نمایان
www.3manage.com
لایسنس آنتی ویروس

انتصاب روسای دو دانشگاه

وزیرعلوم، تحقیقات و فناوری طی احکام جداگانه‌ای دکتر محمد صادق آخوندی را به سمت سرپرست دانشگاه صنعتی قم و دکتر عباس هنر بخش رئوف را به سمت سرپرست دانشگاه سمنان منصوب کرد.

به گزارش سرویس دانشگاهی ایسنا، در حکم انتصاب دکتر آخوندی و دکتر هنربخش رئوف آمده است: «امید است با توکل به خداوند سبحان، ماموریت و وظایف سرپرستی دانشگاه‌های صنعتی قم و سمنان را برپایه قوانین، سیاست‌ها وبرنامه‌های مصوب به انجام رسانید، بایسته است با پیروی از آموزه‌های اسلامی، مبانی علمی، راهبردهای دولت تدبیر و امید و جلب همکاری دانشگاهیان و صاحب نظران، نقشی شایسته در تحقق اهداف نظام علم و فناوری و نقش آفرینی آن در اقتصاد دانش بنیان و تحقق سیاست‌های اقتصاد مقاومتی ایفا نمایید.

وزیرعلوم ، همچنین در نامه‌های جداگانه‌ای از خدمات دکتر سید محمد هادی مشکوه السادات سرپرست سابق دانشگاه صنعتی قم و دکترعلی خیرالدین رئیس دانشگاه سمنان در زمان تصدی این مسئولیت قدردانی کرد.

گفتنی است دکتر آخوندی دارای دکترای فیزیک جامد و عضو هیئت علمی دانشگاه پیام نور تهران است و در گذشته مسئولیت راه اندازی دانشگاه صنعتی قم را برعهده داشته است.

همچنین دکتر عباس هنر بخش رئوف دانشیار رشته مهندسی مواد و عضو هیئت علمی دانشگاه سمنان است و از جمله سوابق اجرایی وی می توان به تصدی مسئولیت معاونت های آموزشی و دانشجویی ، ریاست دانشکده مهندسی و مدیریت گروه مهندسی مواد دانشگاه سمنان اشاره کرد.

انتهای پیام

مطالب مرتبط

اختلاف اراضی دانشگاه حل نشود استعفا می‌دهیم
اساتید وقت کافی برای آموزش دانشجویان پزشکی صرف نمی‌کنند
تغییر نام دانشکده خبر دانشگاه آزاد / راه اندازی «نیوز روم»
دانشجویان خارجی به اردوهای نوروزی می‌روند
عدم افزایش شهریه دانشگاه علمی کاربردی در سال ۹۴/ حذف ۱۰درصد رشته‌ها
سیستم درمان، فشار زیادی به آموزش در دانشگاه های پزشکی وارد می‌کند
افزایش خطاهای پزشکی با کشیک‌های سنگین در بیمارستان های آموزشی
نشست مشترک معاون فرهنگی و اجتماعی با ایثارگران وزارت علوم

یک نظر بگذارید

دسته‌ها
اين سايت را حمايت مي کنم