نمایان
www.3manage.com
لایسنس آنتی ویروس

انعقاد تفاهم‌نامه بین دانشگاه پیام‌نور و منطقه‌ اقتصادی انرژی پارس

رئیس دانشگاه پیام نور از انعقاد تفاهم نامه‌ای بین دانشگاه پیام نور و سازمان منطقه‌ ویژه اقتصادی انرژی پارس خبر داد و گفت: طبق این تفاهم نامه کارکنانی که در منطقه پارس مامور هستند، بعد از اتمام ماموریت وقفه‌ای در روند تحصیلی آن‌ها ایجاد نمی‌شود و افرادی که بومی منطقه هستند بعد از فراغت از تحصیل می‌توانند بدون مهاجرت در همان منطقه ادامه خدمت کنند.

دکتر ابوالفضل فراهانی در گفت‌وگو با خبرنگار«دانشگاهی» ایسنا، با بیان اینکه این تفاهم‌نامه در دهم شهریور منعقد شده و مقدمات اجرای آن از نیم سال دوم سال تحصیلی فراهم خواهد شد، تصریح کرد: در واقع اگر کارکنانی که در منطقه پارس مأمور می‌شوند، در دانشگاه پیام نور تحصیل کنند،‌ بعد از اتمام ماموریت می‌توانند بدون وقفه به تحصیل خود ادامه دهند.

وی در مورد علت انعقاد این قرارداد، اظهارکرد: انعقاد این قرارداد در راستای تلاش دانشگاه پیام نور برای کاربردی کردن تحقیقات و پژوهش‌های دانشگاه و اعضای هیئت علمی، ارتباط موثر با جامعه و صنعت و استفاده از امکانات سخت افزاری موسسات اقتصادی و فناوری صورت گرفته است.

رئیس دانشگاه پیام‌نور با تاکید بر اینکه هدف انعقاد این تفاهم‌نامه برگزاری دوره‌های آموزشی بلند مدت بین دو سازمان است، افزود: تعریف و اجرای مشترک پروژه‌های صنعتی در منطقه پارس و ایجاد بستر مناسب برای برگزاری دوره‌های تحصیلات تکمیلی از اهداف دیگر انعقاد این تفاهم است.

فراهانی ادامه داد: همچنین از طریق این تفاهم نامه امکان برگزاری همایش‌های ملی و بین المللی در حوزه نفت، گاز و پتروشیمی فراهم شده و دانشگاه پیام نور متعهد است در جهت ارتقای سطح علمی کارکنان منطقه پارس، مطابق ضوابط و مقررات وزارت علوم حداکثر همکاری را برای تامین نیازهای منطقه پارس فراهم کند.

وی در پایان تاکید کرد: آزمون‌های الکترونیکی دانشگاه نیز مکانی برای کنترل کیفیت آموزش کارکنان است.

انتهای پیام

مطالب مرتبط

آموزش روش‌های پیشگیری از ایدز به دانشجویان
پیام تسلیت جامعه دانشگاهی به مناسبت درگذشت مادر روحانی
صدور مجوز نشریه «تدبیر» معاونت دانشجویی وزارت بهداشت
چابک‌سازی و کاهش بروکراسی دانشگاه آزاد در سال جدید
بازدید معاون وزیرعلوم از طرح ها و پروژه های عمرانی دانشگاه زابل
ایتالیا و ایران همکاری‌های آموزشی و پژوهشی را افزایش می‌دهند
ایجاد رشته دکترای مهندسی عمران در دانشگاه یزد
پورتال جذب هیات علمی دانشگاه تهران مستقل عمل نمی کند

یک نظر بگذارید

دسته‌ها
اين سايت را حمايت مي کنم