نمایان
www.3manage.com
لایسنس آنتی ویروس

انتصاب روسای دو دانشگاه

وزیرعلوم، تحقیقات و فناوری طی احکام جداگانه‌ای دکتر محمد صادق آخوندی را به سمت سرپرست دانشگاه صنعتی قم و دکتر عباس هنر بخش رئوف را به سمت سرپرست دانشگاه سمنان منصوب کرد.

به گزارش سرویس دانشگاهی ایسنا، در حکم انتصاب دکتر آخوندی و دکتر هنربخش رئوف آمده است: «امید است با توکل به خداوند سبحان، ماموریت و وظایف سرپرستی دانشگاه‌های صنعتی قم و سمنان را برپایه قوانین، سیاست‌ها وبرنامه‌های مصوب به انجام رسانید، بایسته است با پیروی از آموزه‌های اسلامی، مبانی علمی، راهبردهای دولت تدبیر و امید و جلب همکاری دانشگاهیان و صاحب نظران، نقشی شایسته در تحقق اهداف نظام علم و فناوری و نقش آفرینی آن در اقتصاد دانش بنیان و تحقق سیاست‌های اقتصاد مقاومتی ایفا نمایید.

وزیرعلوم ، همچنین در نامه‌های جداگانه‌ای از خدمات دکتر سید محمد هادی مشکوه السادات سرپرست سابق دانشگاه صنعتی قم و دکترعلی خیرالدین رئیس دانشگاه سمنان در زمان تصدی این مسئولیت قدردانی کرد.

گفتنی است دکتر آخوندی دارای دکترای فیزیک جامد و عضو هیئت علمی دانشگاه پیام نور تهران است و در گذشته مسئولیت راه اندازی دانشگاه صنعتی قم را برعهده داشته است.

همچنین دکتر عباس هنر بخش رئوف دانشیار رشته مهندسی مواد و عضو هیئت علمی دانشگاه سمنان است و از جمله سوابق اجرایی وی می توان به تصدی مسئولیت معاونت های آموزشی و دانشجویی ، ریاست دانشکده مهندسی و مدیریت گروه مهندسی مواد دانشگاه سمنان اشاره کرد.

انتهای پیام

مطالب مرتبط

تاسیس دانشکده کارآفرینی در دانشگاه هنر اصفهان
توجه به همکاری های بین الملل، اولویت سال ۹۴ دانشگاه امیرکبیر
ضرورت تقویت دفاتر ارزیابی عملکرد در دانشگاه های علوم پزشکی از طریق آموزش
رئیس دانشگاه شهیدبهشتی به رئیس جمهور تسلیت گفت
تلاش دانشگاه فردوسی برای رفع مشکلات نشریات دانشجویی
انتشار کلید سئوالات آزمون های جامع علوم پایه، دندانپزشکی و داروسازی
کیفی سازی و حفظ فضاهای موجود درقالب تجمیع، هدف سال آینده دانشگاه آزاد
مرکز مشاوره دانشجویی دانشگاه تهران، ممتاز شد

یک نظر بگذارید

دسته‌ها
اين سايت را حمايت مي کنم