نمایان
www.3manage.com
لایسنس آنتی ویروس

ایجاد تحول اساسی در بحث کرسی‌های آزاداندیشی

دکتر سید ضیا هاشمی معاون فرهنگی و اجتماعی وزیر علوم از ایجاد تحول اساسی در بحث کرسی‌های آزاداندیشی، توسعه برنامه‌های فرهنگی و همچنین تحولات جدید در اتاق‌های فکر استانی با تاکید بر جلب مشارکت اساتید و دانشجویان خبر داد.

به گزارش سرویس دانشگاهی ایسنا، دکتر هاشمی درخصوص برنامه‌های فرهنگی وزارت علوم در سال جاری اظهار داشت: برنامه‌های وزارت علوم هم راستا با برنامه‌های فرهنگی سال‌های گذشته است ولی این برنامه‌ها توسعه پیدا خواهد کرد.

وی به تاکید رهبر معظم انقلاب به برگزاری کرسی‌های آزاد اندیشی اشاره کرد و افزود: در بحث برگزاری کرسی‌های آزاد اندیشی تحولی اساسی رخ خواهد داد، چون ما آئین نامه‌ای را که در رابطه با این کرسی ها وجود داشت اصلاح کردیم و با ابلاغ این آئین‌نامه فرصتی ایجاد خواهد شد تا این برنامه‌ها به بهترین شکل و در سطح وسیع‌تر و گسترده‌تری برگزار شود.

معاون فرهنگی و اجتماعی وزیر علوم تصریح کرد: تحولی که در این حوزه صورت خواهد گرفت در راستای توسعه و تقویت برنامه‌ها است.

وی اظهار داشت: امیدواریم با همکاری و جلب مشارکت اساتید و دانشجویان بتوانیم برنامه‌های فرهنگی را در دانشگاه‌ها به بهترین شکل ممکن برگزار کنیم و شاهد توسعه برنامه‌های فرهنگی در دانشگاه‌ها باشیم.

دکتر هاشمی خاطر نشان کرد: محور اصلی ما در برگزاری برنامه‌های فرهنگی بحث کرسی‌های آزاد اندیشی است و در کنار این موضوع در حوزه‌ فعالیت‌های قرآنی، دینی، علمی و محورهای دیگر هم فعالیت خواهیم کرد.

وی در خاتمه تاکید کرد: در کنار برنامه‌های فرهنگی، در بحث اتاق‌های فکر استانی هم شاهد تحولات جدیدی خواهیم بود و ما در این بخش هم بر جلب مشارکت اساتید و دانشجویان تاکید خواهیم داشت.

انتهای پیام

مطالب مرتبط

تاسیس دانشکده کارآفرینی در دانشگاه هنر اصفهان
توجه به همکاری های بین الملل، اولویت سال ۹۴ دانشگاه امیرکبیر
ضرورت تقویت دفاتر ارزیابی عملکرد در دانشگاه های علوم پزشکی از طریق آموزش
رئیس دانشگاه شهیدبهشتی به رئیس جمهور تسلیت گفت
تلاش دانشگاه فردوسی برای رفع مشکلات نشریات دانشجویی
انتشار کلید سئوالات آزمون های جامع علوم پایه، دندانپزشکی و داروسازی
کیفی سازی و حفظ فضاهای موجود درقالب تجمیع، هدف سال آینده دانشگاه آزاد
مرکز مشاوره دانشجویی دانشگاه تهران، ممتاز شد

یک نظر بگذارید

دسته‌ها
اين سايت را حمايت مي کنم