نمایان
www.3manage.com
لایسنس آنتی ویروس

ایجاد گروه تحصیلات تکمیلی دانشگاه فرهنگیان مشهد از سال آینده

معاون آموزشی پردیس شهید بهشتی دانشگاه فرهنگیان مشهد از جذب ۶۶۲ دانشجو در ترم بهمن سال جاری در این دانشگاه خبر داد.

شجاعی در گفت‌وگو با خبرنگار دانشگاهی خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)- منطقه خراسان، اظهار کرد: در نیمسال دوم و در بهمن‌ماه سال جاری ۶۶۲ دانشجو شامل ۵۵۲ دانشجو در رشته‌های متمرکز و ۱۱۰ دانشجو در رشته‌های غیر متمرکز در این دانشگاه جذب می‌شوند.

وی همچنین از راه‌اندازی گروه تحصیلات تکمیلی در این دانشگاه از سال آینده خبر داد و گفت: از ابتدا پردیس‌های دانشگاه‌های فرهنگیان با هدف آموزش و ظرفیت‌سازی معلمان برای تقویت بهتر نسل آینده در سطح آموزش‌های کارشناسی راه اندازی شده است ولی با توجه به علاقه فرهنگیان برای ارتقای سطح تحصیلات، ان‌شاءالله پیش‌بینی می‌شود که از سال آینده گروه تحصیلات تکمیلی را در این دانشگاه راه‌اندازی کنیم.

معاون آموزشی پردیس شهید بهشتی دانشگاه فرهنگیان مشهد با بیان اینکه اکنون درتهران دو رشته در مقطع کارشناسی ارشد بصورت آزمایشی در حال پیاده‌سازی است گفت: سال آینده دو رشته علوم قرآنی و علوم تربیتی را در مقطع کارشناسی ارشد به رشته‌های این دانشگاه اضافه خواهیم کرد و تاکنون در این راستا نیز اقداماتی نیز صورت گرفته است.

شجاعی اضافه کرد: در ابتدا در دو رشته علوم قرآنی و علوم تربیتی در حدود یک کلاس ۲۵ نفره پذیرش خواهیم داشت و در مراحل بعدی نسبت به راه‌اندازی رشته‌های علوم پایه و علوم انسانی در مقطع کارشناسی ارشد اقدام خواهیم کرد.

وی با بیان اینکه دانشگاه فرهنگیان در کل کشور ۱۴ رشته دارد تصریح کرد: دانشگاه فرهنگیان خراسان رضوی نیز در رشته‌های زیادی از جمله علوم تربیتی با گرایش‌های دبستان و پیش‌دبستانی، ادبیات فارسی، کوکان استثنایی، الهیات و معارف، ریاضی، مطالعات اجتماعی، راهنمایی و مشاوره، تربیت بدنی، هنر‌های تجسمی، زبان انگلیسی، زبان و ادبیات عرب، زیست‌شناسی، شیمی، فیزیک و جغرافیا دانشجو می‌پذیرد.

انتهای پیام

مطالب مرتبط

پردیس دانشگاه علوم‌پزشکی کرمانشاه ساخته می‌شود
بهره برداری از ساختمان جدید دانشکده پزشکی تا سه سال آینده
پورتال جذب هیات علمی دانشگاه تهران مستقل عمل نمی کند
اعتراض شورای اسلامی شدن دانشگاه ها به دخالت مراجع غیر دانشگاهی
دولت تاکنون مصوبه‌ای در خصوص اراضی دانشگاه شیراز نداشته است
ساخت ۱۰ خوابگاه مطلوب و استاندارد در سال آینده/ تدوین دانشنامه برخطر سلامت
پیام تسلیت وزیرعلوم به رئیس جمهور
رتبه‌بندی دانشگاه‌های مشهور جهان در ۲۰۱۵

یک نظر بگذارید

دسته‌ها
اين سايت را حمايت مي کنم