نمایان
www.3manage.com
لایسنس آنتی ویروس

ایجاد صندوق حمایت از دانشجویان مستعد و بی‌بضاعت در دانشگاه علامه

رئیس اداره رفاه دانشجویی دانشگاه علامه طباطبایی از اصلاح اساسنامه صندوق حمایت از دانشجویان مستعد و بی بضاعت و ایجاد این صندوق خبرداد.

عبداله نژد ساعی، رییس اداره رفاه دانشجویی دانشگاه علامه در گفت‌وگو با خبرنگار دانشگاهی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، تصریح کرد: اساسنامه صندوق حمایت از دانشجویان مستعد و بی‌بضاعت در آینده‌ای نزدیک از سوی هیات‌رئیسه اصلاح شده و ابلاغ خواهد شد.

نژد ساعی درخصوص وام کارکنان و اعضای هیات علمی اظهار کرد: کارکنان دانشگاه علامه می‌توانند با عضویت در شرکت تعاونی اعتبارات اداری، سه برابرمیزان موجودی خود و تا سقف ۱۰ میلیون تومان وام دریافت کنند. این درحالیست که هم‌اکنون این شرکت ۸۳۲ عضو دارد.

رئیس اداره رفاه دانشجویی دانشگاه علامه طباطبایی درخصوص بیمه حوادث دانشجویی گفت: بیمه حوادث دانشجویان از اولین سال شروع به کار دانشگاه وجود داشته و تمامی دانشجویان شاغل به تحصیل به صورت رایگان تحت پوشش این بیمه قرار دارند.

نژد ساعی در پایان خاطرنشان کرد: با اعتبار این بیمه هر حادثه‌ای که در هر زمان و مکانی حتی در خارج از کشور برای دانشجویان این دانشگاه رخ دهد، هزینه پزشکی ناشی از درمان از سوی سازمان بیمه‌گر پرداخت می‌شود.

انتهای پیام

مطالب مرتبط

آئین نامه اداره خوابگاه‌های خصوصی و غیر دولتی به زودی ابلاغ می شود
کمک خیرین به دانشجویان بی‌بضاعت
مسؤلان، دانشجویان را ملزم به رعایت پوشش حرفه ای پزشکی کنند
حذف آزمون علوم پایه برای داروسازان ورودی مهر ۹۴ به بعد
تخصیص بیش از ۹۲ میلیارد ریال وام به دانشجویان علوم و تحقیقات
بازدید معاون اداری، مالی وزارت علوم از دانشگاه سیستان وبلوچستان
نتیجه کمیته تجدیدنظر بورسیه‌­ها اعلام نشده است
نشست مشترک معاون فرهنگی و اجتماعی با ایثارگران وزارت علوم

یک نظر بگذارید

دسته‌ها
اين سايت را حمايت مي کنم