نمایان
www.3manage.com
لایسنس آنتی ویروس

ایجاد شرکت‎های دانش‎بنیان مشکلات دانشگاه آزاد لرستان را حل می‌کند

معاون ستاد هماهنگی دانشگاه‎های آزاد لرستان گفت: دانشگاه آزاد لرستان در کسب درآمدهای غیرشهریه‌ای توفیقی نداشته است.

به گزارش خبرنگار«دانشگاهی» خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) -منطقه لرستان، بهروز دوستی در جلسه هیئت امنای دانشگاه‎های آزاد استان، بیان کرد: پس از گذشت چهار ماه از سال متاسفانه دانشگاه آزاد لرستان در کسب درآمدهای غیرشهریه‌ای توفیقی نداشته است.

وی با بیان اینکه ۱۲ درصد از بودجه سال ۹۳ دانشگاه لرستان از مجموع ۱۲۰ میلیارد تومان بودجه این دانشگاه که رقمی معادل ۱۵ میلیارد تومان می‎باشد باید از محل درآمدهای غیرشهریه‌ای جذب شود، ادامه داد: ایجاد شرکت‌های دانش بنیان به عنوان یکی از منابع درآمدزای غیرشهریه‌ای مورد تاکید ریاست عالیه دانشگاه آزاد است؛ از این رو هر ماه مجبور به ارائه گزارش در خصوص اقدامات صورت گرفته در این زمینه هستیم.

وی ادامه داد: مشکلی که وجود دارد این است که اگر بخواهیم جلسات هیات امنای دانشگاه آزاد لرستان را سه ماه یکبار برگزار و پیشنهادات مربوط به ایجاد شرکت‎های دانش بنیان را در این فاصله زمانی بررسی کنیم استان عقب می ماند.

معاون ستاد هماهنگی دانشگاه‎های آزاد لرستان گفت: راهکار ما برای رفع این مشکل این است که اختیار بررسی پیشنهادات مربوط به ایجاد شرکت‎های دانش بنیان با تصویت هیات امناء دانشگاه آزاد استان به کمیسیون دائمی این دانشگاه که برخی از اعضاء هیات امناء نیز جزء آن هستند واگذار شود.

دوستی تصریح کرد: برخی از مراکز استان طرح‎های خوبی را برای ایجاد شرکت‎های دانش بنیان ارائه کرده اند که امیدواریم با تسریع در تصمیم گیری در راستای ایجاد این شرکت‎ها تلاش کنیم.

انتهای پیام

مطالب مرتبط

اعتراض جمعی از دانشجویان داروسازی به برخی تحولات در این رشته
کمبود نیروی متخصص پرستاری، از مشکلات دانشجویان علوم پزشکی تهران
ثبت نام متقاضیان ادامه تحصیل کارشناسی بدون آزمون دانشگاه آزاد
انتصاب دبیرعلمی مسابقات مناظره دانشجویان
امشب،آخرین مهلت ثبت نام کنکور۹۴/کاهش ۱۶درصدی داوطلبان
مصرانه پیگیر راه اندازی مرکز بین الملی دانشگاه پیام نور هستیم
اعلام نتایج آزمون جامع علوم پایه و پیش کاروزی دانشگاه آزاد
فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور ۹۴

یک نظر بگذارید

دسته‌ها
اين سايت را حمايت مي کنم