نمایان
www.3manage.com
لایسنس آنتی ویروس

بازدید دانشجویان مدیریت فرهنگی جهاددانشگاهی از آرامگاه ابن حسام خوسفی

دانشجویان رشته مدیریت امور فرهنگی جهاددانشگاهی در راستای طرح ملی (ایران مرزپر گهر) از آرامگاه شاعر شیعی شهرستان خوسف بازدید کردند.

به گزارش خبرنگار دانشگاهی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) منطقه خراسان جنوبی، حمید مرادی – مدیر فرهنگی واحد در این زمینه گفت: این اردوی از برنامه‌های نهمین دوره طرح ملی (ایران مرز پرگهر) با همکاری مرکز گردشگری دانشجویان ایران برگزار شد.

وی هدف از برگزاری این اردو را تقویت روحیه خودباوری و معرفی مفاخر استان دانست و گفت: دانشجویان رشته مدیریت فرهنگی که در آینده متولی امور فرهنگی جامعه خواهند بود، باید با مفاخر و آثار هنری و ادبی استان آشنا شوند تا بتوانند راحتر وظیفه‌ایی که بر دوش آن‌ها است به دیگران منتقل کنند.

مدیرگروه آموزش مدیریت امور فرهنگی مرکز علمی کاربردی جهاد دانشگاهی در ادامه گفت: مرکز گردشگری دانشجویان ایران به منظور آشنایی بیشتر دانشجویان با مواریث فرهنگی و تمدنی پروژه‌های ملی و توانمندی صنعتی، اقتصادی و زیربنایی کشور این گونه اردوها را برای دانشجویان برگزار می‌کند.

به گزارش ایسنا، شهرستان خوسف در ۳۵ کیلومتری مرکز استان قرار دارد و ابن‌حسام از شاعران شیعی قرن نهم و به عنوان فردوسی ثانی شناخته می‌شود.

انتهای پیام

مطالب مرتبط

تاسیس دانشکده کارآفرینی در دانشگاه هنر اصفهان
توجه به همکاری های بین الملل، اولویت سال ۹۴ دانشگاه امیرکبیر
ضرورت تقویت دفاتر ارزیابی عملکرد در دانشگاه های علوم پزشکی از طریق آموزش
رئیس دانشگاه شهیدبهشتی به رئیس جمهور تسلیت گفت
تلاش دانشگاه فردوسی برای رفع مشکلات نشریات دانشجویی
انتشار کلید سئوالات آزمون های جامع علوم پایه، دندانپزشکی و داروسازی
کیفی سازی و حفظ فضاهای موجود درقالب تجمیع، هدف سال آینده دانشگاه آزاد
مرکز مشاوره دانشجویی دانشگاه تهران، ممتاز شد

یک نظر بگذارید

دسته‌ها
اين سايت را حمايت مي کنم