نمایان
www.3manage.com
لایسنس آنتی ویروس

اهمیت دادن دانشگاه‌های ایران به سنت و هنر تحسین برانگیز است

گردشگران کشتی کره جنوبی در سفر خود به استان هرمزگان از دانشگاه آزاد اسلامی واحد بندرعباس بازدید کردند.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) منطقه خلیج فارس، معاون اموربین الملل استان جونسانگبوک – دو، کره جنوبی به همراه با تنی چند از گردشگران این کشور که با هدف بازدید از مناطق تاریخی و توریستی کشور ایران با کشتی به بندرعباس آمده بودند، از دانشگاه آزاد اسلامی بندرعباس دیدن کردند.

وی هدف ازحضور خود در این واحد دانشگاهی را دیدار با رییس این دانشگاه در راستای ایجاد تعامل بیشتر علمی و آموزشی اعلام کرد و افزود: دیدن تصاویر این مجموعه دانشگاهی در اینترنت موجب شد تا یکی از مراکز بازدید خود را دانشگاه آزاد بندرعباس انتخاب نماییم .

لی جون دونگ، بازدید از دانشکده ها ، پروژه های عمرانی ومعماری منحصربفرد و زیبای این دانشگاه را دیدنی و لذت بخش خواند و گفت: دیدن این دانشگاه قبل از سفر به بندرعباس در دستور کار ما بود تا از این بناهای استثنایی که هنرهای ایرانی در آن امیخته است بازدید کنیم وهم بتوانیم در کره جنوبی برای ساخت دانشگاه از آن الهام بگیریم.

وی اظهار کرد: اینجا یکی از زیباترین و دلنشین ترین مناطقی است که در بندرعباس به آن سفر کرده ام و این نشان از اهمیت و توجه دادن دانشگاه‌های ایران به سنت ، هنر و پیشینه خود است.

معاون امور بین الملل استان جونسانگبوک ساعاتی را جهت بررسی امور آموزشی و پژوهشی با رئیس دانشگاه آزاد اسلامی به گفتگو نشست و سپس به اتفاق هیات همراه دانشگاه را به قصد سایر شهرهای دیدنی ایران ترک کردند.

به گزارش ایسنا، دانشگاه آزاد اسلامی بندرعباس در سال ۶۸ با الهام از معماری سنتی ایرانی –اسلامی بر اساس اقلیم گرم و مرطوب جنوب ایران طراحی و اجرا شد ه است و برخی از پروژه های ناتمام آن نیز در حال تکمیل شدن است.

انتهای پیام

مطالب مرتبط

شرایط پذیرش در دانشگاه فرهنگیان در دستور کار شورای عالی آموزش و پرورش
ثبت‌نام ۸۷۹ هزار و ۴۳۱ داوطلب در آزمون سراسری ۹۴ /برگزاری کنکور ۲۱ خرداد
تحصیل مسن ترین دانشجوی علمی کاربردی در جهاددانشگاهی سمنان
کاهش سهمیه عمره دانشجویی
اعتراض شورای اسلامی شدن دانشگاه ها به مداخلات در فعالیت‌های دانشگاهها
درخواست اساتید دانشگاه‌های هنگ‌کنگ برای استقلال از چین
برگزاری دوره الکترونیک ۶ رشته در دانشگاه خوارزمی
آموزش روش‌های پیشگیری از ایدز به دانشجویان

یک نظر بگذارید

دسته‌ها
اين سايت را حمايت مي کنم