نمایان
www.3manage.com
لایسنس آنتی ویروس

ایجاد تحول اساسی در بحث کرسی‌های آزاداندیشی

دکتر سید ضیا هاشمی معاون فرهنگی و اجتماعی وزیر علوم از ایجاد تحول اساسی در بحث کرسی‌های آزاداندیشی، توسعه برنامه‌های فرهنگی و همچنین تحولات جدید در اتاق‌های فکر استانی با تاکید بر جلب مشارکت اساتید و دانشجویان خبر داد.

به گزارش سرویس دانشگاهی ایسنا، دکتر هاشمی درخصوص برنامه‌های فرهنگی وزارت علوم در سال جاری اظهار داشت: برنامه‌های وزارت علوم هم راستا با برنامه‌های فرهنگی سال‌های گذشته است ولی این برنامه‌ها توسعه پیدا خواهد کرد.

وی به تاکید رهبر معظم انقلاب به برگزاری کرسی‌های آزاد اندیشی اشاره کرد و افزود: در بحث برگزاری کرسی‌های آزاد اندیشی تحولی اساسی رخ خواهد داد، چون ما آئین نامه‌ای را که در رابطه با این کرسی ها وجود داشت اصلاح کردیم و با ابلاغ این آئین‌نامه فرصتی ایجاد خواهد شد تا این برنامه‌ها به بهترین شکل و در سطح وسیع‌تر و گسترده‌تری برگزار شود.

معاون فرهنگی و اجتماعی وزیر علوم تصریح کرد: تحولی که در این حوزه صورت خواهد گرفت در راستای توسعه و تقویت برنامه‌ها است.

وی اظهار داشت: امیدواریم با همکاری و جلب مشارکت اساتید و دانشجویان بتوانیم برنامه‌های فرهنگی را در دانشگاه‌ها به بهترین شکل ممکن برگزار کنیم و شاهد توسعه برنامه‌های فرهنگی در دانشگاه‌ها باشیم.

دکتر هاشمی خاطر نشان کرد: محور اصلی ما در برگزاری برنامه‌های فرهنگی بحث کرسی‌های آزاد اندیشی است و در کنار این موضوع در حوزه‌ فعالیت‌های قرآنی، دینی، علمی و محورهای دیگر هم فعالیت خواهیم کرد.

وی در خاتمه تاکید کرد: در کنار برنامه‌های فرهنگی، در بحث اتاق‌های فکر استانی هم شاهد تحولات جدیدی خواهیم بود و ما در این بخش هم بر جلب مشارکت اساتید و دانشجویان تاکید خواهیم داشت.

انتهای پیام

مطالب مرتبط

دانشگاه محل بده بستان سیاسی نیست
اعتراض جمعی از دانشجویان داروسازی به برخی تحولات در این رشته
کمبود نیروی متخصص پرستاری، از مشکلات دانشجویان علوم پزشکی تهران
ثبت نام متقاضیان ادامه تحصیل کارشناسی بدون آزمون دانشگاه آزاد
انتصاب دبیرعلمی مسابقات مناظره دانشجویان
امشب،آخرین مهلت ثبت نام کنکور۹۴/کاهش ۱۶درصدی داوطلبان
مصرانه پیگیر راه اندازی مرکز بین الملی دانشگاه پیام نور هستیم
اعلام نتایج آزمون جامع علوم پایه و پیش کاروزی دانشگاه آزاد

یک نظر بگذارید

دسته‌ها
اين سايت را حمايت مي کنم