نمایان
www.3manage.com
لایسنس آنتی ویروس

ایجاد گروه تحصیلات تکمیلی دانشگاه فرهنگیان مشهد از سال آینده

معاون آموزشی پردیس شهید بهشتی دانشگاه فرهنگیان مشهد از جذب ۶۶۲ دانشجو در ترم بهمن سال جاری در این دانشگاه خبر داد.

شجاعی در گفت‌وگو با خبرنگار دانشگاهی خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)- منطقه خراسان، اظهار کرد: در نیمسال دوم و در بهمن‌ماه سال جاری ۶۶۲ دانشجو شامل ۵۵۲ دانشجو در رشته‌های متمرکز و ۱۱۰ دانشجو در رشته‌های غیر متمرکز در این دانشگاه جذب می‌شوند.

وی همچنین از راه‌اندازی گروه تحصیلات تکمیلی در این دانشگاه از سال آینده خبر داد و گفت: از ابتدا پردیس‌های دانشگاه‌های فرهنگیان با هدف آموزش و ظرفیت‌سازی معلمان برای تقویت بهتر نسل آینده در سطح آموزش‌های کارشناسی راه اندازی شده است ولی با توجه به علاقه فرهنگیان برای ارتقای سطح تحصیلات، ان‌شاءالله پیش‌بینی می‌شود که از سال آینده گروه تحصیلات تکمیلی را در این دانشگاه راه‌اندازی کنیم.

معاون آموزشی پردیس شهید بهشتی دانشگاه فرهنگیان مشهد با بیان اینکه اکنون درتهران دو رشته در مقطع کارشناسی ارشد بصورت آزمایشی در حال پیاده‌سازی است گفت: سال آینده دو رشته علوم قرآنی و علوم تربیتی را در مقطع کارشناسی ارشد به رشته‌های این دانشگاه اضافه خواهیم کرد و تاکنون در این راستا نیز اقداماتی نیز صورت گرفته است.

شجاعی اضافه کرد: در ابتدا در دو رشته علوم قرآنی و علوم تربیتی در حدود یک کلاس ۲۵ نفره پذیرش خواهیم داشت و در مراحل بعدی نسبت به راه‌اندازی رشته‌های علوم پایه و علوم انسانی در مقطع کارشناسی ارشد اقدام خواهیم کرد.

وی با بیان اینکه دانشگاه فرهنگیان در کل کشور ۱۴ رشته دارد تصریح کرد: دانشگاه فرهنگیان خراسان رضوی نیز در رشته‌های زیادی از جمله علوم تربیتی با گرایش‌های دبستان و پیش‌دبستانی، ادبیات فارسی، کوکان استثنایی، الهیات و معارف، ریاضی، مطالعات اجتماعی، راهنمایی و مشاوره، تربیت بدنی، هنر‌های تجسمی، زبان انگلیسی، زبان و ادبیات عرب، زیست‌شناسی، شیمی، فیزیک و جغرافیا دانشجو می‌پذیرد.

انتهای پیام

مطالب مرتبط

بیست و سومین جشنواره تقدیر از برگزیدگان کتاب سال دانشگاهی برگزار شد
تحصیل ۲۸ هزار دانشجو در دانشگاه​های دولتی خوزستان
بیانیه وزارت علوم به مناسبت روز ملی راهیان نور
راه اندازی سیستم اتوماسیون خوابگاه‌ها در دانشگاه شهید چمران
تقدیر از بازنشستگان دانشگاه الزهرا با کاشت نهال
تخصیص ۷۰۰ میلیارد تومانی به طرح‌های عمرانی دانشگاه آزاد در سال آینده
تدریس جراحی مغز و اعصاب از راه دور به دانشجویان افغانستان
پیش‎بینی اختصاص ۵ میلیارد تومانی به دانشکده‎های قرآنی در دست ساخت

یک نظر بگذارید

دسته‌ها
اين سايت را حمايت مي کنم