نمایان
www.3manage.com
لایسنس آنتی ویروس

انتقاد جمعی از دانشجویان دانشگاه رازی: وضعیت مرکز مشاوره دانشگاه اسفناک است

جمعی از دانشجویان دانشگاه رازی در نامه‌ای به رئیس دانشگاه با اسفناک خواندن وضعیت مرکز مشاوره دانشجویی دانشگاه خواستار آن شدند که مرکز مشاوره پاسخگوی نیازهای دانشجویان باشد.

به گزارش سرویس دانشگاهی ایسنا، در این نامه خطاب به دکتر اعلمی، رییس دانشگاه رازی آمده است: “ضمن سلام و آرزوی توفیق و سعادت برای جنابعالی، ما تعدادی از دانشجویان رشته‌های گوناگون دانشگاه و از تمامی دانشکده‌های دانشگاه رازی هستیم. در ابتدا حمایت همه جانبه دانشجویان دانشگاه رازی از جنابعالی و تیم جدید مدیریتی را اعلام کرده و برای شما در جهت سوق دادن فضای دانشگاه به سمت مطلوب و مورد توجه دولت محترم آرزوی توفیق داریم و اعلام می‌نمائیم در این راستا با شما همکاری نموده و از هیچ تلاشی فروگذاری نخواهیم کرد. همانگونه که شما نیز به نیکی آگاهید دانشجو رکن اصلی دانشگاه است و توجه به نیازهای مادی، معنوی و روانی وی یک امر مهم و غیرقابل انکار است. دانشجویان با توجه به وضیعت سنی و اجتماعی با مشکلات عدیده‌ای مواجه می‌شوند برای حل این مسائل نیازمند یک مشاور امین و توانمند می‌باشند. اما آنچه در سالهای اخیر شاهد بوده‌ایم، چیزی که امروز ما آن را وضیعت اسفناک می‌دانیم. اکثر دانشجویانی که در سالهای اخیر به مرکز مشاوره دانشگاه مراجعه کرده‌اند هیچ خدماتی دریافت نکرده و با آنان برخورد مناسبی نشده است. امروز که به مدد دولت محترم تغییرات شایسته‌ای در سطح دانشگاه به وجود آمده است ما نیازمند آن هستیم که مرکز مشاوره از حالت سابق خارج شود و پاسخگوی نیازهای دانشجویان باشد.

از جنابعالی و مدیریت جدید عاجزانه می‌خواهیم که حرمت دانشجو را بازگردانید و با حرمت شکنان ساحت مقدس دانشگاه و دانشجو مماشات نکنید.”

انتهای پیام

مطالب مرتبط

اعتراض شورای اسلامی شدن دانشگاه ها به دخالت مراجع غیر دانشگاهی
دولت تاکنون مصوبه‌ای در خصوص اراضی دانشگاه شیراز نداشته است
بهره برداری از ساختمان جدید دانشکده پزشکی تا سه سال آینده
پورتال جذب هیات علمی دانشگاه تهران مستقل عمل نمی کند
رتبه‌بندی دانشگاه‌های مشهور جهان در ۲۰۱۵
امسال ۱۲۰۰ برنامه فرهنگی در دانشگاه پیام‌نور لرستان برگزار شد
نقش دانشگاه پیام نور در افزایش توانمندی بازارکار
ساخت ۱۰ خوابگاه مطلوب و استاندارد در سال آینده/ تدوین دانشنامه برخطر سلامت

یک نظر بگذارید

دسته‌ها
اين سايت را حمايت مي کنم