نمایان
www.3manage.com
لایسنس آنتی ویروس

انتقال ۴۱۰ نفر از دانشجویان خوابگاه‌های خودگردان لرستان به خوابگاه‌های دولتی

مدیر امور دانشجویی دانشگاه لرستان از انتقال ۴۱۰ نفر از دانشجویان مستقر در خوابگاه‌های خودگردان دانشجویی این دانشگاه به خوابگاه‌های دولتی خبر داد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) -منطقه لرستان، حامد خدایاری در جمع خبرنگاران، افزود: به منظور استفاده از تمام ظرفیت‎های خوابگاه‌های دولتی دانشگاه لرستان ۴۱۰ نفر از دانشجویان دختر و پسر این دانشگاه که در خوابگاه‎های خودگردان مستقر بودند به خوابگاه‎های دولتی منتقل شدند.

وی با بیان اینکه ۶۰۰ نفر از دانشجویان پسر و ۲۵۰ نفر از دانشجویان دختر دانشگاه لرستان در خوابگاه‎های خودگردان خرم‎آباد مستقر بوده‎اند، اظهارکرد: از این میزان ۲۸۰ نفر از دانشجویان پسر در خوابگاه‎های مجتمع ولی‎عصر(عج) و ۱۳۱ نفر از دانشجویان دختر در خوابگاه‎های دولتی مستقر شده‎اند.

مدیر امور دانشجویی دانشگاه لرستان با اشاره به اینکه در حال حاضر حدود ۴۰۰۰ نفر در خوابگاه‎های دانشگاه‎های لرستان مستقر هستند، تصریح کرد: اتاق‎هایی در خوابگاه‎های دانشجویی پیش‎بینی شده است تا از این پس دانشجویان غیربومی که یک تا دو شب به‎منظور حضور در کلاس‎ها به دانشگاه مراجعه می‎کنند تنها هزینه شب‎های اقامت از آنها اخذ شود.

خدایاری از تصمیم کمیته ناظر بر خوابگاه‎های خودگردان دانشجویی خرم‎آباد مبنی بر الزام دانشگاه‎ها بر اسکان دانشجویان هر دانشگاه در خوابگاه خودگردان مختص به خود خبر داد و اضافه کرد: در مهرماه سال آینده دانشجویان ورودی جدید مستقیما وارد خوابگاه‎های دولتی می‎شوند.

وی گفت: این دانشجویان تاکنون از بدو ورود در خوابگاه‎های خودگردان مستقر می‎شدند؛ اما از این پس برای اینکه با فضای شهری آشنا شوند از سال آینده در خوابگاه‎های دولتی مستقر می‎شوند.

انتهای پیام

یک نظر بگذارید

دسته‌ها
اين سايت را حمايت مي کنم