
www.3manage.com
لایسنس آنتی ویروس

بازدید دانشجویان مدیریت فرهنگی جهاددانشگاهی از آرامگاه ابن حسام خوسفی

دانشجویان رشته مدیریت امور فرهنگی جهاددانشگاهی در راستای طرح ملی (ایران مرزپر گهر) از آرامگاه شاعر شیعی شهرستان خوسف بازدید کردند.

به گزارش خبرنگار دانشگاهی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) منطقه خراسان جنوبی، حمید مرادی – مدیر فرهنگی واحد در این زمینه گفت: این اردوی از برنامه‌های نهمین دوره طرح ملی (ایران مرز پرگهر) با همکاری مرکز گردشگری دانشجویان ایران برگزار شد.

وی هدف از برگزاری این اردو را تقویت روحیه خودباوری و معرفی مفاخر استان دانست و گفت: دانشجویان رشته مدیریت فرهنگی که در آینده متولی امور فرهنگی جامعه خواهند بود، باید با مفاخر و آثار هنری و ادبی استان آشنا شوند تا بتوانند راحتر وظیفه‌ایی که بر دوش آن‌ها است به دیگران منتقل کنند.

مدیرگروه آموزش مدیریت امور فرهنگی مرکز علمی کاربردی جهاد دانشگاهی در ادامه گفت: مرکز گردشگری دانشجویان ایران به منظور آشنایی بیشتر دانشجویان با مواریث فرهنگی و تمدنی پروژه‌های ملی و توانمندی صنعتی، اقتصادی و زیربنایی کشور این گونه اردوها را برای دانشجویان برگزار می‌کند.

به گزارش ایسنا، شهرستان خوسف در ۳۵ کیلومتری مرکز استان قرار دارد و ابن‌حسام از شاعران شیعی قرن نهم و به عنوان فردوسی ثانی شناخته می‌شود.

انتهای پیام

مطالب مرتبط

دانشگاه زابل نقش محوری را در توسعه منطقه سیستان ایفا کرده است
آغاز عملیات احداث دانشکده علوم قرآنی خرم‎آباد
آغاز ثبت نام اعتکاف در مسجد دانشگاه تهران
لزوم ایجاد دفاتر منطقه‌ای پیام نور در سراسر دنیا
تفاهم نامه همکاری دانشگاه علوم اقتصادی و مرکز تحقیقات سیاست علمی
اعلام زمان مصاحبه پذیرفته شدگان ۷ رشته دکتری پژوهش محور آزاد
احتمال اشتغال ۹۰ درصد رزیدنت ها در بیرون از محیط آموزشی
راه اندازی سیستم اتوماسیون خوابگاه‌ها در دانشگاه شهید چمران

یک نظر بگذارید

دسته‌ها
اين سايت را حمايت مي کنم