نمایان
www.3manage.com
لایسنس آنتی ویروس

انتخاب دانشجویی از شیراز به‌عنوان رئیس انجمن دانشجویان پزشکی کشور ‌

‌سرپرست علمی کمیته محلی انجمن دانشجویان پزشکی شیراز گفت: پرستو نعمت‌اللهی، از دانشجویان این دانشگاه به‌عنوان رئیس انجمن دانشجویان پزشکی ایران انتخاب شده است.

به گزارش سرویس «دانشگاهی» خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) – منطقه فارس، دکتر حسین مروج گفت: این انتخاب، در مجمع سالیانه انجمن دانشجویان پزشکی ایران و بر اساس آرای هفت کمیته تخصصی این انجمن انجام شده است.

وی اضافه کرد: پرستو نعمت اللهی، دانشجوی ترم ۱۲ پزشکی دانشگاه علوم پزشکی شیراز، به مدت یک سال، رئیس انجمن دانشجویان پزشکی کشور خواهد بود.

دکتر مروج با بیان اینکه انجمن دانشجویان پزشکی، یک انجمن بین‌المللی و هدف آن مشارکت در عرصه‌های مختلف سلامت است، تصریح کرد: کمیته محلی انجمن دانشجویان پزشکی شیراز نیز از سال گذشته، فعالیت خود را در همین راستا آغاز کرده است.

سرپرست علمی کمیته محلی انجمن دانشجویان پزشکی شیراز گفت: این انجمن متشکل از هفت کمیته تخصصی، شامل کمیته آموزش پزشکی، سلامت عمومی، بهداشت باروری و جلوگیری از بیماری ایدز، حقوق بیمار و صلح، تبادل در زمینه پژوهش و تبادل در زمینه آموزش است که با سه شاخه حمایتی آموزش، پروژه و مشورتی به فعالیت می پردازند.

وی با اشاره به شعار این انجمن، افزود: این انجمن با توجه به شعار ” شما جهانی فکر کنید و منطقه‌ای عمل کنید”، با تعریف پروژه‌هایی توسط دانشجویان، در راستای ارتقاء سلامت عمومی جامعه، به ویژه با راهکارهایی مانند آموزش‌های چهره به چهره گام برمی دارد.

مروج گفت: هم اکنون هفت دانشگاه بزرگ کشور، شامل دانشگاه شهید بهشتی، تهران، مشهد، کرمانشاه، ایران، اصفهان و شیراز، به صورت فعال در این انجمن عضویت دارند و انتخاب این دانشجوی دانشگاه علوم پزشکی شیراز به ریاست انجمن، با حضور کمیته‌های محلی این دانشگاه‌ها بوده است.

انتهای پیام

مطالب مرتبط

اختلاف اراضی دانشگاه حل نشود استعفا می‌دهیم
اساتید وقت کافی برای آموزش دانشجویان پزشکی صرف نمی‌کنند
تغییر نام دانشکده خبر دانشگاه آزاد / راه اندازی «نیوز روم»
دانشجویان خارجی به اردوهای نوروزی می‌روند
عدم افزایش شهریه دانشگاه علمی کاربردی در سال ۹۴/ حذف ۱۰درصد رشته‌ها
سیستم درمان، فشار زیادی به آموزش در دانشگاه های پزشکی وارد می‌کند
افزایش خطاهای پزشکی با کشیک‌های سنگین در بیمارستان های آموزشی
اعزام کاروان دانشگاهیان به عتبات عالیات تا ۲۰ فروردین

یک نظر بگذارید

دسته‌ها
اين سايت را حمايت مي کنم