نمایان
www.3manage.com
لایسنس آنتی ویروس

اولین گردهمایی بهینه‌سازی مصرف انرژی در دانشگاه‌ها برگزار می‌شود

مدیر کل نظارت بر طرحهای عمرانی وزارت علوم، از برگزاری اولین گردهمایی بهینه سازی مصرف انرژی و سومین گردهمائی مقاوم سازی دانشگاهها در آینده نزدیک خبر داد.

به گزارش سرویس «دانشگاهی» ایسنا، دکتر مهرالله رخشانی مهر در گردهمایی معاونان و مدیران عمرانی دانشگاه‌های منطقه ۲ عمرانی کشور که در دانشگاه مازندران برگزار شد، با اشاره به اهمیت پیشرفت دانش فنی کارشناسان و دفاتر فنی دانشگاه‌ها، تشکیل کمیته‌های نظارت و آموزش را یکی از اهداف منطقه بندی معرفی کرد.

وی به تشکیل کارگروه‌های متعدد در اداره کل نظارت بر طرح‌های عمرانی وزارت علوم اشاره کرد و استفاده از تجربیات دفاتر فنی مناطق، برگزاری دوره‌های آموزشی، ترویج مقاوم سازی، استفاده از انرژیهای نو و تجدید پذیر، ساماندهی دفاتر فنی و تقویت جایگاه‌های دفاتر فنی را از اهداف تشکیل دبیرخانه‌های مناطق برشمرد.

دکتر اصغری رئیس دانشگاه مازندران نیز با اشاره به جایگاه معاونت عمرانی در دانشگاه‌ها گفت: تامین فضاهای کالبدی دانشگاه‌ها و اعتبارات عمرانی مورد نیاز، یکی از موارد مهم توسعه آموزش عالی است که ضرورت توجه بیش از پیش را می‌طلبد.

در ادامه این گردهمایی دکتر سروقد مقدم مسئول واحد مقاوم سازی اداره کل نظارت بر طرح‌های عمرانی وزارت علوم نیز درباره اهمیت مقاوم سازی در ساختمان‌های دانشگاه‌ها مطالبی ارائه کرد.

در پایان این نشست مهندس حق پناه مدیر دفتر فنی دانشگاه مازندران با کسب اکثریت آرا به عنوان دبیر منطقه ۲ عمرانی کشور به مدت ۲ سال انتخاب شد.

انتهای پیام

مطالب مرتبط

احداث ۱۰ خوابگاه دانشجویی در دانشگاه‎های علوم پزشکی کشور
دانشگاه امروز محور و موتور محرک توسعه اجتماعی و سیاسی کشور است
لغو اعزام کاروان‌های دانشگاهیان عمره گزار تا دهم فروردین
نقش نفت در برنامه‌های توسعه‌ای کشور بررسی می‌شود
تسلیت رئیس دانشگاه شریف به روحانی
ایجاد مقاطع ارشد و دکتری رشته های معماری داخلی در دانشگاه آزاد همدان
همکاری‌های دانشگاه‌های علوم پزشکی ایران و استرالیا گسترش می یابد
شرایط پذیرش در دانشگاه فرهنگیان در دستور کار شورای عالی آموزش و پرورش

یک نظر بگذارید

دسته‌ها
اين سايت را حمايت مي کنم