نمایان
www.3manage.com
لایسنس آنتی ویروس

انصراف اساتید دانشگاه‌های علوم پزشکی مشهد،کرمانشاه،بم و لارستان از دریافت یارانه نقدی

دانشگاهیان دانشگاه‌های علوم پزشکی مشهد، کرمانشاه، بم و لارستان در راستای حمایت از سیاست‌های اقتصادی دولت، یارانه خود را برای توسعه بهداشت و درمان کشور اهدا کردند.

به گزارش سرویس «دانشگاهی» ایسنا، درپی درخواست دولت از اقشار مختلف مردم برای انصراف از یارانه نقدی و هزینه آن در بخش بهداشت و درمان و توسعه کشور، هیئت رئیسه دانشگاه علوم پزشکی مشهد، روسای دانشکده‌ها، روسای بیمارستان‌ها، مدیران گروه‌های آموزشی و تعداد کثیری از اعضای هیئت علمی این دانشگاه مانند گذشته یارانه نقدی را به توسعه بهداشت و درمان و حمایت از تولید ملی کشور تقدیم کردند.

همچنین اعضای هیئت رئیسه و مدیران دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه نیز در راستای حمایت از اقشار آسیب پذیر جامعه و ارتقاء نظام سلامت انصراف خود را از دریافت یارانه نقدی اعلام کردند.

دکتر محمد رضا نیکبخت رییس دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه در این باره اظهار داشت: انصراف از دریافت یارانه نقدی می تواند برای توسعه کشور و به ویژه ارتقاء نظام سلامت و بهرمندی اقشار آسیب پذیر جامعه از امکانات بهداشتی، درمانی با کیفیت تر، بستر مناسبی را فراهم سازد.

بنابراین گزارش، هیئت رئیسه دانشگاه علوم پزشکی بم نیز طی بیانیه ای اعلام کردند: به منظور کمک به قشر کم درآمد و توسعه رفاه و ارتقاء سلامت جامعه همانند دور اول از دریافت یارانه انصراف می دهند.

این گزارش می افزاید: در راستای حمایت از برنامه هدفمندی یارانه‌ها و پیشبرد اهداف دولت، رییس و اعضای هیئت رئیسه و همچنین روسای بیمارستان‌های دانشکده علوم پزشکی لارستان از دریافت یارانه نقدی خود انصراف داده و اظهار امیدواری کردند که با این اقدامات بتوان گامی هر چند اندک در جهت افزایش خدمات و رفاه مردم کشور برداشت.

انتهای پیام

مطالب مرتبط

احداث ۱۰ خوابگاه دانشجویی در دانشگاه‎های علوم پزشکی کشور
دانشگاه امروز محور و موتور محرک توسعه اجتماعی و سیاسی کشور است
لغو اعزام کاروان‌های دانشگاهیان عمره گزار تا دهم فروردین
نقش نفت در برنامه‌های توسعه‌ای کشور بررسی می‌شود
تسلیت رئیس دانشگاه شریف به روحانی
ایجاد مقاطع ارشد و دکتری رشته های معماری داخلی در دانشگاه آزاد همدان
همکاری‌های دانشگاه‌های علوم پزشکی ایران و استرالیا گسترش می یابد
برگزاری دوره الکترونیک ۶ رشته در دانشگاه خوارزمی

یک نظر بگذارید

دسته‌ها
اين سايت را حمايت مي کنم