نمایان
www.3manage.com
لایسنس آنتی ویروس

ایجاد فضای امن همراه با امنیت خاطر از وظایف حراست دانشگاه است

رییس دانشگاه علامه طباطبایی گفت: ایجاد فضای امن و آرام همراه با امنیت خاطر برای دانشجویان، کارکنان و اعضای هیأت علمی از وظایف اصلی حراست در دانشگاه است.

به گزارش سرویس دانشگاهی ایسنا، دکتر سلیمی در مراسم تودیع و معارفه مدیر حراست دانشگاه علامه طباطبایی در سخنانی با تجلیل از خدمات و تلاش‌های مدیر سابق حراست دانشگاه، اظهار داشت: ایجاد فضای امن و آرام ضمن حفظ آرامش خاطر، نشاط، امنیت آفرینی، و ارتقا شأن و جایگاه اعضای هیأت علمی، کارکنان و دانشجویان دانشگاه از جمله اولویت ها و وظایف حراست دانشگاه در دوران جدید است.

وی تأکید کرد: حراست در دوره‌ مدیریتی جدید باید ضمن حفظ دستاوردهای گذشته در تعامل با مجموعه‌ کارکنان علمی و اداری، نقش تعیین کننده ای در حفظ شان و جایگاه این عزیزان در دانشگاه داشته باشد.

سلیمی با بیان اهمیت حساسیت کار در حراست تأکید کرد: حراست از آبرو، جایگاه شغلی اعضای هیأت علمی، شأن و جایگاه اجتماعی دانشجویان و کارکنان و پاسداری از دستاوردها و ارزش های انقلاب اسلامی از جمله وظایف اصلی حراست در دانشگاه است.

وی با تأکید بر جایگاه امنیت بخش حراست در دانشگاه تصریح کرد: خانواده دانشگاه باید از وجود حراست احساس امنیت نمایند و عملکرد این مجموعه باید به گونه ای باشد که همفکری، جلب اعتماد و احساس امنیت در روابط متقابل میان اعضای دانشگاه و حراست تعریف شود.

رئیس دانشگاه علامه طباطبایی در ادامه سخنانش ضمن معرفی فرامرز صحرایی به عنوان مدیر جدید حراست دانشگاه به بخشی از سوابق و فعالیت‌های حرفه‌ای ایشان اشاره کرد و او را از جمله اولین افرادی خواند که در حوزه‌ی حراستی دارای صاحب تألیف در تدوین ضوابط اطلاعات و حراست حرفه‌ای است.

انتهای پیام

مطالب مرتبط

تاسیس دانشکده کارآفرینی در دانشگاه هنر اصفهان
توجه به همکاری های بین الملل، اولویت سال ۹۴ دانشگاه امیرکبیر
ضرورت تقویت دفاتر ارزیابی عملکرد در دانشگاه های علوم پزشکی از طریق آموزش
رئیس دانشگاه شهیدبهشتی به رئیس جمهور تسلیت گفت
تلاش دانشگاه فردوسی برای رفع مشکلات نشریات دانشجویی
انتشار کلید سئوالات آزمون های جامع علوم پایه، دندانپزشکی و داروسازی
کیفی سازی و حفظ فضاهای موجود درقالب تجمیع، هدف سال آینده دانشگاه آزاد
نشست مشترک معاون فرهنگی و اجتماعی با ایثارگران وزارت علوم

یک نظر بگذارید

دسته‌ها
اين سايت را حمايت مي کنم