نمایان
www.3manage.com
لایسنس آنتی ویروس

ایجاد دانشکده داروسازی توسط بخش صنعت

معاون آموزشی وزارت بهداشت از تاسیس دانشکده متمایز از سایر دانشگاهها که از دل صنعت بیرون می‌آید خبر داد و گفت: تاسیس دانشکده با برند داروسازی و با سرمایه بخش صنعت در دستور کار است.

به گزارش سرویس دانشگاهی ایسنا، دکتر ضیایی معاون آموزشی وزارت بهداشت در مراسم افتتاح دانشکده فناوری‌های نوین در دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی با بیان اینکه ثروت اکثر کشورهای دنیا از راه دانش و علم آنها به دست آمده گفت: اقتدار علمی بقیه بخش‌ها را تامین می‌کند. ثروت و قدرت ایجاد می‌کند و اگر می‌خواهیم کشورمان در جایگاهی متناسب با فرهنگ و تاریخش باشد، باید این زمینه را تقویت کنیم.

معاون آموزشی وزارت بهداشت تاکید کرد:همچنین با بیان اینکه دانشگاه‌های ما نمی‌توانند نیازمان را تامین کنند، ادامه داد: باید دانشگاه‌هایی متمایز تاسیس شود که هدف آنها تربیت نیروی انسانی و تولید دانش نباشد، بلکه تلاش کند که دانش را به فناوری و کارآفرینی تبدیل کنند.

ضیایی ادامه داد: امیدواریم دانشکده فناوری‌های نوین به صورتی نوین عمل کرده و داخل قالب‌های قبلی نرود و محصولات دانش افزایش یابد. ما علم زیادی را از نظر تولید مقاله ایجاد می‌کنیم چنانچه ۱۹۰ هزار مقاله از ایران منتشر شده ولیم هم تبدیل ایده به محصول است که در این زمینه ضعیف هستیم. مزیت ما نیروی انسانی موجود است و باید از آنها به نحواحسن استفاده کرد.

انتهای پیام

مطالب مرتبط

آغاز ثبت نام اعتکاف در مسجد دانشگاه تهران
لزوم ایجاد دفاتر منطقه‌ای پیام نور در سراسر دنیا
دانشگاه زابل نقش محوری را در توسعه منطقه سیستان ایفا کرده است
آغاز عملیات احداث دانشکده علوم قرآنی خرم‎آباد
اعلام زمان مصاحبه پذیرفته شدگان ۷ رشته دکتری پژوهش محور آزاد
احتمال اشتغال ۹۰ درصد رزیدنت ها در بیرون از محیط آموزشی
تفاهم نامه همکاری دانشگاه علوم اقتصادی و مرکز تحقیقات سیاست علمی
بیست و سومین جشنواره تقدیر از برگزیدگان کتاب سال دانشگاهی برگزار شد

یک نظر بگذارید

دسته‌ها
اين سايت را حمايت مي کنم