نمایان
www.3manage.com
لایسنس آنتی ویروس

ایجاد دانشکده داروسازی توسط بخش صنعت

معاون آموزشی وزارت بهداشت از تاسیس دانشکده متمایز از سایر دانشگاهها که از دل صنعت بیرون می‌آید خبر داد و گفت: تاسیس دانشکده با برند داروسازی و با سرمایه بخش صنعت در دستور کار است.

به گزارش سرویس دانشگاهی ایسنا، دکتر ضیایی معاون آموزشی وزارت بهداشت در مراسم افتتاح دانشکده فناوری‌های نوین در دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی با بیان اینکه ثروت اکثر کشورهای دنیا از راه دانش و علم آنها به دست آمده گفت: اقتدار علمی بقیه بخش‌ها را تامین می‌کند. ثروت و قدرت ایجاد می‌کند و اگر می‌خواهیم کشورمان در جایگاهی متناسب با فرهنگ و تاریخش باشد، باید این زمینه را تقویت کنیم.

معاون آموزشی وزارت بهداشت تاکید کرد:همچنین با بیان اینکه دانشگاه‌های ما نمی‌توانند نیازمان را تامین کنند، ادامه داد: باید دانشگاه‌هایی متمایز تاسیس شود که هدف آنها تربیت نیروی انسانی و تولید دانش نباشد، بلکه تلاش کند که دانش را به فناوری و کارآفرینی تبدیل کنند.

ضیایی ادامه داد: امیدواریم دانشکده فناوری‌های نوین به صورتی نوین عمل کرده و داخل قالب‌های قبلی نرود و محصولات دانش افزایش یابد. ما علم زیادی را از نظر تولید مقاله ایجاد می‌کنیم چنانچه ۱۹۰ هزار مقاله از ایران منتشر شده ولیم هم تبدیل ایده به محصول است که در این زمینه ضعیف هستیم. مزیت ما نیروی انسانی موجود است و باید از آنها به نحواحسن استفاده کرد.

انتهای پیام

مطالب مرتبط

تحصیل ۲۸ هزار دانشجو در دانشگاه​های دولتی خوزستان
بیانیه وزارت علوم به مناسبت روز ملی راهیان نور
راه اندازی سیستم اتوماسیون خوابگاه‌ها در دانشگاه شهید چمران
بیست و سومین جشنواره تقدیر از برگزیدگان کتاب سال دانشگاهی برگزار شد
تقدیر از بازنشستگان دانشگاه الزهرا با کاشت نهال
تخصیص ۷۰۰ میلیارد تومانی به طرح‌های عمرانی دانشگاه آزاد در سال آینده
تدریس جراحی مغز و اعصاب از راه دور به دانشجویان افغانستان
پیش‎بینی اختصاص ۵ میلیارد تومانی به دانشکده‎های قرآنی در دست ساخت

یک نظر بگذارید

دسته‌ها
اين سايت را حمايت مي کنم