نمایان
www.3manage.com
لایسنس آنتی ویروس

اولین جشنواره علوم پزشکی دانشگاه آزاد برگزار می‌شود/ ۲۴ مرداد آخرین مهلت ارسال مقاله

رییس مرکز توسعه پژوهش و نوآوری علوم پزشکی دانشگاه آزاد با اعلام اینکه سوم شهریورماه اولین جشنواره علوم پزشکی دانشگاه آزاد برگزار خواهد شد، گفت: در این جشنواره از ۱۵ نفر از دانشجویان و دانش‌آموختگان برتر در حوزه‌های آموزشی، سلامت و پژوهشی و همچنین ۱۸۰ نفر از اساتید علوم پزشکی دانشگاه آزاد تجلیل می‌شود.

به گزارش خبرنگار “دانشگاهی” خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، سیدناصر استاد روز سه‌شنبه درنشست خبری اولین جشنواره علوم پزشکی دانشگاه آزاد گفت: دانشگاه آزاد به عنوان یکی از بزرگترین دانشگاه‌های کشور مجموعه عظیمی از واحدهای دانشگاهی را در خود جای داده و بیش از ۵۰ درصد دانشجویان کشور را تربیت می‌کند. در سال‌های اخیر کمبود جشنواره‌ای در حوزه علوم پزشکی در دانشگاه آزاد احساس می‌شد. البته جشنواره‌های مختلفی در کشور در این زمینه وجود دارد اما وجود این جشنواره در دانشگاه آزاد بیش از پیش احساس می‌شود.

وی با بیان اینکه در حوزه‌های غیرپزشکی از سال‌های گذشته جشنواره‌هایی وجود داشته است، گفت: محققان و دانش‌آموختگان علوم پزشکی در این جشنواره‌ها شرکت می‌کردند اما از آنجایی که برای توسعه کمی و کیفی در حوزه پزشکی برنامه‌های در دست داریم، جشنواره‌ای در حوزه پزشکی برگزار خواهد شد.

رییس مرکز توسعه پژوهش و نوآوری علوم پزشکی دانشگاه آزاد با اشاره به اینکه این جشنواره یک جشنواره دائمی و سالیانه خواهد بود، اظهار کرد: از آنجایی که این جشنواره در روز سوم شهریورماه مصادف با روز پزشکی و داروسازی برگزار خواهد شد، لذا در اولین دوره این جشنواره فرصت محدودی وجود داشت و امیدواریم در سال‌های آتی این جشنواره با دقت و فرصت بیشتری برگزار شود.

استاد با بیان اینکه محققان و دانش‌آموختگان تا ۲۴ مرداد ماه فرصت ارسال آثار خواهند داشت، گفت: فراخوان این جشنواره از ۱۰ روز پیش منتشر شده و تا ۲۴ مردادماه ادامه خواهد داشت. در حال حاضر نیز در این فرصت محدود، حدود ۱۰۰ نفر در سایت جشنواره ثبت‌نام کرده‌اند.

ادامه دارد…

مطالب مرتبط

روند جذب اعضای هیئت علمی در دانشگاه تهران همان مسیر وزارت علوم است
آموزش مهارت های زندگی به دانشجویان ضرورتی اساسی است
توسعه ۲۰ رشته تحصیلات تکمیلی در دانشگاه فرهنگیان
سرپرست دانشگاه صنعتی شهدای هویزه منصوب شد
پیام تسلیت رئیس دانشگاه خواجه نصیرالدین طوسی به رییس جمهور
راه اندازی رشته های بین المللی در دانشکده مجازی علوم پزشکی تهران
آمادگی ایران برای افزایش ظرفیت پذیرش دانشجویان تحصیلات تکمیلی ترکیه
اختلاف اراضی دانشگاه حل نشود استعفا می‌دهیم

یک نظر بگذارید

دسته‌ها
اين سايت را حمايت مي کنم