www.3manage.com
لایسنس آنتی ویروس

ایجاد فضای امن همراه با امنیت خاطر از وظایف حراست دانشگاه است

رییس دانشگاه علامه طباطبایی گفت: ایجاد فضای امن و آرام همراه با امنیت خاطر برای دانشجویان، کارکنان و اعضای هیأت علمی از وظایف اصلی حراست در دانشگاه است.

به گزارش سرویس دانشگاهی ایسنا، دکتر سلیمی در مراسم تودیع و معارفه مدیر حراست دانشگاه علامه طباطبایی در سخنانی با تجلیل از خدمات و تلاش‌های مدیر سابق حراست دانشگاه، اظهار داشت: ایجاد فضای امن و آرام ضمن حفظ آرامش خاطر، نشاط، امنیت آفرینی، و ارتقا شأن و جایگاه اعضای هیأت علمی، کارکنان و دانشجویان دانشگاه از جمله اولویت ها و وظایف حراست دانشگاه در دوران جدید است.

وی تأکید کرد: حراست در دوره‌ مدیریتی جدید باید ضمن حفظ دستاوردهای گذشته در تعامل با مجموعه‌ کارکنان علمی و اداری، نقش تعیین کننده ای در حفظ شان و جایگاه این عزیزان در دانشگاه داشته باشد.

سلیمی با بیان اهمیت حساسیت کار در حراست تأکید کرد: حراست از آبرو، جایگاه شغلی اعضای هیأت علمی، شأن و جایگاه اجتماعی دانشجویان و کارکنان و پاسداری از دستاوردها و ارزش های انقلاب اسلامی از جمله وظایف اصلی حراست در دانشگاه است.

وی با تأکید بر جایگاه امنیت بخش حراست در دانشگاه تصریح کرد: خانواده دانشگاه باید از وجود حراست احساس امنیت نمایند و عملکرد این مجموعه باید به گونه ای باشد که همفکری، جلب اعتماد و احساس امنیت در روابط متقابل میان اعضای دانشگاه و حراست تعریف شود.

رئیس دانشگاه علامه طباطبایی در ادامه سخنانش ضمن معرفی فرامرز صحرایی به عنوان مدیر جدید حراست دانشگاه به بخشی از سوابق و فعالیت‌های حرفه‌ای ایشان اشاره کرد و او را از جمله اولین افرادی خواند که در حوزه‌ی حراستی دارای صاحب تألیف در تدوین ضوابط اطلاعات و حراست حرفه‌ای است.

انتهای پیام

مطالب مرتبط

اختلاف اراضی دانشگاه حل نشود استعفا می‌دهیم
اساتید وقت کافی برای آموزش دانشجویان پزشکی صرف نمی‌کنند
تغییر نام دانشکده خبر دانشگاه آزاد / راه اندازی «نیوز روم»
دانشجویان خارجی به اردوهای نوروزی می‌روند
لزوم پرداختن اعضای هیات علمی دانشگاهها به آموزش الکترونیک
عدم افزایش شهریه دانشگاه علمی کاربردی در سال ۹۴/ حذف ۱۰درصد رشته‌ها
سیستم درمان، فشار زیادی به آموزش در دانشگاه های پزشکی وارد می‌کند
افزایش خطاهای پزشکی با کشیک‌های سنگین در بیمارستان های آموزشی

یک نظر بگذارید

دسته‌ها

اين سايت را حمايت مي کنم