نمایان
www.3manage.com
لایسنس آنتی ویروس

ایجاد فضای امن همراه با امنیت خاطر از وظایف حراست دانشگاه است

رییس دانشگاه علامه طباطبایی گفت: ایجاد فضای امن و آرام همراه با امنیت خاطر برای دانشجویان، کارکنان و اعضای هیأت علمی از وظایف اصلی حراست در دانشگاه است.

به گزارش سرویس دانشگاهی ایسنا، دکتر سلیمی در مراسم تودیع و معارفه مدیر حراست دانشگاه علامه طباطبایی در سخنانی با تجلیل از خدمات و تلاش‌های مدیر سابق حراست دانشگاه، اظهار داشت: ایجاد فضای امن و آرام ضمن حفظ آرامش خاطر، نشاط، امنیت آفرینی، و ارتقا شأن و جایگاه اعضای هیأت علمی، کارکنان و دانشجویان دانشگاه از جمله اولویت ها و وظایف حراست دانشگاه در دوران جدید است.

وی تأکید کرد: حراست در دوره‌ مدیریتی جدید باید ضمن حفظ دستاوردهای گذشته در تعامل با مجموعه‌ کارکنان علمی و اداری، نقش تعیین کننده ای در حفظ شان و جایگاه این عزیزان در دانشگاه داشته باشد.

سلیمی با بیان اهمیت حساسیت کار در حراست تأکید کرد: حراست از آبرو، جایگاه شغلی اعضای هیأت علمی، شأن و جایگاه اجتماعی دانشجویان و کارکنان و پاسداری از دستاوردها و ارزش های انقلاب اسلامی از جمله وظایف اصلی حراست در دانشگاه است.

وی با تأکید بر جایگاه امنیت بخش حراست در دانشگاه تصریح کرد: خانواده دانشگاه باید از وجود حراست احساس امنیت نمایند و عملکرد این مجموعه باید به گونه ای باشد که همفکری، جلب اعتماد و احساس امنیت در روابط متقابل میان اعضای دانشگاه و حراست تعریف شود.

رئیس دانشگاه علامه طباطبایی در ادامه سخنانش ضمن معرفی فرامرز صحرایی به عنوان مدیر جدید حراست دانشگاه به بخشی از سوابق و فعالیت‌های حرفه‌ای ایشان اشاره کرد و او را از جمله اولین افرادی خواند که در حوزه‌ی حراستی دارای صاحب تألیف در تدوین ضوابط اطلاعات و حراست حرفه‌ای است.

انتهای پیام

مطالب مرتبط

روند جذب اعضای هیئت علمی در دانشگاه تهران همان مسیر وزارت علوم است
آموزش مهارت های زندگی به دانشجویان ضرورتی اساسی است
توسعه ۲۰ رشته تحصیلات تکمیلی در دانشگاه فرهنگیان
برنامه‌های دانشگاهها برای بزرگداشت روزشهدا
سرپرست دانشگاه صنعتی شهدای هویزه منصوب شد
پیام تسلیت رئیس دانشگاه خواجه نصیرالدین طوسی به رییس جمهور
راه اندازی رشته های بین المللی در دانشکده مجازی علوم پزشکی تهران
آمادگی ایران برای افزایش ظرفیت پذیرش دانشجویان تحصیلات تکمیلی ترکیه

یک نظر بگذارید

دسته‌ها
اين سايت را حمايت مي کنم