نمایان
www.3manage.com
لایسنس آنتی ویروس

اولین گردهمایی بهینه‌سازی مصرف انرژی در دانشگاه‌ها برگزار می‌شود

مدیر کل نظارت بر طرحهای عمرانی وزارت علوم، از برگزاری اولین گردهمایی بهینه سازی مصرف انرژی و سومین گردهمائی مقاوم سازی دانشگاهها در آینده نزدیک خبر داد.

به گزارش سرویس «دانشگاهی» ایسنا، دکتر مهرالله رخشانی مهر در گردهمایی معاونان و مدیران عمرانی دانشگاه‌های منطقه ۲ عمرانی کشور که در دانشگاه مازندران برگزار شد، با اشاره به اهمیت پیشرفت دانش فنی کارشناسان و دفاتر فنی دانشگاه‌ها، تشکیل کمیته‌های نظارت و آموزش را یکی از اهداف منطقه بندی معرفی کرد.

وی به تشکیل کارگروه‌های متعدد در اداره کل نظارت بر طرح‌های عمرانی وزارت علوم اشاره کرد و استفاده از تجربیات دفاتر فنی مناطق، برگزاری دوره‌های آموزشی، ترویج مقاوم سازی، استفاده از انرژیهای نو و تجدید پذیر، ساماندهی دفاتر فنی و تقویت جایگاه‌های دفاتر فنی را از اهداف تشکیل دبیرخانه‌های مناطق برشمرد.

دکتر اصغری رئیس دانشگاه مازندران نیز با اشاره به جایگاه معاونت عمرانی در دانشگاه‌ها گفت: تامین فضاهای کالبدی دانشگاه‌ها و اعتبارات عمرانی مورد نیاز، یکی از موارد مهم توسعه آموزش عالی است که ضرورت توجه بیش از پیش را می‌طلبد.

در ادامه این گردهمایی دکتر سروقد مقدم مسئول واحد مقاوم سازی اداره کل نظارت بر طرح‌های عمرانی وزارت علوم نیز درباره اهمیت مقاوم سازی در ساختمان‌های دانشگاه‌ها مطالبی ارائه کرد.

در پایان این نشست مهندس حق پناه مدیر دفتر فنی دانشگاه مازندران با کسب اکثریت آرا به عنوان دبیر منطقه ۲ عمرانی کشور به مدت ۲ سال انتخاب شد.

انتهای پیام

مطالب مرتبط

آغاز ثبت نام اعتکاف در مسجد دانشگاه تهران
لزوم ایجاد دفاتر منطقه‌ای پیام نور در سراسر دنیا
دانشگاه زابل نقش محوری را در توسعه منطقه سیستان ایفا کرده است
آغاز عملیات احداث دانشکده علوم قرآنی خرم‎آباد
اعلام زمان مصاحبه پذیرفته شدگان ۷ رشته دکتری پژوهش محور آزاد
احتمال اشتغال ۹۰ درصد رزیدنت ها در بیرون از محیط آموزشی
تفاهم نامه همکاری دانشگاه علوم اقتصادی و مرکز تحقیقات سیاست علمی
بیست و سومین جشنواره تقدیر از برگزیدگان کتاب سال دانشگاهی برگزار شد

یک نظر بگذارید

دسته‌ها
اين سايت را حمايت مي کنم