نمایان
www.3manage.com
لایسنس آنتی ویروس

اهدای قلم توسط استاد نمونه به روحانی و وزرای علوم و بهداشت

عضو هیئت علمی نمونه در بیست و سومین دوره تجلیل از اعضای هیئت علمی نمونه درخواست‌های خود را از حسن روحانی رئیس جمهور اعلام کرد.

به گزارش خبرنگار«دانشگاهی» خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، محمدعلی حسین‌پور فیضی استاد پایه ۳۶ رشته رادیوبیولوژی دانشگاه تبریز در بیست و سومین دوره تجلیل از اعضای هیئت علمی نمونه که در نهاد ریاست جمهوری با حضور رئیس جمهور در حال برگزاری است، با بیان اینکه دانشگاه اتاق فکر و گنجینه‌ای برای کشور است، گفت: دانشگاه‌ها از انقلاب تا کنون ادای وظیفه کرده‌اند و هیچگاه تهدید نبوده و همیشه فرصت هستند.

وی با بیان اینکه این گنجینه همواره در خدمت نظام جمهوری اسلامی بوده است، از رئیس جمهور خواست که جوانان دانشجو را وارد اتاق‌های فکر کند و اظهار کرد: بجز نخبگان متعهد اجازه ندهید کسی در دانشگاه‌ها تزریق شود؛ چرا که برای آینده این کشور خوب نخواهد بود.

عضو هیئت علمی دانشگاه تبریز خاطرنشان کرد: دانشگاه‌ها یقینا به بلوغ کافی رسیده‌اند که بتوانند مدیران گروه و روسای دانشکده‌های خود را خودشان تعیین کنند.

وی همچنین با تقدیر از فرجی‌دانا وزیرعلوم گفت: دکتر فرجی‌دانا به من گفت هرچه در اختیار من است به شما تفویض کردم بروید آیین نامه‌ها را اگر لازم است اصلاح کنید.

بنابراین گزارش، فیضی عضو هیئت علمی نمونه در خاتمه سخنرانی خود اظهار کرد: قبل از اینکه دکتر روحانی به ما قلم بدهد، من می‌خواهم به صاحبان قلم، قلم بدهم و پس از اتمام سخنرانی خود چهار قلم به رئیس جمهور، معاون علمی و فناوری وی و وزرای علوم و بهداشت اهدا کرد.

انتهای پیام

مطالب مرتبط

مرکز مشاوره دانشجویی دانشگاه تهران، ممتاز شد
اعزام دانشگاهیان به عتبات عالیات تا ۲۰ فروردین
معافیت مالیاتی خیرین آموزش عالی
اعزام نوروزی کاروان‌های دانشگاهی به عتبات عالیات
هیئت ممیزه دانشگاه شیراز اعلام کرد: اختلاف اراضی دانشگاه حل نشود استعفا می‌دهیم
راه‌اندازی دو رشته جدید در دانشگاه علوم پزشکی تهران
فردفرهنگی باید به دانش و آگاهی مجهز باشد/ نیروسازی برای انقلاب وظیفه معاونت فرهنگی است
پیام تسلیت رئیس دانشگاه امیرکبیر به روحانی

یک نظر بگذارید

دسته‌ها
اين سايت را حمايت مي کنم